Dlaczego przestaliście grać w Grepolis?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser25760
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser28872

Guest
To mój pierwszy wpis w tym temacie i na tym forum. Wcześniej się krępowałem ale pomyślałem - dość tego.
Mam nadzieję, że mój wpis pomoże innym pozbyć się kompleksów i uprzedzeń i dlatego go zamieszczam.

W Grepolis zacząłem grać, żeby zrekompensować sobie pewne niedoskonałości swojej fizjonomii.
Miałem [CENZURA] a wstydząc się zasięgnięcia porady trwałem w przekonaniu, że jestem inny - gorszy i bez przyszłości.

Dlatego wyżywałem się w Grepo i zostałem nawet graczem roku. Kiedy jednak przez przypadek dowiedziałem się, że mój problem może rozwiązać niewielki zabieg chirurgiczny rzuciłem całe to Grepolis i zacząłem żyć pełnią życia.

Nigdy nie traćcie nadziei.
A przynajmniej zabieg się udał? :D Z drugiej strony Inno powinno jakoś bardziej docenić graczy roku z [CENZURA] bo jak można domniemywać nie ułatwia to rozgrywki :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28872

Guest
MG34 chyba padliśmy ofiarą cenzury. I to za co pytam się? Kolega tutaj zwrócił uwagę na pewne problemy w społeczeństwie, które są zamiatane pod dywan i zamknięto nam usta :D
 

DeletedUser25760

Guest
Cóż..
Szara Rzeczywistość..
Trza się przyzwyczajać xD
 

DeletedUser13617

Guest
Kolega tutaj zwrócił uwagę na pewne problemy


Masz rację. To poważny problem społeczny wykluczający na margines sporą cześć męskiej nastoletniej populacji. Ale milczy się o tym i zwalcza wszelakie próby nagłośnienia tematu.
Nie poddawajmy się jednak. [CENZURA]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11134

Guest
Czy Mądry Moderator wyjaśni dlaczego według niego słowo "stulejka" powinno zostać ocenzurowane??
Kolega podzielił się z nami powodami dla których zaprzestał gry. Z żadnego regulaminu tej gry nie wynika, że nie można wspominać o chorobach na które się cierpi. Uważam, że działalność Moderatora jest przejawem dyskryminacji ze względu na stan zdrowia, i powinno być to powodem co najmniej zmiany Moderatora tego wątku.
Na marginesie, pewnie całkiem sporą grupę osób, które przestały grac w grepo, doprowadzili do tego moderatorzy, zwłaszcza w okresie, gdy gra był o szczytu popularności.
 

DeletedUser29238

Guest
Stan zdrowia gracza to jego prywatna sprawa. Oczywiście przyczyną może być choroba. Pytanie, czy powinno się publicznie o niej mówić, tym bardziej, że czyta to grono ludzi przypadkowych i w różnym wieku. Niekoniecznie szczegóły są wskazane.
 
Sprawa prywatna fakt, ale nie jest to łamanie regulaminu i nie przesadzajmy o wieku. Robimy cenzurę z edukacji medycznej, gdzie to może być w różnym wieku? Naprawdę? A może modkowie mają z tym problem, a nie wiek graczy?
Gorsze rzeczy na tym forum nie są cenzurowane, a tutaj zaczyna się robić socjalizm, żeby nie nazwać tego powrotem komunizmu. Strach cokolwiek napisać ze względu na myślenie cenzorów :)
 

DeletedUser25760

Guest
Sprawa prywatna fakt, ale nie jest to łamanie regulaminu i nie przesadzajmy o wieku. Robimy cenzurę z edukacji medycznej, gdzie to może być w różnym wieku? Naprawdę? A może modkowie mają z tym problem, a nie wiek graczy?
Gorsze rzeczy na tym forum nie są cenzurowane, a tutaj zaczyna się robić socjalizm, żeby nie nazwać tego powrotem komunizmu. Strach cokolwiek napisać ze względu na myślenie cenzorów :)
Za 5 minut pod Twój dom podjedzie czarny furgon
Zostaniesz Nim zabrany w bezpieczne miejsce
Jeżeli będziesz miał dużo szczęścia..może wrócisz o własnych siłach :D
 
Kiedyś na forum było w mairę dobrze, ale teraz to jakaś pseudodramat z marionetkami w tle. Takie call center bez center. Skojarzyło mi się z chomikami biegającymi w kołowrotku z kawałkiem marchwi przed nosem
 

DeletedUser19924

Guest
Heh...no i to także jeden z powodów dla których ja nie gram już. Tylko ostatni świat dopilnuje do końca i kończymy zabawę. Już nawet na forum nie wchodzę, bo nie ma po co...
 

DeletedUser19222

Guest
Brak czasu...
Ale trochę brakuje mi tego nocnego burdelu z atakami i chorych wpisów na forum w chorych tematach z abstrakcyjnymi nazwami-kumaci(pozdro!) wiedzą o czym piszę
 

DeletedUser23718

Guest
Zuziek... Mi tez tego brakuje
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif
 

DeletedUser19313

Guest
Brak czasu...
Ale trochę brakuje mi tego nocnego burdelu z atakami i chorych wpisów na forum w chorych tematach z abstrakcyjnymi nazwami-kumaci(pozdro!) wiedzą o czym piszę
Zuz, uspokój się. Miałeś ładować baterie, a nie wypisywać się po FO. Im mniej nas na FO tym lepiej <plask>
Ech...
Dra, niech cię cholera, teraz mam doła
Nie martw się, jeszcze wróci Zuzilla, znów będzie lecieć Twoich 30 ataków w 3sekundach...
Zuziek... Mi tez tego brakuje
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif
cosmosschwarz 303/9 :D
 

DeletedUser13253

Guest
Bo jestem uczulony na miernoty.
Na testach skórnych wyszły mi trzy duże plusy +++
 
Do góry