Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser31082

Guest
to jest wyjątek jednak.

Doktorek to prawda, że na Akcjum walczyłeś z MDG i zostałeś rozebrany ledwo uciekając jednym miastem daleko na inne morze i od tego czasu nienawidzisz MDG i mnie robiąc nazwy Most Dangerous Słups itp. ?

Możesz coś więcej opowiedzieć o tej traumie, którą chodzi za Tobą po dziś dzień?

Jeżeli to zbyt bolesne wspomnienia to nie odpisuj po prostu wyłącz pc i idź na spacer ochłoń i udawaj, że nie czytałeś.

P.s. Ty tam ani jednego miasta nawet nie podbiłeś w walce:D
 
Już odbijając od ładnych słów, żeby nikt nie musiał googlowac to powiem Ci azirek, że idę pierwszego dnia :p
Zobaczę co się dzieje i zawijam,moge komuś miasto zbudować np
 

DeletedUser23685

Guest
Już odbijając od ładnych słów, żeby nikt nie musiał googlowac to powiem Ci azirek, że idę pierwszego dnia :p
Zobaczę co się dzieje i zawijam,moge komuś miasto zbudować np

Zacząłeś bardzo czesto używać tego słowa kiedy ci je zarzuciłem na rizini :p Aż sobie potem przejrze tamto archiwum i zobacze jakie tam wypociny były :D

Pierwszy dzień? ;V Mi sie nie chce w pierwszy, choc potem sobie wbijemy razem jak przyjaciele ^^ swoją drogą oglądałeś do końca DB super? Ja wczoraj skończyłem, db jest bardzo specyficzny, ale tutaj szczególnie sie zawiodłem jak cała seria ok tak zakończenie dno i wodorosty XD
 
Zacząłeś bardzo czesto używać tego słowa kiedy ci je zarzuciłem na rizini :p Aż sobie potem przejrze tamto archiwum i zobacze jakie tam wypociny były :D

Pierwszy dzień? ;V Mi sie nie chce w pierwszy, choc potem sobie wbijemy razem jak przyjaciele ^^ swoją drogą oglądałeś do końca DB super? Ja wczoraj skończyłem, db jest bardzo specyficzny, ale tutaj szczególnie sie zawiodłem jak cała seria ok tak zakończenie dno i wodorosty XD
Skończyłem dużo wcześniej oglądać niż Ty, jest niedosyt :D
Ten termin znałem wcześniej ale fakt, że mi to zarzuciłes xd
 

DeletedUser25760

Guest
Oficjalnie oświadczam że wbijam tam jako handlarz
Proszę się już teraz ustawiać w kolejkę
Co by nikt nie musiał o surkę 10 razy prosić
 

DeletedUser31336

Guest
Dajcie mi na pw namiary na jakiej wyspie cosiek wejdzie :)
Chętnie wpadnę trochę go pomęczyć, tak szczeka i szczeka
 
Do góry