Sytuacja na świecie Hermonassa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29075

Guest
Jak na razie to tu same kadłubki
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser23982

Guest
Spinasz się i to bardzo chłopie :) Głupie opisy sojuszu, feta na cześć podbicia jednego beznadziejnego miasta.

Pewnie, że zakładanie miast to strategia, ale jak idzie w parze z walką, a nie samą ucieczką. :)

Właśnie to robisz spinasz się do mnie
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser29075

Guest
Ja nie mam zamiaru się z tobą licytować w jakiś dziwny dla mnie sposób. Pomyśl chłopie co robisz, co piszesz i dopiero zacznij oceniać :) Jak na razie to fala aroganckiego subiektywizmu i podpalonego ego z twojej strony zalewa to FO z powodu jednego dennego miasta. :D Kręci tu jakiś kabaret nie wiadomo po co a ludzie się za plecami z ciebie śmieją. :) I naprawdę, ja bym ci mógł pokazać jak ja wyglądam, kiedy się spinam do kogoś, ale w tej grze tylko dwa razy się spiąłem i powiedziałem sobie, że kolejnego razu już nie będzie, bo nie ma sensu, od tej pory zawodowo zajmuję się wywoływaniem nadmiaru adrenaliny i ślinotoku u forumowych płaczków, nie dołączaj do tego grona, proszę. :)
 

DeletedUser25760

Guest
Auuuuuuuu, słyszę wycie i to wcale nie takie wilcze, tylko dziecięce.
smiley_emoticons_lol.gif

Wolf, szanujmy się, wy nie jesteście sami, my nie jesteśmy sami, wy nam nic zrobić nie możecie, my wam możemy [jak na ten moment], wy się spinacie, my gramy na luzie :) Zabraliście miasto jakieś typowo ochłapowe gościa, ktory nie wstawił buntu na forum bo stwierdził, że na takie badziewie to nikt serio nie patrzy [opierdziel już solidny dostał swoją drogą] a zrobiliście z tego bal w Odolanach [Wiosna mi da like'a za to
smiley_emoticons_lol.gif
].

Jak coś konkretnego nam zrobicie/zaszkodzicie albo chociaż humor popsujecie to naprawdę nie będzie takiej beki z was jak teraz, bo na ten moment to mógłbym nowy temat u nas w barze otworzyć i zabawa byłaby przednia. :)

Skupcie się na biciu rozbiórek bo widzę, że ostatnio mają co robić, zazdroszczę im nawet trochę. Na nas jedyna akcja konkretna jaka była to jak Bez Nazwy nam w plecy wjechało bo sobie ich zlekceważyli niektórzy i wyszło jak wyszło, ale gdzie oni teraz są to każdy widzi, prędzej czy później podobnie będzie z wami, z SŚ i kredkami... yyy, pisakami, flamastrami czy tam innymi mazakami.
smiley_emoticons_bussi2.gif
Chyba że naprawdę się do roboty weźmiecie i kolonizacje pokojową odległych mórz zamienicie na twarde genitalia i pokażecie tę niezmierzoną przez nikogo "chęć walki". :)
Rozumiem że kilkukrotne przekręcenie mojego nicku to objaw miłości z Twojej strony?:D
 

DeletedUser29075

Guest
Miłości jako takiej do bliźniego to oczywiście, tylko nic więcej sobie nie wyobrażaj.
smiley_emoticons_cuinlove.gif
 

DeletedUser25760

Guest
Mnie sie Twoj nick podoba. Chociaz Flamaster bylby bardziej z moich czasow :)
Na potrzeby paru gier nick był modyfikowany :p
Ale że wywodzi się i tak od nazwiska(zmodyfikowane ;P)..i mi przypasował..to why się nim nie posługiwać
 
Pompka wysiadła, gdy 7 koronka z kolejki dostaje pomoc od innego sojuszu. W ten sposób upada mit 3osobowego soja walczącego z Demonami, chwila pseudochwały i ociekanie błotem :D
 

DeletedUser23982

Guest
Pompka wysiadła, gdy 7 koronka z kolejki dostaje pomoc od innego sojuszu. W ten sposób upada mit 3osobowego soja walczącego z Demonami, chwila pseudochwały i ociekanie błotem :D
Z czego się chwalisz? Ciekawi mnie czy byłbyś taki cwany ja uważam, że jakbyśmy dalej mieli tyle wojska ile przed waszą śmieszną akcją to byście się zerwal a nie dali radę. Gratulacje. Banda(dla mnie bandą w większości nie powiem kogo, bo BAN to mało powiedziane) podbliście 3 miasta, które wam trzeba pogratulować. Tylko, że my nabilśmy na tych waszych atakach tonę slotów. Wyszliście na tym jak zabłocki na mydle. I broniliśmy się nie w 3 no, a w 5-6max.
Ku chwale Wojownikom, wazeliniarzom, bo zasłużyliście na medal
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 

DeletedUser29075

Guest
Z czego się chwalisz? Ciekawi mnie czy byłbyś taki cwany ja uważam, że jakbyśmy dalej mieli tyle wojska ile przed waszą śmieszną akcją to byście się zerwal a nie dali radę. Gratulacje. Banda(dla mnie bandą w większości nie powiem kogo, bo BAN to mało powiedziane) podbliście 3 miasta, które wam trzeba pogratulować. Tylko, że my nabilśmy na tych waszych atakach tonę slotów. Wyszliście na tym jak zabłocki na mydle. I broniliśmy się nie w 3 no, a w 5-6max.
Ku chwale Wojownikom, wazeliniarzom, bo załużyliście na medal
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
Nadal nie zmienia faktu, że mniej deffa wstawiliście, niż wstawiłbym sam, nadal nie zmienia faktu, że to ty zacząłeś robić fetę z jakiegoś beznadziejnego miasta, nadal nie zmienia faktu, że dostaliście lanie i nadal śmieszy mnie fakt, że szczycisz się slotami i PW, jakby to miało jakieś znaczenie ;) Więcej waszych miast to więcej miast dla nas, z tym, że wy je rozbudujecie, a potem sobie co niektórzy od nas to odbiorą i tak w kółko.

Jak wynajdziesz sposób podbijania miast aktywnych graczy bez nabijania PW przeciwnikowi, to osobiście ci pogratuluję.
 

DeletedUser29075

Guest
I żeby nie było - to nawet akcja żadna nie była, ot luźne latanie na bunkierek w jakiejś wiosce paru napinaczy forumowych.
 

DeletedUser23982

Guest
Nadal nie zmienia faktu, że mniej deffa wstawiliście, niż wstawiłbym sam, nadal nie zmienia faktu, że to ty zacząłeś robić fetę z jakiegoś beznadziejnego miasta, nadal nie zmienia faktu, że dostaliście lanie i nadal śmieszy mnie fakt, że szczycisz się slotami i PW, jakby to miało jakieś znaczenie ;) Więcej waszych miast to więcej miast dla nas, z tym, że wy je rozbudujecie, a potem sobie co niektórzy od nas to odbiorą i tak w kółko.

Jak wynajdziesz sposób podbijania miast aktywnych graczy bez nabijania PW przeciwnikowi, to osobiście ci pogratuluję.
A ile potraciłeś przez całą grę? Nic. Jesteście w wiecznym parasolu. Zamykam temat.
 

DeletedUser29075

Guest
A ile potraciłeś przez całą grę? Nic. Jesteście w wiecznym parasolu. Zamykam temat.
Tego to nie rozumiem.

Za to ty zrozum, że twoje wieczne problemy, które tutaj prezentujesz są żenujące. Masz cały ból czterech liter o to, że po prostu przegrywasz. To jest twój jedyny problem i nawet nie mów że nie. Pogódź się z tym :)
 

DeletedUser23982

Guest
Tego to nie rozumiem.

Za to ty zrozum, że twoje wieczne problemy, które tutaj prezentujesz są żenujące. Masz cały ból czterech liter o to, że po prostu przegrywasz. To jest twój jedyny problem i nawet nie mów że nie. Pogódź się z tym :)

Hahahaha wolne żarty.... Ja gram w tą grę, dla zabawy. Żenujące jest podniecanie się wygraną 100 do 5. No, ale co ja mogę wiedzieć, ja nic na tej grze nie wygrałem
smiley_emoticons_bravo2.gif
(poza małymi wyjątkami)
 
Do góry