Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser27908

Guest
Kronikowi razem z władcą kurnika twierdzą że wchodzą na serwer i nie podpisują żadnego paktu,jestem tylko ciekawy po co był ten pakt z Pralnia przez co się poszarakowali.
 

DeletedUser14322

Guest
jest Turek i jest zabawa :) jest co czytać na forum i jest ok , ja tam lubię MDG bo dają gwarancję ze nie będę się nudził i warto poczytać o osiągnięciach których w ferworze walki się nie zauważyło, walczyłem z Turkiem i jego sojuszem na kilku światach i zawsze fajnie je wspominam, pozdrawiam MDG ps. idziemy w waszym kierunku
 

DeletedUser14322

Guest
Kronikowi razem z władcą kurnika twierdzą że wchodzą na serwer i nie podpisują żadnego paktu,jestem tylko ciekawy po co był ten pakt z Pralnia przez co się poszarakowali.
skąd wy macie takie infa ? pakty i pony to część strategi wojennej na grepo :) chciałbyś zeby kronika walczyła z wszystkimi ? a Ty spokojnie będziesz budował domki , kilku graczy z Pralni miało iść z nami ale zadecydowali inaczej dlatego wyszło jak wyszło
 

DeletedUser27908

Guest
skąd wy macie takie infa ? pakty i pony to część strategi wojennej na grepo :) chciałbyś zeby kronika walczyła z wszystkimi ? a Ty spokojnie będziesz budował domki , kilku graczy z Pralni miało iść z nami ale zadecydowali inaczej dlatego wyszło jak wyszło
Cóż myślałem że skoro gracze kroniki twierdzą iż paktów nie będzie to nie rzucają słów na wiatr,jednak jest tak jak zawsze.Ciche pakty,nie atakujemy się i kopiemy wspólnie jednego.Ty idziesz?Bo ja Cię kojarze razem z Adzim z tyłów sojuszu bez styku z żadnym czerwonym.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15394

Guest
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
 

DeletedUser14322

Guest
Cóż myślałem że skoro gracze kroniki twierdzą iż paktów nie będzie to nie rzucają słów na wiatr,jednak jest tak jak zawsze.Ciche pakty,nie atakujemy się i kopiemy wspólnie jednego.Ty idziesz?Bo ja Cię kojarze razem z Adzim z tyłów sojuszu bez styku z żadnym czerwonym.
no to mi zaimponowałeś :) skoro tak twierdzą to tak jest :) zabezpieczenie zaplecza sojuszu to jedno z ważniejszych zadań :)w sojuszu , każdy ma swoje miejsce w soju potrzebni są fajterzy ale i ci co dbają o nich jedni drudzy się uzupełniają, ja Cie zupełnie nie kojarzę za to Ty mnie tak i to jest odpowiedź na nurtujące Cię pytania
 

DeletedUser15394

Guest
Teraz na grepo są tylko wytłumaczenia, albo za dużo paktów albo za dużo golda ja nie wiem czy ludzie przegrywać już nie potrafią
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser31082

Guest
Ok adasko chcesz faktow to prosze.

MDG walczyło z Tobą i Twoim sojuszem tylko na jednym świecie i nigdy więcej. Wynik tej wojny był taki, że po 2 tygodniach Twój sojusz przegrał i się rozpadł a Ty zrobiłeś szaraki. To są fakty i było to na Tau. Dla pikanterii dodam, że zrobiłeś szaraki kilka dni po tym jak ja Tadek i jeszcze jeden dobry gracz podbiliśmy miasta na Twojej startowej wyspie. To są fakty.

Wiec reasumując wynik potyczek MDG vs Dzikie Hordy i Tobą to 1:0 i szybka porażka gdzie nawet nie nawiązaliście walki. Poziom naszych sojuszy znacząco się różnił.

Nigdy więcej nie walczyliśmy na innych światach bo nigdzie nie założyłeś poważnego sojuszu z, którym można by walczyć o wygranie świata zawsze były walki najlepszych ekip starych czasów czyli Psychoza (potem Bobry), Rzeźnia Gloriana, MDG i kilka ekip, które miały różne nazwy ale były mocne. Do tych ekip nie zaliczał się nigdy sojusz, który założyłeś i nie wiem czy w ogóle ktokolwiek wie jak taki sojusz się w ogóle nazywał i gdzie coś zdobył? Zawsze przyklejałeś się do lepszych ekip albo tworzyłeś małe sojusze, które na uboczu podgryzały nogi większych zajętych wojnami z innymi większymi.

Także na koniec dwa fakty, których nie możesz obalić. MDG zlało Twój sojusz i Ciebie w 2 tygodnie bez najmniejszego problemu. MDG Wygrało Akcjum wraz z sojusznikami.

Sojusz adasko jaką miał nazwe i na jakim świecie wygrał świat i gdzie zlał MDG? proszę podac fakty:) albo w ogóle napisz jaki dobry sojusz pokonaliście :)

Tylko proszę nazwe swiata nazwe sojuszu a nie wymienianie osiagniec, ze gdzies slaliscie surowce albo wstawiliscie kolona bo takich osiagniec to maja dziesiątki sojuszy:)

Czekam Adasko na fakty, ktore mozesz udowodnic:) tylko nie pisz już o jakims PI gdzie nie graly dobre sojusze takie jakie potem pomiatały Twoim sojuszem jak scierką po podłodze pokazujac Twoje miejsce i poziom:)

Mam też konkurs dla czytelników aby napisali z jakich światów znają sojusz Adasko i co ten sojusz tam osiagnal bo z pewnością wielu musialo widziec te wyczyny i mogą o tym teraz napisac oraz pdoac nazwe tego wielkiego sojuszu:)

Adasko mozesz tez podziekowac MDG bo chyba tylko u nas dostales koronke za slanie surki, no moze jeszcze w Kronice:)
 
Cóż myślałem że skoro gracze kroniki twierdzą iż paktów nie będzie to nie rzucają słów na wiatr,jednak jest tak jak zawsze.Ciche pakty,nie atakujemy się i kopiemy wspólnie jednego.Ty idziesz?Bo ja Cię kojarze razem z Adzim z tyłów sojuszu bez styku z żadnym czerwonym.
Ja Cie kojarzę z tego, że pograsz trochę złoto wydasz i pójdziesz. Zastanawia mnie czy nie szkoda Ci kasy na golda dla chwili przyjemnej gry i potem i tak walnięcie szaraków? Nie lepiej w coś innego zainwestować kasę ?
Tak tylko pytam.
Co do dyskusji to sie nie mieszam.
Spokojnie jestem po twojej stronie
smiley_emoticons_viking.gif
:D
musisz uważać :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser28872

Guest
Co by o Turku nie mówić to przynajmniej jak on gra to "się dzieje" Są szumne zapowiedzi, walki o prawdę historyczną Grepo, emocje podczas starć, blog prowadzony na koncie i właśnie to przyciąga fanów tej gry :D Inna sprawa jest taka, że na koniec tych najmocniej krzyczących nagle "wezwie real"
 

DeletedUser31082

Guest
Co do paktów to każdy sojusz je ma i zawsze będzie miał. Nie ma sojuszu co w pojedynkę może cokolwiek wygrać. Tylko po co pisać wszystkim, że lejemy wszystkich i gramy bez paktów a potem po cichu podpisywać je tak aby inni nie wiedzieli?

Pisałem z Mulardem na tym świecie i obiecywał, że nie będzie żadnego paktu i leją wszystkich po czym tylko wchodzi Pralnia i już Kronika popisuje z nimi pakt. I żeby nie było Pralnia to nie był mały nieznaczący sojusz tylko pod względem średniej pkt. top-2 po Kronice ale i też bardzo liczny. Także widać, że Kronika już sobie załatwia bezpieczeństwo i nie chce walczyć ze wszystkimi tylko bezpiecznie z ograniczoną ilością wrogów aby nie zagrozili im bo oczywiste, że wystarczy kilka sojuszy lepszych i Kronika nie ma szans sama jak i żaden inny sojusz więc to żadna ujma.

Także ja bym wolał by kronika nie była hipokrytą mówiąca jak to oni każdego nie leja a za plecami wszędzie dogadywanie się na ciche pakty.

Nie było nie ma i nie będzie sojuszu, który będzie sam lał wszystkich także niech Kronika nie robi z siebie takich twardzieli bo już pokazali, że odwagi walczyć ze wszystkimi nie mają. I żeby była jasność to bardzo silny sojusz i to normalne, że potrzebują paktów by wygrać ten świat inaczej zostaną rozebrani przez resztę jak każdy inny sojusz.

To nawet MDG mimo, że nie ma tak mocnego składu jak Kronika na razie nie ma żadnego paktu a Kronika już jeden mimo, że zapowiedzi były inne:)

Ja tam z góry mówię, że paktów będziemy mieli tyle ile będzie potrzebne a nie tyle ile będą sobie życzyć nasi wrogowie:) Ale pewne jest to, że będziemy się lali z najlepszymi a nie unikali walki.

P.s. Mulard pewnie chciał się lać ze wszystkimi ale chyba nie on odpowiada za dyplomacje i za jego plecami pakciki będą klepane tak aby nie było zbyt niebezpiecznie dla Kroniki.
 
jest Turek i jest zabawa :) jest co czytać na forum i jest ok , ja tam lubię MDG bo dają gwarancję ze nie będę się nudził i warto poczytać o osiągnięciach których w ferworze walki się nie zauważyło, walczyłem z Turkiem i jego sojuszem na kilku światach i zawsze fajnie je wspominam, pozdrawiam MDG ps. idziemy w waszym kierunku

jeśli lubisz czytać bajki w które tylko on wierzy to luz :p na każdym świecie przegrywa, na jednym udało się zrobić koronkę dzięki sojusznikom bo samo mdg co najwyżej zrobiło by 3 cuda
akcjum to świat gdzie mdg z nikim nie walczyło, bo było otoczone paktami - jeśli inny sojusz ma taką sytuacje to turek sie z tego naśmiewa :)
przypomnę najlepszą sytuacje, mój sojusz, Kozacy i Dzikie Węże walczyły z sojuszem gloriana (Furia), najpierw miasto straciła na rzecz węży playastar, potem kolona dostał glorian, ale wtedy im się jeszcze udało odbić, kolejnej próby już nie udało się zorganizować bo furia strzeliła szaraki:) a najlepsze było to że od razu po tym fakcie turek przyleciał na fo i pisał poematy jak to pokonał sojusz gloriana :D było to zabawne bo nawet 1 ataku na ten sojusz nie wysłał no ale tak jak pisałem, najlepiej chwalić się sukcesami innych. Na tym świecie czuje że historia się powtórzy.
 
Do góry