Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser31644

Guest
Za dużo pisania, za mało robienia - i tak na każdym świecie, czy coś się w końcu zmieni?
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
 

DeletedUser23685

Guest
Przecież ja go lubię, nawet na fb jesteśmy mordeczkami :p
To, że tam kiedyś się jechaliśmy to wiesz... Oboje dorośli jesteśmy, powiedzieliśmy co o sobie myślimy i mamy normalny kontakt :p
Doszliśmy do wniosku, że ja jestem noobem o zerowych umiejętnościach, chowam się za plecami sojuszu na niebieskich wyspach i umiem tylko szczekac. Jak już doszliśmy do tych wniosków to przybilismy wirtualna piątkę i jest spokój :p

Każdy myśli co chce, mi to wisi i tak życie płynie dalej :)


Tak było ;V poza tym Johny po co ja sie tu mam wypowiadać tutaj jest wszystko tylko nie o świecie, Pi, Tau, Gela, Akcjum, koronki kto klepnał kto nie klepnał, pranie starych brudów i to w tak nieciekawy sposób

Coraz wiecej osób nie ma nic do powiedzenia i tylko ładnie ubiera w słowa to co pisze, wiec nie ma sensu sie tu udzielać z jakimiś zakompleksionymi nerdami kappa ;V
 
Tak było ;V poza tym Johny po co ja sie tu mam wypowiadać tutaj jest wszystko tylko nie o świecie, Pi, Tau, Gela, Akcjum, koronki kto klepnał kto nie klepnał, pranie starych brudów i to w tak nieciekawy sposób

Coraz wiecej osób nie ma nic do powiedzenia i tylko ładnie ubiera w słowa to co pisze, wiec nie ma sensu sie tu udzielać z jakimiś zakompleksionymi nerdami kappa ;V

wymieniłeś za mało serwerów :p musisz wszystkie od Thety do obecnego wypisać :p
 

DeletedUser10777

Guest
było kiedyś forum po za grą i turek tam był ,zdaje się ,ze czasy tau ,ale też się posypało ,bo za ostra jazda była ;)
 

DeletedUser27770

Guest
Łooo ludzie, Wy też tak macie, że jak czytacie wypociny turka to jakbyście czytali słabą książkę fantasy? :D
 

DeletedUser11715

Guest
Turasie tak się wychwalasz jaki to nie jesteś a przypomnij sobię na lambda jak zaczynałeś jakie błedy robiłeś w wichrach wojny i na MY jako, że jedyny coś tam próbowałeś dostałeś zaproszenie do sojuszu , później została zmieniona nazwa na mdg która teraz jest kojarzona z Tobą, ale nie tak kiedyś było.
Na My turek ambitny chłopak szybko łapał i się uczył a później obrósł w piórka i prowadzi te swoją wojnę forumową , chociaż prosili go wszyscy by nie robił wstydu to nie on dalej swoje ...
On jest tak chory z powodu tej gry, że ściąga całego deffa sojuszu byle on podbił a inni niech tracą miasta- ja straciłem miasto bo całe wojo miałem u niego plus to sprawiło, że człowieki raz, że wstyd grać to dwa odechciewa się i mimo kolejnych próśb dalej eseje na forum. Wsadziłem urlop, żona urodziła nie wróciłem do gry , dałem passy znajomemu - chciał niby dalej grać , a okazało się, że trafiły w ręce wroga- wyobraźcie sobie, że turas dzwonił do mojej siostry i płakał jej, jaki ja to jestem, co zrobiłem bla bla bla - tak jakby chciał by i moja siostra była na mnie zła czy coś

TURAS TO TYLKO GRA... obudź się wreszcie. ( Moderator już ocenzurował to co tutaj było więc powierzchownie , życzę CI byś założył rodzinę i z nią spędzał większość czasu )

PS: Jak znam życie zaraz będzie pojazd na moją osobę - tak obecnie lamię, walę szaraki itp - [CENZURA] czasem wasze ataki na mnie ( turas potrafi co 5 min ) budziły moje dzieci - wiec nadchodził czas że miałem wsio w d....
Czasy w których grałem na 100% to czasy studenckie - nie wrócą. Dla gry też nie stanę się bezrobotnym.


Zaskoczę Was wszystkich :) w konflikcie Człowiek Lasu- Turek- Samiec Alfa- to właśnie Turek ma rację, moim zdaniem. Byłam uczestnikiem niektórych z wyżej opisanych wydarzeń i chcę się do nich odnieść, bo strasznie nie lubię, gdy ktoś ściemnia i próbuje wybielić swoje błędy.
Z Tadkiem bardzo się lubiłam, graliśmy razem dużo, mogę śmiało powiedzieć , że nawiązała się miedzy nami nić przyjaźni , grepolisowej przyjaźni, ale zawsze :)
I nikt tak jak on, w tej grze mnie nie zawiódł.
Nie wiem jakim kodeks moralny trzeba posiadać, żeby w perfidny sposób zdradzić nie tylko sojuszników, ale też wieloletnich znajomych. Konflikt między Turkiem, a Tadkiem zaczał się w momencie kiedy ten pierwszy nazwał go "dzieciakiem" , wtedy Tadek się obraził na amen, włączył urlop i nie logował się systematycznie do gry, wtedy przeciwnik wbił mu kolona, a ten nie mając już szans na obronę, nie wiadomo za co obraził się na nas wszystkich. Po kilku dniach przerwał urlop i wpuścił wroga na nasze bezpieczne wyspy. Kłamstwem jest, że oddał komuś konto, bo do ostatnich chwil kiedy oddawał miasta przeciwnikowi pisał ze mną , tłumacząc się, że to kara za to jak nazwał go Turek. Potem chyba wyrzuty sumienia nie dawały mu spokoju, więc usunął mnie ze znajomych i zablokował na wszelkich czatach i mediach społecznościowych. Nie prawdą jest również, że włączył urlop po tym jak urodziło mu się dziecko, to nie to było przyczyną, a urażona duma i niedojrzałość mentalna. Do tej pory nie rozumiem tak szczeniackiego zachowania, graczem jest wybitnym, ale na pierwsze trzy miesiące gry, potem zaczyna się szukanie na siłę powodu , żeby odejść .
Turek , co by o nim nie mówić,grał do końca Akcjum i ten świat wygrał , potrafił zgromadzić wkoło siebie ludzi, którzy pomogli mu wygrać i nie trzymali całego deffa u niego , a Ty Tadku szukasz dziury w całym i usprawiedliwienia dla swojego podłego zachowania, nazwałabym to inaczej , ale moderator by mnie zbanował, więc pozostanę przy tym delikatnym określeniu.
 
O jakim kodeksie chcesz pisać? ;) Rozumiem, że grając w np siatkówkę i Tadek chciałby grać przeciwko, to była byś zła i czuła się zdradzona? To tylko gra, każdy może zmienić w każdej chwili sojusz, to że zaczął w mdg nie znaczy, że tam musi skończyć. Mogę zrozumieć tylko pretensje, co do wpuszczania wroga na bezpieczne wyspy, bo tego się nie robi, albo się kończy i miasta zostają w sojuszu albo szaraki choć i do nich potrafią być pretensje. Większość światów grałem do EC, do zamknięcia dograłem chyba 5 - zresztą nie ważne ale nikt mi nie pisał pretensji że skasowałem konto.
 

DeletedUser26620

Guest
Tezymajcie deffa u turka na okupacjach. Będę miał w co walić mitami :)
 
Do góry