Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser31663

Guest
Mam problem, gdy próbuje odpalić mój statek kolonizacyjny to silnik kręci ale nie odpala... Wiecie może gdzie jest jakiś najbliższy serwis by go naprawili ?
 

DeletedUser30330

Guest
Czemu Mati się bunkruje biremami przede mną?

Ostatni rekord to było 2k birem na wyspie ze mną xd jak zabrałem typowi 2 wiochy na jakieś wyspie xd

Mati ty nie musisz się bać nie gram prawie w tą gre xd
 

DeletedUser26620

Guest
Czemu Mati się bunkruje biremami przede mną?

Ostatni rekord to było 2k birem na wyspie ze mną xd jak zabrałem typowi 2 wiochy na jakieś wyspie xd

Mati ty nie musisz się bać nie gram prawie w tą gre xd
czas dołożyć do pieca. Napisz cos o Wielkim MDG Xd
 

DeletedUser30330

Guest
Czekaj muszę najpierw powiedzieć coś o pralni która nam pierze skarpetki

Zgłaszam reklamacje, bo moje śmierdzą co to jest?

czemu się koło mnie każdy bunkruje xd
 

Załączniki

  • 12312321312321312.PNG
    12312321312321312.PNG
    227,4 KB · Wyświetlenia: 46

DeletedUser25462

Guest
Woda a ty nie rżnij Głupka i powiedz pod jakim nickiem się Ukrywasz w MDG bo widzę że znów wtrącasz wszędzie swoje 3 grosze .
 

DeletedUser31679

Guest
Czekaj muszę najpierw powiedzieć coś o pralni która nam pierze skarpetki

Zgłaszam reklamacje, bo moje śmierdzą co to jest?

czemu się koło mnie każdy bunkruje xd
Po to jest murek, żeby z niego korzystać. Jeśli jesteś za słaby by zabrać miasto i wyśmiewasz się na forum to świadczy o Twojej nieporadności. Pranie nic nie da jeśli ktoś się nie myje i czyste ubrania zakłada na brudnego siebie.
Pozdrawiam
ps. widzę, że więcej cwaniakujesz na FO niż grasz, ale skoro Twoja mocna strona to pisanie na FO to nie krępuj się pisz dalej
 
Cosiek ,skoro z Ciebie taki obrońca kobiet i wojownik to czemu wysłałes ją między dwie czerwony kropki , a sam wziales sobie wioske na drugim koncu wyspy :D Teraz biedna ma jazdy na 2 baty
 

DeletedUser30330

Guest
Cosiek ,skoro z Ciebie taki obrońca kobiet i wojownik to czemu wysłałes ją między dwie czerwony kropki , a sam wziales sobie wioske na drugim koncu wyspy :D Teraz biedna ma jazdy na 2 baty

Tak się złożyło że ona podbiła tam wiochę za nim zjawiło się tam dwóch słupów xd
 
Do góry