Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser25516

Guest
2-3 będzie ideolo :) 1 już nie powinny wychodzić:) ktoś kiedyś dobrze napisał, tam szermierz umiera 3 dni :)
 
Dlaczego wyróżniać graczy lubiących nowy lub stary podbój ?
Skoro jest to pierwszy świat ( z nowym podbojem ) gdzie będzie dominacja to dać takie same ustawienia jakie dostali ludzie grający na Katanii .
Tam pierwszy ,szybki świat z dominacją to niech ten nowy świat z nowym podbojem nie będzie zbyt wolny bo sporo ludzi nie wejdzie na jakieś 2/2/2.
 

DeletedUser25516

Guest
Sporo ludzi nie wejdzie też na 4/4/4. Ostatni świat na nowym systemie to jest właśnie 4/4/4
 

DeletedUser25516

Guest
Mam nadzieję, chyba widzieli jak wyglądała ostatnia 1 na nowym systemie
 

DeletedUser11944

Guest
W lipcu na DevBlogu pojawiło się podsumowanie prac Player Council. Wśród głównych tematów i sugestii jest coś takiego:

"Selected main topics and suggestions:
...
– events (exclude new worlds, spacing out events)
– community (polls for world settings as default, generalized rules for game and forum, approval for GPC / community chats)
...

Czyli według Player Council ankiety wyboru ustawień świata mają być standardem, ale czy to naprawdę wejdzie w życie to już takie pewne nie jest.
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Postaramy się uwzględnić wasze prośby przy otwieraniu nowych światów w miarę naszych możliwości.
Wszelkie wasze propozycje i uwagi są dla nas bardzo cenne.
 
oczywiście bez sugestii o nieaktywnym morale bo to zostało ustalone już raz na zawsze ?
albo ankieta 12 głosów za, 2 głosy przeciw, 1 się wstrzymał - jest coś takiego jak kworum- quorum
ilu graczy musi zagłosować żeby jakiś jeden sojusz np pani sisi jak kiedyś tam jednogłośnie nie ustawił sobie ustawienia świata ?
 

DeletedUser25516

Guest
On by do tego nie dopuścił, a jeśli by się tak stało to tylko dlatego, że tak chciał. Mądry to człowiek, chodząca encyklopedia :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30744

Guest
Jest nowy świat... Jakiś pokojowy...
Powie mi ktoś jak się dostać, bo z linka przekierowuje mnie do Sklepu Play, a z chęcią bym zobaczył, jak tam wszystko wygląda i na czym się on opiera...

"
Zmęczeni ciągłymi podbojami?!
Nasz pokojowy świat może być odpowiednim miejscem dla Was: http://hyperurl.co/Grepolis! ️"
 
Status
Zamknięty.
Do góry