Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser27770

Guest
Hahaha nie ma jeszcze północy a ja już dostaje składniki do eventu xdd wielkie INNO, które potrafi tylko liczyć zielone a grą nie potrafią się zająć :D
 
Kazda strona zbija 2giej transy . Taka nagroda po zbijaniu okupacji. Zawsze tak bylo( no dobra nie zawsze, ale to stare dzieje :) ) , ze po odbijaniu polowalo sie na transy I sie tafialo ladnie.
 

DeletedUser27770

Guest
Kazda strona zbija 2giej transy . Taka nagroda po zbijaniu okupacji. Zawsze tak bylo( no dobra nie zawsze, ale to stare dzieje :) ) , ze po odbijaniu polowalo sie na transy I sie tafialo ladnie.
Niektórzy potrafią się pochwalić takimi rapkami tylko raz na całą grę xdd ale za to są dowartościowani do końca życia ^^
 

DeletedUser27770

Guest
Dziwnym trafem mam spokój na tym świecie :D chyba sb zapomniała o biednym Pasiaku xdd ale nie powiem bo samymi fejkami na Dyme Dała parę k pw xdd zmysły odpalone i aż się cieszyłem, że atakowała wiedźma ;p
 

DeletedUser27799

Guest
UWAGA UWAGA UWAGA, Pro Gracz Turek dostał kolona od Pralni UWAGA UWAGA
Ogłaszam komunikat Turek dostał klocka mejdej mejdej !
 

DeletedUser27799

Guest
18746010249765173461.png

A tak najlepszy gracz broni swoich miast :D winszuje Panie Turek :)
 

DeletedUser27799

Guest
Zaraz chłop napisze że AFK był :DD czyścił ścianę po zbieleniu i klocka dostał:D
 

DeletedUser27770

Guest
No ja już na tych fejkach z 3k PW zarobiłem :p, szczególnie jak gram tutaj deffem :D, ja to i tak najmilej wspomniam moje szaraki gdy support nie mógł zmienić nazw miast xD
no podobnie miałem, tylko ja deffem nie umiem grać xdd
I też nie kłam bo ostatnio chyba z 10 miast od Ciebie leciało z mitami mordzia xd
 

DeletedUser31663

Guest
no podobnie miałem, tylko ja deffem nie umiem grać xdd
I też nie kłam bo ostatnio chyba z 10 miast od Ciebie leciało z mitami mordzia xd
No deff+ mityki :p nie mam ani jednej paczki ogni :( event jest to mityki się kupuje to można mieć i wszystkie miasta w nich xd
 
Do góry