Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser24262

Guest
Samiec na wyspie miałeś 3 wiochy wszystkie puste były? Dziwne bo chwilę przed klockiem zbiles mi mojego klocka triremami z tej wyspy..
 
Młody to jest woda. Nie rozumie ze Tobie sie podobało kilka tygodni temu i dlatego wczoraj płynęłaś na kolejne ubogacenie
smiley_emoticons_biggrin.gif

Niestety woda, jak młoda to na pewno nie o mnie.
 

DeletedUser31693

Guest
Pasiak wysmiewasz gracza ktorego MDG odbijalo bo daje pw, a ty tez dales pw i to wiecej i tez Cie odbijali.
Moral taki ze wiekszym słupem jestes.
 
Młody to jest woda. Nie rozumie ze Tobie sie podobało kilka tygodni temu i dlatego wczoraj płynęłaś na kolejne ubogacenie
smiley_emoticons_biggrin.gif
Myślę, że masz na mysle inne ubogacenie.
PS równosc płci musi być :D Najlepiej jak jestes neutralny płciowo, bo nie wiadomo czy osoba z którą rozmawiasz bardziej się czuje tak czy tak ;)
 

DeletedUser31663

Guest
Pewnie chodzi o nasza koalicje w ktorej jest Pralnia MDG Imperial Komornik Stare Wygi i pare mniejszych sojuszy
 

DeletedUser27799

Guest
No :D Tylko szkoda że my 3/4 stąd mamy na czerwono a nie zielono ale to taka nowe znaczenie koalicji :DD
 
przez nas taka pomiszana sytuacja, ponieważ nie ma innych sojuszy co mają na czerwono MDG i kronike. każdy wybiera jedna ze stron, a tak chociaż jest ciekawiej :)
 

DeletedUser31082

Guest
Kiedy normalni ludzie dziś są zajęci świętem itp. To trafiła się grupka nerdów bez życia co postanowili robić akcje kolonem gdy ludzie chodza po cmentarzach itp.

mati nalesniczek złote dziecie shoter i jakis slup cameame co tylko kolony wysyla na morale i nci wiecejw tej grze nie robi no moze poza rzuceniem jeszcze czaru na ten kolon liczac na przewage jaka zdobeda nad kims co moze byc na cmentarzu zrobili piekna akcje ilez poswiecenia i precyzji niczym botem.

No tym razem miałem wojsko w miescie do klinowania wiec sie potopili no ale próbujcie kto wie kiedy nastepnym razem miasto bedzie puste bo wojsko bedzie gdzies na wsparciu a moze na cmentarzu bede wieczorem jeszcze. Glowa do gory zycia nie macie na cmentarze nie chodzicie z rodzina sie nie spotykacie wiec czasu macie dzis duzo.

Jest jeszcze na Katania jakis nienormalny sojusz co odmowil pokoju an wszystkich swietych czy pralnia to jedyna zakala tego swiata?
 
Do góry