Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser25516

Guest
Czy ja wiem? Pominąłeś opcję edytuj, ale gdyby nawet ci tam dodać ze 2 punkciki to nadal wygląda to jakbyś próbował się odbić od tego dolnego progu, tak więc póki co możesz się prostować, prężyć i gimnastykować do oporu. :)
Może kiedyś się uda wbić na Twoje progi. Grunt to się nie poddawać, każda porażke będę przekuwał w sukces.
 
Nie no pokaźna liczba wioch 84 na cyterze, średnia poniżej 10 na miesiąc-taką średnią robię w 1,5 tygodnia, ale dobra prędkość serwera 2, moja 80 w 3,5 m-ca na serwerze x3 nie może być do porównania
O i jest rozbijanie wojsk sojuszniczych zapewne tyle skoków, tutaj dodajmy, że mogło być to czyszczenie nieaktywnych sojuszników i Robciu staje się w tym momencie genialnym wojownikiem grepolis :D
 

DeletedUser25516

Guest
Hahaha ja tam już dawno nie gram ;) trzymam konto bo nie ma kto ode mnie miast zabrać ;)
 

DeletedUser25516

Guest
Właśnie widzę na Hermonassa jaka średnia robisz :)
Skoków? Opoznialismy Cudaki Einsteinie :)
 
No to nawet odejmując te ostatnie podboje to 73 wiochy do końca lipca po zapewne cięzkich bojach, bo to naprawdę wyczyn, gdzie większość miast stanowią miasta od sojusznika XD
 

DeletedUser29075

Guest
To poczekaj co się zacznie dziać jak nam zrobią już "Sytuacja na świecie" ;)
 

DeletedUser25516

Guest
Ok, idę poczytać i się doedukować.
Trening, trening, trening. Wyższe progi muszą być moje ;)
 

DeletedUser3480

Guest
Mi się tam prędkość podoba. To że kilku osobą z jednej ekipy się ustawienia nie podobają to nie znaczy że nagle trzeba je zmieniać :)
Pytanie jest czy podoba Ci się powalczyć konkretnie czy tylko wygrać.
Na prędkości 4 na pewno pogra dużo więcej dobrych graczy
 
Czyli ma być prędkość 2, bo ktoś tak chce i na inną nie wejdzie? My chcemy 4, więc wypośrodkujmy i wrzućmy x3 XD
Nie. Takie są ustawienia od inno. Nie róbcie z tego szopki. Nie wszystko kręci się w okół was. My chcemy tak to zmienimy ustawiając świat pod siebie. Tak to niestety wygląda
 
Status
Zamknięty.
Do góry