Podniesienie prędkości nowego świata do 4.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29075
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za podniesieniem prędkości świata?

  • Tak

    Głosy: 68 50,7%
  • Nie

    Głosy: 63 47,0%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 2 1,5%
  • Tak, ale na 3.

    Głosy: 3 2,2%

  • W sumie głosujących
    134

DeletedUser30713

Guest
co ty chcesz naginac procz festynow o_O

podobno są jeszcze jakieś przedstawienia w teatrze, żeby sobie podnieść poziom kultury, ale ja tam zostanę przy klepaniu festynów
smiley_emoticons_silvester_cuinlove.gif
 

DeletedUser11944

Guest
Sisi, to wolny swiat jest ten dunczyk. No i taka jest widocznie popularnosc grepo w tym kraju (nawet kombinuja podobno zeby zrobic jedno grepo z krajow skandynawskich aby uratowac w tych krajach ta gre).
Na Eubei nie ma nawet 500 osob po ponad pol roku. To nie jest jakas wielka liczba graczy, na nowym swiecie dominacja tez sie zacznie po pol roku, wiec jakies podobienstwo jest. Swiaty z zapelnionymi morzami innymi niz 4 centralne to juz przeszlosc.
 

DeletedUser11944

Guest
I na pewno polski swiat tez nie bedzie podobny do Bety, tu kazdy sie moze z kazdym spokojnie dogadac we wlasnym jezyku. Wiec takiego rozproszenia jak na Becie tez sie nie uswiadczy. Finalnie bedzie tylko kilka wiekszych ekip. A ranking dunczyka wkleilem tylko po to, aby pokazac moc fuzji i rekrutacji (wiem, ze akurat tutaj jest to przejaskrawione ze wzgledu na mala liczbe graczy). Stad do mocy samej walki w dominacji jestem sceptycznie nastawiony. Nawet konkretna akcja ze zdobycza kilkudziesieciu wiosek, o co jest trudno w pozniejszej fazie gry ze wzgledu na ilosci defa na swiecie i latwosc zabunkrowania, nie da tyle co zwerbowanie jednego konkretnego gracza.
 

DeletedUser31768

Guest
Głos na NIE
Starczy tego [CENZURA] :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15806

Guest
I na pewno polski swiat tez nie bedzie podobny do Bety, tu kazdy sie moze z kazdym spokojnie dogadac we wlasnym jezyku. Wiec takiego rozproszenia jak na Becie tez sie nie uswiadczy. Finalnie bedzie tylko kilka wiekszych ekip. A ranking dunczyka wkleilem tylko po to, aby pokazac moc fuzji i rekrutacji (wiem, ze akurat tutaj jest to przejaskrawione ze wzgledu na mala liczbe graczy). Stad do mocy samej walki w dominacji jestem sceptycznie nastawiony. Nawet konkretna akcja ze zdobycza kilkudziesieciu wiosek, o co jest trudno w pozniejszej fazie gry ze wzgledu na ilosci defa na swiecie i latwosc zabunkrowania, nie da tyle co zwerbowanie jednego konkretnego gracza.
Zadalem sobie trud przyblizonego obliczenia dla Hermonessy. Brakuje nam niewiele do 20 % , ale problem jaki zauwazylem , to to ze nasz udzial maleje z czasem , a nie wzrasta pomimo, ze rosniemy najszybciej.
 

DeletedUser11944

Guest
Zadalem sobie trud przyblizonego obliczenia dla Hermonessy. Brakuje nam niewiele do 20 % , ale problem jaki zauwazylem , to to ze nasz udzial maleje z czasem , a nie wzrasta pomimo, ze rosniemy najszybciej.
To chyba wplyw tego, ze rejestracja na swiecie jeszcze nie jest zamknieta, nic innego mi do glowy nie przychodzi.
 

DeletedUser31758

Guest
To chyba wplyw tego, ze rejestracja na swiecie jeszcze nie jest zamknieta, nic innego mi do glowy nie przychodzi.

jako sojusz mogą rozwijać się najszybciej w porównaniu z innym pojedynczym sojuszem, ale jak porównasz ich rozwój z rozwojem wszystkich pozostałych razem to może się okazać że kolektyw rozwija się szybciej (zwłaszcza że piszemy tutaj o suchej ilości miast)
 

DeletedUser15806

Guest
To chyba wplyw tego, ze rejestracja na swiecie jeszcze nie jest zamknieta, nic innego mi do glowy nie przychodzi.
raczej tego, ze caly swiat, wszyscy gracze rosna szybciej niz 50 osobowa grupa. Dysproporcja sie zwieksza. Swiat przyrosl o 7 mln w ciagu tygodnia, a my o 1 mln. Zaden inny sojusz tyle nie przyrosl. Ale procentowo to tylko 14,2. Zeby nasz udzial 20 % byl staly jako sojusz musielibysmy miec staly przyrost o tej wartosci w stosunku do przyrostu swiata. A to ma raczej tendencje spadkowa niz wzrostowa.
 

DeletedUser15806

Guest
jako sojusz mogą rozwijać się najszybciej w porównaniu z innym pojedynczym sojuszem, ale jak porównasz ich rozwój z rozwojem wszystkich pozostałych razem to może się okazać że kolektyw rozwija się szybciej (zwłaszcza że piszemy tutaj o suchej ilości miast)
Dokladnie tak jest
 

DeletedUser11944

Guest
No, ale ciagle zwiekszajaca sie liczba graczy na serwerze ma na to jakis mniejszy lub wiekszy wplyw. Te 7 mln punktow w tygodniu pewnie zrobila wieksza ilosc graczy niz tydzien wczesniej. I liczysz tez punkty eko. Jesli zaczales gre na samym poczatku to pewnie juz macie rozbudowane miasta i przez to eko Wam nie rosnie tak szybko jak u tych, ktorzy gre zaczeli pozniej i ciagle musza konkretnie rozbudowywac miasta przy okazji konkretnie podbijajac swoje punkty eko. Bardzo mozliwe, ze jakbys liczyl udzial Waszych wiosek w ogolnej ilosci wiosek na swiecie to by wcale nie bylo tendencji spadkowej.
 

DeletedUser15806

Guest
No, ale ciagle zwiekszajaca sie liczba graczy na serwerze ma na to jakis mniejszy lub wiekszy wplyw. Te 7 mln punktow w tygodniu pewnie zrobila wieksza ilosc graczy niz tydzien wczesniej. I liczysz tez punkty eko. Jesli zaczales gre na samym poczatku to pewnie juz macie rozbudowane miasta i przez to eko Wam nie rosnie tak szybko jak u tych, ktorzy gre zaczeli pozniej i ciagle musza konkretnie rozbudowywac miasta przy okazji konkretnie podbijajac swoje punkty eko. Bardzo mozliwe, ze jakbys liczyl udzial Waszych wiosek w ogolnej ilosci wiosek na swiecie to by wcale nie bylo tendencji spadkowej.
Obawiam sie, ze nie jest tak, bo my teraz budujemy i palikujemy jak szaleni, zeby przyspieszyc EC, dlatego przyrost eko jest raczej dosc miarodajny
 

DeletedUser11944

Guest
Zamotalem sie, skoro EC sie tam zbliza, to nowych graczy nie ma tak duzo, poczatkowo myslalem, ze o Katanii piszesz. No to Dedus musi miec racje.
 

DeletedUser29967

Guest
ja sie nie znam :confused:
ale czy na szybszym swiecie ci kozacy z kasyna co zaszczycili obecnoscia na eubea szybciej beda uciekac???
jesli tak to jestem na tak......a jesli nie to nie..... bo moze na wolniejszym beda mieli czas przynajmniej domki budowac i zaszczyca troche dluzej :))) nie wiele dluzej, ale dluzej.....bo jak beda tacy twardzi jak na eubea to napewno nie potrwa to dlugo :p
a jak juz sie zdecydujecie zaszczycic obecnoscia to wbijajcie wszyscy zeby bylo wam razniej pozniej uciekac:D
 

DeletedUser4218

Guest
raczej tego, ze caly swiat, wszyscy gracze rosna szybciej niz 50 osobowa grupa. Dysproporcja sie zwieksza. Swiat przyrosl o 7 mln w ciagu tygodnia, a my o 1 mln. Zaden inny sojusz tyle nie przyrosl. Ale procentowo to tylko 14,2. Zeby nasz udzial 20 % byl staly jako sojusz musielibysmy miec staly przyrost o tej wartosci w stosunku do przyrostu swiata. A to ma raczej tendencje spadkowa niz wzrostowa.

Brawo! Grześ już kojarzysz o co chodzi. I co myślisz o tym w przełożeniu na przeciętny polski świat? Jak będzie z osiągnięciem Dominacji? Są na to szanse?
 

DeletedUser11944

Guest
raczej tego, ze caly swiat, wszyscy gracze rosna szybciej niz 50 osobowa grupa. Dysproporcja sie zwieksza. Swiat przyrosl o 7 mln w ciagu tygodnia, a my o 1 mln. Zaden inny sojusz tyle nie przyrosl. Ale procentowo to tylko 14,2. Zeby nasz udzial 20 % byl staly jako sojusz musielibysmy miec staly przyrost o tej wartosci w stosunku do przyrostu swiata. A to ma raczej tendencje spadkowa niz wzrostowa.

Dziwne mi sie to wydawalo i policzylem po swojemu. Wzialem pod uwage 10 najwiekszych sojuszy na swiecie, ktore na ta chwile posiadaja 12148 miast, a na calym swiecie jest ich 17277 czyli jest to w sumie ciut ponad 70% wszystkich miast na swiecie.
12-10-2018 - Demony Wojny maja 1782 miast / Top10 sojow ma w sumie 9766 czyli Demony Wojny maja 18,25%
19-10-2018 - 2204 / 11064 = 19,92%
26-10-2018 - 2303 / 11580 = 19,89%
02-11-2018 - 2557 / 12148 = 21,05%
Z tych 4 dat wynika, ze tendencja jest wzrostowa, z malym zastojem miedzy druga, a trzecia data. Jest to raczej reprezentatywne, bo uwzglednia 70% miast na swiecie. Nie kumam czemu eko wskazuje tendencje spadkowa, watpie zeby gracze mniejszych sojuszy (te pozostale 30% miast) za to odpowiadali. Moze sie po prostu gdzies machnales w obliczeniach? Na tle innych sojow Top10 w 3 tygodnie uzyskaliscie przyrost 2,8%.

Brawo! Grześ już kojarzysz o co chodzi. I co myślisz o tym w przełożeniu na przeciętny polski świat? Jak będzie z osiągnięciem Dominacji? Są na to szanse?

Szansa jest stuprocentowa. Predzej czy pozniej
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser11944

Guest
Pytanie do cenzora, z jakiego powodu usuniete zostaly wpisy Sisi i mojego autorstwa?
 
Do góry