Podniesienie prędkości nowego świata do 4.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29075
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za podniesieniem prędkości świata?

  • Tak

    Głosy: 68 50,7%
  • Nie

    Głosy: 63 47,0%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 2 1,5%
  • Tak, ale na 3.

    Głosy: 3 2,2%

  • W sumie głosujących
    134
smiley_emoticons_lol.gif
Pocieszające
 

DeletedUser15806

Guest
Zapraszam na Sandbox 11, zaczal sie 5 dni temu, dominacja, predkosc 3, I co najwazniejsze tylko 300 graczy
 

DeletedUser31773

Guest
A tyś skąd się urwał? Taki jednorazowy wypadzik na FO popleść bzdury i rozwiać wątpliwości w myśl powiedzenia:
"Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości."
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
Żebyś jeszcze to rozumiał i się do tego stosował zamiast "kopiuj, wklej" i pierś wypinać do medalu niczym autor tych słów. Dzidziu i misiu małoletni muszę Cię oświecić. Przemierzacie drogę która została pokonana lata przed wami. Na końcu tej drogi, czyli Waszych starań, przemyśleń, prób zmian i pokazania że ta gra mogła by być lepsza, siedzą ci którzy dziś się z Was śmieją. Ci są właśnie ci mądrzy :)
Jeżeli ktoś tu jest głupi to na pewno nie ja
 

DeletedUser29075

Guest
Żebyś jeszcze to rozumiał i się do tego stosował zamiast "kopiuj, wklej" i pierś wypinać do medalu niczym autor tych słów. Dzidziu i misiu małoletni muszę Cię oświecić. Przemierzacie drogę która została pokonana lata przed wami. Na końcu tej drogi, czyli Waszych starań, przemyśleń, prób zmian i pokazania że ta gra mogła by być lepsza, siedzą ci którzy dziś się z Was śmieją. Ci są właśnie ci mądrzy :)
Jeżeli ktoś tu jest głupi to na pewno nie ja
Jakbyś był mądry to byś się zamknął i przestał smród wokół robić ;) Idź już stąd i przestań innym zabawę psuć przez to, że z tobą nikt bawić się już nie chce. :)
 

DeletedUser31773

Guest
Zgadza się, bawcie się dalej w wyliczanki i ankiety ;-) Daj znać jak się to potoczyło i kto jest ten głupi
Ciao
 

DeletedUser29075

Guest
Mówię ci od razu że głupi jesteś ty, my prowadzimy dyskusję.

A skoro tobie tak wszystko jedno i taki ponad wszystkim jesteś i w ogóle och ach i ech, to po prostu stąd wyjdź. :)
Bo na razie to jeszcze z deka na hipokrytę wychodzisz. ;)
 

DeletedUser4218

Guest
Już kiedyś taka ankieta przyniosła skutek i prędkość świata została zmieniona

Tak, ale wtedy było 90% ludzi, którzy byli za zmianą. Tutaj nie ma szans na zmianę, bo jest pół na pół. Tak mi się wydaje, ale jaka będzie decyzja Inno, to już nie wiem.
 

DeletedUser29075

Guest
Tak, ale wtedy było 90% ludzi, którzy byli za zmianą. Tutaj nie ma szans na zmianę, bo jest pół na pół. Tak mi się wydaje, ale jaka będzie decyzja Inno, to już nie wiem.
No to nie zwalajmy teraz winy na to, że Inno ma nas gdzieś [w tym przypadku] :)

Wtedy było 90% więc zmienili, teraz głosy są praktycznie podzielone na pół więc raczej nic nie zmienią, chociaż jak dla mnie najlepszą decyzją teraz byłaby zmiana prędkości na 3 :)
 

DeletedUser11944

Guest
Kończę bo nie mam nic mądrego do dodania.
Narka, wróć jeszcze kiedyś
smiley_emoticons_winken4.gif


Szkoda jedynie, że w przeciwieństwie do starego systemu, nowy system nie dostanie świata, którego czas trwania daje nadzieję na to, że nie obejmie wakacji.
 
Kiedyś były głosowania na ustawienia, kiedyś to było :rolleyes:

3 byłaby idealna na ten świat, mniejsza przewaga złota i szybciej festyny można klepać :cool:
 

DeletedUser23379

Guest
Dzięki za odpowiedź i przy okazji jeszcze podrążę trochę :)
Rozumiem, że opisywałaś same przygotowania do ery dominacji, co dokładnie się zmieniło w porównaniu z przygotowaniami do EC? Nie przejmowano się zagęszczeniem terenu? I jakie konkretne działania, nowe taktyki tam zaprezentowano? Odpowiedz proszę, bo ciekawość mnie zżera :)

Kładziono nacisk na zagęszczanie konkretnych mórz, ale tak naprawdę trochę było robione w ciemno - na początku grepo-wiki nie dawało jasnych odpowiedzi. Wiem, że artykuł w wiki był edytowany, ale szczerze mówiąc teraz tam nie zaglądałam.
Nie wiem, czy do końca będzie to wyglądało tak jak u nas, bo jak mówiłam - było tam dość "dziko", natomiast różnica była widoczna właśnie w kombinowaniu i tych sojuszowych rotacjach. Mam wrażenie, że było ostrzej i mniej sentymentalnie. Sojusze łączyły się tak, aby przejmować wysypy i koncentrować się. Nie widziałam świata, na którym w tak krótkim czasie upadałyby sojki z topki i powstawały nowe.

Mam też odpowiedź na Twoje wcześniejsze pytania, ale pozwól, że napiszę na PW.
smiley_emoticons_headstand.gif
 
Ciekawe czy administracja się zastanawia nad zwiększeniem prędkości, czy tylko trzymają nas w napięciu,żeby powiedzieć stanowcze NIE...
Od tej decyzji zależy obecność niektórych osób tutaj :p
 
Do góry