Sytuacja na świecie Katania

Gdyby to był mój sojusz to bym został, natomiast jest zupełnie inna sytuacja, a te szaraki które pewne osoby zrobiły potwierdziły, że podjąłem dobrą decyzję jeśli nadal chce grać. Z drugiej strony czepiasz się tego sojuszu a tylko za pomocą moralowca próbujecie podbić miasta, tu niby śmiech, że coś tam, a z drugiej strony chyba strach że nie utrzymacie okupacji.. Nie wiem ile osób jeszcze zrobi szare, życzę owocnego polowania, bo jak pisałem nie jestem zainteresowany walką o szare miasta.

Jestem też ciekaw kto tak namiętnie zgłasza moje profile do supportuo_Oo_O Co chwile mi cenzurują opis:mad:

Jak będzie okupacja dam znać;) nie musisz sprawdzać co chwilę :p
3b68007db0ea793c6827756946e2cbd8.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31082

Guest
Adaśko ja mam takie pytanie. Skoro już zmieniasz sojusz i przechodzisz do kroniki to czemu bierzesz miasto daleko na innym froncie ze stare wygi a nie na morzu gdzie zacząłeś grać w Słupowisku na wyspach z pralnią? nie dość, że mógłbyś wspierać się ze starych miast z słupowiska jakie masz to jeszcze mógłbys dokopac pralni skoro tak kozakuja a Ty chcesz sie z nimi bic. Serio nie trzeba się przenosić jak najdalej od pralni aby dojsc do kroniki bo kronika jest na morzu gdzie słupowisko oraz pralnia i tam mozesz kontynuować walkę z pralnia. Z całym szacunkiem do starych wyg ale kronika ma nad nimi za duza przewage i idac tam to raczej nie wyglada abys chcial sie lac na wysokim poziomie a raczej miec spokój i brak zagrozenia.

Gdyby pralnia do mnie tak kozakowala a ja bym sie przenosil do innego sojuszu to wybralbym front z nimi i skopal im co trzeba zwlaszcza majac za plecami takiego moloha jak kronike gdzie wszystkiego masz pod dostatkiem do wstawiania kolonow pralni.

Jak masz jaja to nie uciekaj na inne morze zdala od pralni tylko dokoncz z nimi walke do konca. Jak chcesz na luzie bez zagrozenia poklikac to lec tam gdzie lecisz na front ze starymi wygami. Wybor nalezy do ciebie ja bym wolal lac pralnie.

Owszem pralnia gra na botach nieuczciwie za co juz poniesli konsekwencje i 2 graczy jest rozbieranych aczkolwiek mimo to mozna im dokopac nawet gdy graja nieuczciwie na botach.
 
Adaśko ja mam takie pytanie. Skoro już zmieniasz sojusz i przechodzisz do kroniki to czemu bierzesz miasto daleko na innym froncie ze stare wygi a nie na morzu gdzie zacząłeś grać w Słupowisku na wyspach z pralnią? nie dość, że mógłbyś wspierać się ze starych miast z słupowiska jakie masz to jeszcze mógłbys dokopac pralni skoro tak kozakuja a Ty chcesz sie z nimi bic. Serio nie trzeba się przenosić jak najdalej od pralni aby dojsc do kroniki bo kronika jest na morzu gdzie słupowisko oraz pralnia i tam mozesz kontynuować walkę z pralnia. Z całym szacunkiem do starych wyg ale kronika ma nad nimi za duza przewage i idac tam to raczej nie wyglada abys chcial sie lac na wysokim poziomie a raczej miec spokój i brak zagrozenia.

Gdyby pralnia do mnie tak kozakowala a ja bym sie przenosil do innego sojuszu to wybralbym front z nimi i skopal im co trzeba zwlaszcza majac za plecami takiego moloha jak kronike gdzie wszystkiego masz pod dostatkiem do wstawiania kolonow pralni.

Jak masz jaja to nie uciekaj na inne morze zdala od pralni tylko dokoncz z nimi walke do konca. Jak chcesz na luzie bez zagrozenia poklikac to lec tam gdzie lecisz na front ze starymi wygami. Wybor nalezy do ciebie ja bym wolal lac pralnie.

Owszem pralnia gra na botach nieuczciwie za co juz poniesli konsekwencje i 2 graczy jest rozbieranych aczkolwiek mimo to mozna im dokopac nawet gdy graja nieuczciwie na botach.

Takie miasta dostałem na liście od Adziego, to on pytał w sojuszu kto odda miasta, ja ich nie wybierałem. Piszesz żebym został ale w obecnej sytuacji nie ma to sensu przez szaraki jakie zrobiły 2 osoby. Front jest dla mnie obojętny, mogę przenieść się i na front z wami.
 

DeletedUser31679

Guest
Owszem pralnia gra na botach nieuczciwie za co juz poniesli konsekwencje i 2 graczy jest rozbieranych aczkolwiek mimo to mozna im dokopac nawet gdy graja nieuczciwie na botach.
MDG też gra na botach bo Wasz gracz był rozbierany :)) nie dorabiaj ideologi i nie pisz o wszystkich. poza tym naleśnik nie gra na botach. straciłeś trzy miasta po super akcjach Pralni i nie umiesz się z tym pogodzić. grałbyś z nami to wiedziałbyś, ale to raczej niemożliwe.. a co do pasiaka to nie ma bana tylko olał gre i powiedział żeby zabierać jego wiochy. widać że nie orientujesz się a wypowiadasz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31679

Guest
Gdyby pralnia do mnie tak kozakowala a ja bym sie przenosil do innego sojuszu to wybralbym front z nimi i skopal im co trzeba zwlaszcza majac za plecami takiego moloha jak kronike gdzie wszystkiego masz pod dostatkiem do wstawiania kolonow pralni.
.
A kto Ci broni skopać jak masz za plecami dwa sojusze MDG plus pakty.. ? ale pisać można a nawet ataku nie wyślesz żadnego.. w wioskach na froncie robisz też mobilny deff zamiast offa.. i to nazywasz skopaniem co trzeba? Specjalnie piszesz tak, żeby na Pralnie jak najwięcej wrogów zwalić .. graj i pokaż co potrafisz bo póki co nic nie pokazałeś poza stratą 3 miast po akcji kiedy byłeś na grze.
pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
MDG też gra na botach bo Wasz gracz był rozbierany :)) nie dorabiaj ideologi i nie pisz o wszystkich. po za tym naleśnik nie gra na botach. straciłeś trzy miasta po super akcjach Pralni i nie umiesz się z tym pogodzić. grałbyś z nami to wiedziałbyś, ale to raczej niemożliwe.. a co do pasiaka to nie ma bana tylko olał gre i powiedział żeby zabierać jego wiochy. widać że nie orientujesz się a wypowiadasz

Pasiak to napisał po tym jak mu parę miast wyczyściliśmy? Zresztą od dłuższego czasu nie czyta wiadomości więc nie wiem czy już się nie loguje czy jednak faktycznie urlop.
 

DeletedUser31679

Guest
Pasiak to napisał po tym jak mu parę miast wyczyściliśmy? Zresztą od dłuższego czasu nie czyta wiadomości więc nie wiem czy już się nie loguje czy jednak faktycznie urlop.
na bank dlatego że został wyczyszczony.. napisał matiemu żeby go dać do rozbiórki jak już wróg go rozbierał. ale wiadomo z kim na przyszłość nie grać już
 

DeletedUser31679

Guest
dlatego lepsze są mniejsze sojusze i zaufani ludzie.. wtedy wyspy samemu się zapełnia i nikt nie wbije do takiego pasiastego czy innych noobów, a potem taki samiec który dostał lanie od Pralni będzie dorabiał własne bajki żeby wybielić się od tego ze był bezradny jak dziecko kiedy tracił wioski :p
 
dlatego lepsze są mniejsze sojusze i zaufani ludzie.. wtedy wyspy samemu się zapełnia i nikt nie wbije do takiego pasiastego czy innych noobów, a potem taki samiec który dostał lanie od Pralni będzie dorabiał własne bajki żeby wybielić się od tego ze był bezradny jak dziecko kiedy tracił wioski :p

Bo lepiej się gra w małych sojuszach, tego chyba nikt nie zaprzeczy.
 

DeletedUser31082

Guest
Shooter tak sie sklada, ze przedstawilem scriny itp. i zaraz po tym nalesniczek byl juz rozbierany :) jest 100% sposób by sie przekonac kto ma racje. Poprosze scrina na pw z data godzina i wyjasnieniem za co nalesniczek zostal rozbierany. Jezeli co innego nie bedzie mial problemow aby dac scrina jezeli za to za co zostaly przedstawione dowody to bedzie tylko pisal, ze nie za to. Wiadomo, ze nie przyzna sie ale to nie pierwszy swiat z pralnia gdzie takie cos jest i juz na wczesniejszych bylo to samo. Czekam na scrina:)
 

DeletedUser11474

Guest
Shooter tak sie sklada, ze przedstawilem scriny itp. i zaraz po tym nalesniczek byl juz rozbierany :) jest 100% sposób by sie przekonac kto ma racje. Poprosze scrina na pw z data godzina i wyjasnieniem za co nalesniczek zostal rozbierany. Jezeli co innego nie bedzie mial problemow aby dac scrina jezeli za to za co zostaly przedstawione dowody to bedzie tylko pisal, ze nie za to. Wiadomo, ze nie przyzna sie ale to nie pierwszy swiat z pralnia gdzie takie cos jest i juz na wczesniejszych bylo to samo. Czekam na scrina:)


moglbys sprecyzowac na jakich wczesniejszych?
 

DeletedUser15394

Guest
Ale dymy sojusz 15 osobowy kłóci sie z sojuszem 40 osobowym gdzie kilku gra na botach bo co świat bana dostają, jaki to sens
smiley_emoticons_wallbash.gif
 
bociarzy jest stosunkowo łatwo wyłapać ,bo co świat graja na innych nickach a na fo wielce cwaniaczą ,ciekawe czy jak by komputer z nich wielu rzeczy nie robił też by byli takimi bohaterami .
 
bociarzy jest stosunkowo łatwo wyłapać ,bo co świat graja na innych nickach a na fo wielce cwaniaczą ,ciekawe czy jak by komputer z nich wielu rzeczy nie robił też by byli takimi bohaterami .
I tak co serwer dostają urlopy. Lepiej było by zapytać jaka satysfakcję ktoś z tego ma że skrypt robi coś za niego.
 

DeletedUser31734

Guest
bociarzy jest stosunkowo łatwo wyłapać ,bo co świat graja na innych nickach a na fo wielce cwaniaczą ,ciekawe czy jak by komputer z nich wielu rzeczy nie robił też by byli takimi bohaterami .
czyli w kronice sporo bociarzy na to wychodzi :D stosunkowo łatwo wyłapać bo ci co płaczą o boty to wiedzą że takie coś wgl jest i jak działa czyli sami korzystają a płaczą że korzysta ktoś kto wgl nie ma na ten temat pojęcia :D czysta hipokryzja
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
czyli w kronice sporo bociarzy na to wychodzi :D stosunkowo łatwo wyłapać bo ci co płaczą o boty to wiedzą że takie coś wgl jest i jak działa czyli sami korzystają a płaczą że korzysta ktoś kto wgl nie ma na ten temat pojęcia :D czysta hipokryzja

Wnioskowanie na poziomie przedszkolaka. Na tej zasadzie każdy jest narkomanem, bo wie, że istnieją narkotyki i jak działają :)

Uwielbiam, gdy ktoś generalizuje; widocznie ocenia innych swoją miarą...
 
czyli w kronice sporo bociarzy na to wychodzi :D stosunkowo łatwo wyłapać bo ci co płaczą o boty to wiedzą że takie coś wgl jest i jak działa czyli sami korzystają a płaczą że korzysta ktoś kto wgl nie ma na ten temat pojęcia :D czysta hipokryzja

ja się nie będę wypowiadał za innych jednak łatwo sprawdzić że większość w kronice gra na tych samych nickach kilka światów ,choćby po koronkach a jeżeli chodzi o boty to nikt tu nie jest laikiem i tyle co się o tym mówi to ktoś by musiał być kompletnym kretynem aby nie wiedzieć o co w tym interesie chodzi i wcale nie potrzeba używać tego [CENZURA] żeby się dobrze bawić.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Boty są od pewnego czasu, nie wiem czy już na początku wersji 2.0 były ale tak jak pisałem to inno zmieniając mechanikę gry umożliwiło ich powstanie.
 
Do góry