Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser31734

Guest
śmieszne to płakanie o boty niektórych. pompa z tego serio.. pozdro dla tych osób. nikt nie pomyśli, że ten kto poświęca czasu dużo by zaplanować akcje od a do z i poustawiać planera z tyloma możliwościami spowalniaczy które sobie ktoś robi można pięknie dograć. ale jak większość tu jest leni i januszy to cóż potem płacze i oskarża tych co nie są leniwi. i śmieszni są konfidenci co donoszą a potem płaczą że sami są zgłaszani .. z lamusami się nie pieścić ..
 
Taki post z tyłka, bo już nie masz o czym pisać, ale Twój kolega Miturion( nie wiem, skąd zmiana nicku) też ładnie próbował kasować okupację i coś mu nie pykło. Radziłbym pooglądać swoje podwórko, bo wasi gracze wcale lepsi nie są, a szukacie sztucznie ciekawostek. Wam nikt nie dorówna, nawet w zniknięciu 2 dużych kont, ciekawe dlaczego. Ta gra to tylko rozrywka, a jarasz się rzeczami, jakby to było coś ważnego w życiu, chociaż dla Ciebie i części osób z Twojego sojuszu tylko takie osiągnięcia się widocznie liczą :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser31734

Guest
Taki post z tyłka, bo już nie masz o czym pisać, ale Twój kolega Miturion( nie wiem, skąd zmiana nicku) też ładnie próbował kasować okupację i coś mu nie pykło. Radziłbym pooglądać swoje podwórko, bo wasi gracze wcale lepsi nie są, a szukacie sztucznie ciekawostek. Wam nikt nie dorówna, nawet w zniknięciu 2 dużych kont, ciekawe dlaczego. Ta gra to tylko rozrywka, a jarasz się rzeczami, jakby to było coś ważnego w życiu, chociaż dla Ciebie i części osób z Twojego sojuszu tylko takie osiągnięcia się widocznie liczą :)
gamoniu to jest gra a skąd wiesz jakie kto ma osiągniecia w życiu? wróżbita maciej się znalazł? weź zaparz sobie melise
 
gamoniu to jest gra a skąd wiesz jakie kto ma osiągniecia w życiu? wróżbita maciej się znalazł? weź zaparz sobie melise
Oj, komuś żyłka pęka i nie potrafi czytać ze zrozumieniem, Tobie melisa bardziej się przyda multikoncie forumowy. Mi tam ta gra to rybka od dawna, szkoda poświęcać na nią więcej czasu niż jest to potrzebne, bo wirtualne miasta i podboje w życiu nic nie znaczą :)
 

DeletedUser31663

Guest
[CYTAT USUNIĘTY] Nie wyszło wczoraj to wyjdzie później ważne żeby się nie poddawać :). Liczą się chęci, a poza tym Wieki Mistrz dał mi rady które wykorzystam przy kolejnej próbie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzidziuś chyba nie wiesz o czym piszesz, jakbym próbował odbijac to bym odbił, a tam lecialy po 2-3 mity . Przy okazji przybliz wszystkim gdzie to sie działo i nie zapomnij przypomniec wszystkim jak wyglądała wasza ponad godzinna akcja na mnie . Nie dosc ze było po akcji ledwo jak sie zaczeła i nie musiałem robic kompletnie nic(pomimo ze w podgladach mialem ponad 100 waszych ruchów) to w kontrze turek stracił wioske :)
Taki post z tyłka, bo już nie masz o czym pisać, ale Twój kolega Miturion( nie wiem, skąd zmiana nicku) też ładnie próbował kasować okupację i coś mu nie pykło. Radziłbym pooglądać swoje podwórko, bo wasi gracze wcale lepsi nie są, a szukacie sztucznie ciekawostek. Wam nikt nie dorówna, nawet w zniknięciu 2 dużych kont, ciekawe dlaczego. Ta gra to tylko rozrywka, a jarasz się rzeczami, jakby to było coś ważnego w życiu, chociaż dla Ciebie i części osób z Twojego sojuszu tylko takie osiągnięcia się widocznie liczą :)
 
I co ma piernik do wiatraka?

Ps. Nagle skasowałeś post i wstawiłeś ten sam bez wzmianki o Turku. Coś to dowartościowanie nie wyszło. Nie wiem jaka akcja, grepo i jakieś Twoje miasta mnie tyle interesują, co śnieg kilka lat temu :)
 
Ja się odniosłem jedynie do spoglądania na swoje podwórko(bo tam lepiej nie jest-a Twoje odbijanie było wczoraj, więc temat jest świeży), to Ty wyskoczyłeś z kapelusza z jakąś akcją na Ciebie, która mnie nawet nie interesuje, ale zawsze musisz dowalić jakimś nie za bystrym komentarzem jak te o batach :)
 
Ale jesteś nerwowy XD A teraz dosięgasz hipokryzji pisząc te nerwowe farmazony, bo nie potrafisz przeczytać ze zrozumieniem treści, ale to nie jest mój problem, bo tego powinieneś nauczyć się w okresie szkolnym :)
 
Do góry