Sytuacja na świecie Lapitos

Renegaci, solidna marka. Wymagań nie mają to nawet fani emerytów wątpliwej jakoś się dostaną
smiley_emoticons_smilenew.gif
:D
Weź ich przyjmij Hopek
 

DeletedUser29075

Guest
Jakie naśmiewa? Ja na razie miły jestem bo sobie celu nie upatrzyłem jeszcze :D
A o rekrutację to do rekrutanta trzeba pisać, tylko nie podam nicku bo RODO.
 

DeletedUser13253

Guest
Poddaje pod publiczną konsultacje.
Jutro rano (około 24h po starcie) będę mógł wysłać statek na skałkę.
Miasto powstanie na 4,5 dnia przed końcem ochrony. Czy warto? Biorąć pod uwage dalszy zakup surowców... ale rezygnacje już ze skracania.
 

DeletedUser29075

Guest
Poddaje pod publiczną konsultacje.
Jutro rano (około 24h po starcie) będę mógł wysłać statek na skałkę.
Miasto powstanie na 4,5 dnia przed końcem ochrony. Czy warto? Biorąć pod uwage dalszy zakup surowców... ale rezygnacje już ze skracania.
Absolutnie nie warto. Podnieś główną wiochę do 10k, morali nie ma to poszalejesz :)
 

DeletedUser13253

Guest
Czy będę miał drugą czy nie, pierwszą i tak dociągne do 10k.
 
Ekipa wygląda fajnie, świat będzie ciekawy :rolleyes: O ile wszyscy najlepsi złotnicy których mam dookoła mnie nie zjedzą :eek:
 

DeletedUser15806

Guest
No. A Spiochow ciagle nie ma. Nie chca do centrum. Pewnie slusznie. przy tej predkosci swiata z najwiekszymi beda tylko korespondencyjna wojne prowadzic : ))))
 

DeletedUser31057

Guest
Moze tak byc, ponoć pióro jest silniejsze od miecza :D dobry wszystkim, liczę na dobrą zabawę
 

DeletedUser30242

Guest
Dajemy konkurencji rozwinąć i ustabilizować się , inaczej nie byłoby sensu grać , krótka piłka .
 

DeletedUser15806

Guest
W takim razie nie rozumiem co Cie boli ;) ?
Nic mnie nie boli, to tak troche jak przydlugie napisy przed rozpoczeciem filmu : )))). I zaczynam miec obawy ze z szumnie zapowiadanego hitu bedzie lipa bo kolon miedzy miastami przeciwnikow bedzie plynal 2 dni.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry