Sytuacja na świecie Lapitos

zorganizowana grupa to zwykle taka grupa, w której gra oportunista hoopoe (sory za pominięcie gwiazdek w nicku )
już wyjaśniam znaczenie dziwnego dla niektórych słowa::
oportunistą jest ‘ktoś bez zasad, osoba kierująca się w życiu doraźnymi korzyściami, wybierająca zawsze to, co jest w danej sytuacji dla niej bezpieczne, lepsze’.
 
nie mogę zagrać gdzieś tak do kwietnia, wyjeżdżam, na pewno wrócę do gry kiedyś tam, miło że nie grasz w ekipie tych wszystkich chłopców i dziewczynek z podwórka, znajomych znajomych itd, którzy myślą, że już na starcie wygrali świat ze swoim dyplomatą z mazowieckiej wsi malującym wszystko na zielono tuż po ochronce
wbrew pozorom darzę Ciebie wielkim szacunkiem xd, ale postawienie na forum sojuszu pod głosowanie na świecie KOS mojego wykluczenia z sojuszu lub mojego w nim pozostania było przegięciem xd, chodziło wtedy o nazwanie ( przeze mnie ) dupkiem członka naszego sojuszu ( nie na forum a w prywatnej wiadomości do niego ) który cały czas na forum sępił surowce, zadowolenia wesela itd, a następnie posłał masa do tegoż naszego sojuszu, że sprzeda surowce za złoto
dziś każdego tak robiącego nazwałbym tak samo albo i gorzej
 

DeletedUser3480

Guest
tylko że hopek gra w grupie wielu graczy z róznych światów którzy nie raz ze sobą walczyli i gdzies tam się połączyli. Do tego doszła niezła współpraca i tyle.
Sam hopek to jeden z bardziej cenionych graczy defowych jakich znam.
Może z atakiem nie za wiele ma wspolnego. Na pewno na forum ogólnym często ma niewyparzone słownictwo za co go karce. Ale to przesympatyczny młody człowiek.

gretsky jak byś kiedyś zagrał z hopkiem i kilkoma graczami (zorganizowaną ekipą) na pewno grało by Ci się sympatycznie.
 

DeletedUser29075

Guest
I wszedł on! Cały na biało! :D Gretsky jak ja tęskniłem!

I znów poziom spadł do takiego jak na innych forach gdzie się pojawiasz.
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser8673

Guest
Sam hopek to jeden z bardziej cenionych graczy defowych jakich znam.
Może z atakiem nie za wiele ma wspolnego. Na pewno na forum ogólnym często ma niewyparzone słownictwo za co go karce. Ale to przesympatyczny młody człowiek..

Maniek by być dobrym defowcem po pierwsze trzeba mieć defa a po drugie trzeba być aktywnym by szybko go dosyłać .
Nie są to chyba wymagania niemożliwe do spełnienia zwłaszcza jak piszesz, że to osoba młoda ( oj jak ja sobie przypomne czasy studenckie z lapkiem na kolanach podczas nudnych wykładów ). Aczkolwiek należą się niskie ukłony dla ludzi którzy grają tylko po to by wspierać swój sojusz defem.

Fajnie ,że tutaj grasz ... :D
 
nie mogę zagrać gdzieś tak do kwietnia, wyjeżdżam, na pewno wrócę do gry kiedyś tam, miło że nie grasz w ekipie tych wszystkich chłopców i dziewczynek z podwórka, znajomych znajomych itd, którzy myślą, że już na starcie wygrali świat ze swoim dyplomatą z mazowieckiej wsi malującym wszystko na zielono tuż po ochronce
wbrew pozorom darzę Ciebie wielkim szacunkiem xd, ale postawienie na forum sojuszu pod głosowanie na świecie KOS mojego wykluczenia z sojuszu lub mojego w nim pozostania było przegięciem xd, chodziło wtedy o nazwanie ( przeze mnie ) dupkiem członka naszego sojuszu ( nie na forum a w prywatnej wiadomości do niego ) który cały czas na forum sępił surowce, zadowolenia wesela itd, a następnie posłał masa do tegoż naszego sojuszu, że sprzeda surowce za złoto
dziś każdego tak robiącego nazwałbym tak samo albo i gorzej
Tak stary jestem z mazowieckiej wsi -stolicy Twojego kraju.
Zresztą jak to miała być obraza to coś Tobie nie wyszło ja tam lubię jeździć do rodziny na wieś i jest tam fajnie.
Co do kolorowania świata tak powtórzę to i powiem więcej Ciebie nie pokolorujemy będziesz zawsze na czerwono, jak zapyta się ktoś dla czego to odpowiem bo mogę.
 

DeletedUser13253

Guest
Z uwagi na bombradowanie mojej przenajświętszej osoby wiadomościami typu:

"elo ziomuś, rób wjazd do naszego soja"
lub
"jeśteśmy aktywni jak wirus odry pod Warszawą" a jednocześnie posiadający graczy z dwudniową nieobecnością

oświadczam łaskawie i z góry:

Aby dostąpić przyjemności i zaszczytu grania Pana Haszka i jego ptaszka w tym samym sojuszu, trzeba:

- ładnie i grzecznie poprosić
- napisać zgodnie z zasadami polszczyzny
- zapewnić kilka jałówek i dziewic.
 

DeletedUser31856

Guest
Śmieszni Ci rege...coś tam. Robią rotacje w składzie tylko po to by być na TOP :D Znikną szybciej niż promocje w biedronce na święta, a może i mój sojusz tak samo zniknie. Tak mało osób mamy :/
 

DeletedUser31856

Guest
Jeszcze mi podbierali graczy.. Nie dość że mam mało wikingów to jeszcze mi ich chcą zabierać :oops:
 

DeletedUser31825

Guest
Najpierw cię ignorują. Potem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą. Później wygrywasz.
 
Do góry