Sytuacja na świecie Lapitos

DeletedUser31856

Guest
Śmieję się tylko z faktów które widzę. Są rozłożeni na każdym morzu. Robią sporo rotacji. Ale zaintrygowali mnie i w sumie tylko temu o tym piszę.
 

DeletedUser29075

Guest
Nie znikną. To alter ego śpiochów.
To większość zniknie, w rozbiórkach wewnętrznych dla największych
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser31759

Guest
Najpierw cię ignorują. Potem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą. Później wygrywasz.
Nie nadymaj się, nie ma takiej zależności:)
Mnie np. wszyscy ignorują, ze mnie się śmieją i ze mną walczą, ale wygrać mi się jeszcze nie zdarzyło.
smiley_emoticons_lol.gif

Ty, to inna sprawa:), ale się nie nadymaj, pycha nie zdobi:)
 

DeletedUser31825

Guest
Nie nadymaj się, nie ma takiej zależności:)
Mnie np. wszyscy ignorują, ze mnie się śmieją i ze mną walczą, ale wygrać mi się jeszcze nie zdarzyło.
smiley_emoticons_lol.gif

Ty, to inna sprawa:), ale się nie nadymaj, pycha nie zdobi:)

Jak nie, jesteś zwycieżcą!
 

DeletedUser31856

Guest
Aż 01 się pojawił na świecie :D Na 44 będzie pompa tam u niego
 

DeletedUser24372

Guest
Pożyjemy zobaczymy co świat przyniesie i czas pokaże. Nigdy nie można zakładać nic z góry. Nicki nie grają tylko gracze .. :)
 

DeletedUser31856

Guest
Kto uważa że w tej grze nicki grają to się grubo myli ;) Można się na tym ostro przejechać poprzez lekceważenie ;)
 

DeletedUser3480

Guest
wg mnie najmocniejsza ekipa dziś wbiła na świat. Garudo pokazał na poprzednim świecie że ma predyspozycje do wygrania i pod kątem walki i dyplomacji.

Start późniejszy też pokazał trzeźwość by być z dala od centrum. Ustawienie się w danym miejscu też było niezłym posunięciem.
 

DeletedUser24113

Guest
ogólnie trzeźwość wrogiem nie trzeźwości,i akat pierdu,pierdu jakos ten post nie będzie was deleted,nie rozumiem dlaczego moderacja pisze do mnie po angielsku na polskim forum
 
Do góry