Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser31082

Guest
A kolejna sprawa - piszesz zrobili pakt z "kimkolwiek" to teraz słuchaj bo to wy na początku świata z tymi 'kimkolwiek' podpisaliście pakt przeciwko nam, a powody zerwania go są mi znane, zresztą co tu gadać typowe zachowanie w stylu "wy pomagacie nam, a my wam nie" ale o tym nie wspomnisz co? Ja widzę że takie zaginanie rzeczywistości to u ciebie normalka
smiley_emoticons_lol.gif
A teraz pisz dalej sobie swoje bajki jaka to kronika jest słaba a md...to znaczy koalicja jest silna... Szkoda czasu żeby się dawać wciągać w denne dyskusje z tobą :)

PS: Nie ma to jak się chwalić cudzymi kolonami ahahaahaha. Pralnia to pralnia tamto, a mdg zajmuje się prowadzeniem fanpage na FO - zgadza się?

Tak mielismy chwile pakt bo znajomy po znajomosci go wyprosil mimo, ze nie byl on nam potrzebny a plany ich osiedlenia mialy byc inne. Potem jakis słupów mieli na naszych wyspach co sobie dawali wstawiac kolony wroga a my nie moglismy tych miast brac bo zielone wiec pdoziekowalismy im. Wtedy to byl chyba jedyny czy jeden z 2 małych sojuszy z jakimi byl pakt i to byli daleko poza kilkoma miastami u nas wiec nie przeszkadzali nam w rozwoju. Co do pomagania to my im pomoglismy odbic miasto a my od nich pomocy nie potrzebowalismy nawet forum nie bylo wspolnego. Takze znasz "fakty" od jednej strony, ktora zostala olana przez nas bo tylko szkodzila nam a nic nie wnosila.

Fakty sa takie, ze jeszcze kilka dni temu psialiscie, ze nie macie zadnych apktow i gracie sami a wystarcyzly 3 dni lania i juz pakt i ta piekna masówka z przeprosinami do bylego wroga byle wyblagac wsparcia:) Jasno widac, ze tonący brzytwy się chwyta i tego nie ukryjesz:)

My robimy swoje inni swoje i kazdy ma jakis wklad w laniu was. Zabawnie by to wygladalo jakby za tydzien Pralnia wam zabrala 10 miast a wy im 0 ;p no ale o ile sie orientuje u nich nie ma kreta i nikogo z rozbiorki wiec jak macie cos podbic;p
 

DeletedUser15394

Guest
Boli troche jak blood jest wykorzystywane przez to wszystko ;/ tracą miasto za miastem wysyłają do was wsparcia a tu zero pomocy
 

DeletedUser29190

Guest
Z przeprosinami? A za co ktoś kogoś miałby przepraszać?
Ty, nie mów, że Pralnię musieliście przepraszać przed zawarciem paktu?
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser30452

Guest
Boli troche jak blood jest wykorzystywane przez to wszystko ;/ tracą miasto za miastem wysyłają do was wsparcia a tu zero pomocy
nie płacz, czytam już któryś dzień te wypociny twoje i ciągle od 3 dni narzekasz i płaczesz i obwiniasz całe MDG, to ja na to wpadłem to ja wszystko załatwiłem na własną rękę, rade i turka powiadomiłem po fakcie. Siedzisz na wypizdowie wielkim i tylko piszesz te swoje lamenty jak Ci źle jak Ci nie dobrze.Tak, teraz czekam na pocisk z twojej strony, że jestem moralowcem i mam murki i deff i taki ze mnie kozak - juz to słyszałem,, przecież to w końcu gra strategiczna co mam puste miasta mieć i byście zrobili akcje w 20min z synchro na botach? Nie ma tak łatwo. Wielkim szacunkiem darze Z3mpowera z którym o 3 w nocy po moich atakach pisałem jak kumpel z kumplem, bez wyzwisk bez obrażania. Ty mistrzu pewnie bys mi już litanie napisał na priv :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29359

Guest
A ty straciłeś 3 miasta przez 4 dni na rzecz Pralni z miesiąc temu. Jak dla mnie jesteście 1:1 z Kroniką vs Pralnia :) (a nie liczyłem ile wam miast innych graczy zabrali?)

ucsyNt3.png
 

DeletedUser15394

Guest
Ciekawe rzeczy piszesz - nigdy nie pisałem tu nic o moralach ani nikomu na pw, jestem tu deffowcem po wygraniu dyme czas troche odpocząć :)
 

DeletedUser31082

Guest
Co do wsparcia Blood to sytuacja była taka, że wczoraj były planowane 3 kolony od MDG do Kroniki co zresztą się stało faktem i okupowaliśmy w nocy 3 miasta. Ja Doctorowi obiecałem deff na te okupacje i nie mogłem wyslac nic gdyz ja musze tuż za kolonem wyslac wsparcia zanim sojusz i sojusnzicy wstana i to zrobia. Blood wyslalem fejk wsparcia tak aby kronika widziala, ze leci duzo wsparc i nie planowala odbijac miasta gdyz juz wtedy wiedzialem, ze na jutro rano kolonow bedzie wiele i nie da sie wszystkich dobrze obstawic. Wczoraj każdy z sojuszy wstawił kolona i ciężko bylo cos pomagac bo na inne okupacje sie slalo lub planowalo wyslac. Ale ogolnie MDG pomoglo i bedzie zawsze pomagac jak tylko bedziemy mieli czym. Naszej okupacji wczoraj też Blood nie wsparlo bo mialo swoja to samo Imperium czy Pralnia aczkolwiek po troche zawsze ktos do siebie cos slal i sobie pomagalismy.

Ja rozumiem, ze teraz bedzie pisanie tak jakby MDG nie pomagalo sojusznikom ale juz od dawna pomagamy i mozna na nas liczyc o ile sami nie okupujemy kroniki.

Zreszta nawet w trakcie gdy tu pisaliscie to Imperial wstawilo kronice kolejnego kolona i nasze wsparcia tam leca co mnie cieszy bo chyba nie ma godizny wolnej kiedy kronika nie jest oklupywana ani dnia kiedy nie traci miasta od startu wojny :)

Co do Imperium galaktycznego ja nic nikomu nie proponowalem ani rada nie wspominala nawet o was wiec albo jakis gracz na wlasna reke cos zaproponowal albo moze jakis radny ale to nie bylo omawiane w sojuszu. Mielismy kiedys pakt ale zerwalem go z wami bo trzymaliscie słupy na naszych wyspach co sobie dawali kolony wstawic a my ponosilismy straty odbijajac to aby nie miec czerwonych na wyspie. Ja uwazam, ze pakt z wami by nam nie dal korzysci i wystarczy nam ta ekipa sojuszy co mamy. Kronika tym paktem sie tylko zablokowala co jest nam na reke i niestety malo mysla tam u nich dyplomaci bo co jak co ale deffa kronice nie brakuje do obstawiania okupacji i jak juz wstawiaj noca kolona rano jets nie do odbicia a i w dzien tez praktycznie zawsze. Wiec co oni zyskuja paktem z wami? deff ktorego nie potrzebuja? a co traca? sporo miast blisko centrum, ktore sa na zielono a dookola nie maja w ogole co podbijac bo wszystko niebieskie. Mi wasz pakt w niczym nie przeszkadza a dyplomacja kroniki jeszcze musi sie nauczyc troche oceny sytuacji i gdzie dany sojusz ma miasta oraz co w danym rejonie jest potrzebne. No chyba, ze juz nie dawali naprawdę rady z wrogami i nie chcieli was na czerwono by tam robic jakies zaplecze i nie byc przez Imperium bite ale to naprawdę musiałoby być juz zle w kronice.
 

DeletedUser29190

Guest
Nie tłumacz się Turek, doprawdy nikt nie ma do was żalu o to, że nie mamy paktu
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser23012

Guest
Ehh, bez beki za dużo czytania, oczy aż bolą :D Ja proponuję żeby się po prostu bawić grą zamiast pisać o każdym przejętym mieście kroniki czy tam koalicji, bo bez sensu to, wy nam zabierzecie 2 a jutro my wam 2 i tak ta gra działa, nie ma co komentować każdej okupacji z osobna, każdy nie miał paktów a teraz każdy ma i gra toczy się dalej, zamiast sobie dogryzać to po prostu cieszmy się że gramy na pierwszym polskim świecie z dominacją a to już chyba można w CV wpisać
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser23012

Guest
Fakty sa takie, ze jeszcze kilka dni temu psialiscie, ze nie macie zadnych apktow i gracie sami a wystarcyzly 3 dni lania i juz pakt i ta piekna masówka z przeprosinami do bylego wroga byle wyblagac wsparcia:) Jasno widac, ze tonący brzytwy się chwyta i tego nie ukryjesz:)
Aj tam zaraz przeprosiny, po prostu ja tutaj z chłopakami się leję praktycznie od startu Katanii i żeby miło się grało to trzeba normalnie porozmawiać bo po drugiej stronie też siedzi normalny człowiek który ma swoje życie i swoje problemy i nie ma co jeszcze na grze mu dorzucać kwasów, a te 'przeprosiny' to było tak raczej trochę prześmiewczo bo przecież ten kolega Brajan nawet nie był obrażony tylko tak trochę chciałem rozluźnić między nami atmosferę ;) Wiesz "Nigdy nie ma się drugiej okazji, żeby zrobić pierwsze wrażenie."
 

DeletedUser10777

Guest
proponuję ignorować te przydługie wypowiedzi
ja tylko napisze o urlopach z Moskitów , Cichy poszedł ,bo na koncert pojechał ,ale tak to przedstawione zostało jakby z pół sojuszu poszło:)'
dzięki za docenienie naszego kolegi ,fakt ma siłę z 10 graczy:)
przestańcie pisać i się napinać ,bo wygra jeden sojusz ,to nie cudaki , nie wiadomo jak to będzie do końca wyglądać,co będzie w grudniu ,może byc i tak ,że będziemy tu grac do wiosny ,a może i raz dwa się skończy ,jeszcze niejeden spisek czy zmiany frontów będą :)
szykują się pracowite święta
 
Do góry