Sytuacja na świecie Lapitos

Co tutaj się stało znowu jakieś cięcia w wypowiedziach?? Widać niektórzy non stop zerkają jak tu nam uprzykrzyć pisanie


Cenzurze mówię NIE
 

DeletedUser29075

Guest
Misiek się obudził, pewnie jakiś koszmar bo dzisiaj jakoś szybciej poznikały. :)

Misiu kolorowy, co tak drastycznie? :)
 

DeletedUser3480

Guest
[REGULAMIN - Usunięte]


Cenzurze mówię NIE[/QUOTE]

Nic takiego nie napisałem. Napisałem tylko że na plantacji bawełny będę pracował u haszka. Ale pewnie to było nie na temat.
A ja z władzą nie dyskutuje bo przegrał bym z bardziej doświadczonymi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Maniek a zobacz co napisał Misiek że tylko wulgaryzmy wyleciały -ale tak kląłeś jak szewc normalnie aż uszy więdły

Cenzurze mówię NIE
 

DeletedUser3480

Guest
dobra niech robią swoją robote lepiej czy gorzej ale niech robią.
Bo inaczej sam chaos by został ;p
 
Maniek a zobacz co napisał Misiek że tylko wulgaryzmy wyleciały -ale tak kląłeś jak szewc normalnie aż uszy więdły

Cenzurze mówię NIE

Znowu wulgaryzmy były w moim poście??? Ośmieszacie się -powiedz mi czemu po angielsku dajecie info o usunięciu postu???Chyba w ojczystym języku to powinno być??
Zaraz usuniesz ten post co zacytowałem bo uznasz że Misiek to wulgaryzm -chociaż kto wie?? Cenzorzy zawsze mieli różne opinie

Cenzurze mówię NIE
 

DeletedUser31773

Guest
Drogi kolego moderatorze
Dałeś sobie wejść na głowę, zacząłeś dyskusję z roszczeniowym pokoleniem którym wiecznie mało i mało swoich praw. Były w szkołach mundurki, był rygor to i był szacunek do starszego i do nauczyciela i do moderatora. [Usunięte - Polityka]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31825

Guest
Panie moderatorze, proszę przyznać się do błędu, a nie ciągnać to dalej i kasując wpisy!
 
Saperku nie gadaj bzdur, jesteś dla siebie i oceniacie po swojemu, wyjdź zza hipokryzji i swojego świata
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif

Jeden pisze o powrocie komuny, drugi komunę robi, mamy powrót z oświecienia do zaciemnienia, nawet lampki nie działają w tym mroku
 
Do góry