Sytuacja na świecie Lapitos

Znam crisbdg i wiem o co chodzi po prostu dostał ofertę zakupu golda niby w standardzie za 79.99 zł pln ale nie 4k golda tylko 3k golda
 

DeletedUser29238

Guest
4k złota za 79,99, taką promocję widzę u siebie, po chwili widzę za tą samą kwotę 8k złota, więc różnice mogą być znaczne. Nie znamy mechanizmów przyznawania takiego czy innego pakietu. Jest to losowe.
 
Jeżeli kupiłeś na kompie, to wtedy różnica wynika z promocji w danej chwili. Przez telefon, czyli wchodząc w zakup złota przez telefon, kupujesz pakiet złota przez internet w telefonie. Dostaniesz mniej, nie pamiętam od czego to zależy, ale kupując złoto przez internet w telefonie zawsze jest mniej, może się rozbijać o prowizje
 

DeletedUser29238

Guest
Konkretny przypadek możemy sprawdzić, ale proszę o napisanie ticketa w tej sprawie. Na pewno pakiety różnią się od metody płatności. Nie mylmy też różnych walut. Może dochodzić do tego przewalutowanie, które pobiera bank macierzysty.
 

DeletedUser23278

Guest
Mój ticket jest od wczoraj rozpatrywany ale odpowiedzi tu się dostaje raz na dobę chyba
 
Sprawdzałem oferty przez aplikację mobilną to fakt tam ładne różnice w cenie są hehe najdroższy pakiet cena ta sama a na mobilnej 20k golda a przez kompa 25k golda
 

DeletedUser13253

Guest
Nadal szukam sojuszu.
Mam piniędzy jak lodu.
Mam IQ jak lodu.
Mam wymów jak lodu.
Mam urodę jak Królowa lodu.
 

DeletedUser9983

Guest
Ochronki spadły. Jeżeli któryś z sojuszy ze względu na niedopatrzenie ze strony Arta nie jest pomalowany przez nas na zielono prosimy o szybki kontakt.
 

DeletedUser31825

Guest
Jak to możliwe, że bogatego, przystojnego, inteligentnego, zawsze uśmiechniętego, nikt nie chce do sojuszu wziąć? Tak piszę o Haszku ;)
 

DeletedUser29075

Guest
Prośba zostanie rozpatrzona w terminie ustawowym.

4k złota za 79,99, taką promocję widzę u siebie, po chwili widzę za tą samą kwotę 8k złota, więc różnice mogą być znaczne. Nie znamy mechanizmów przyznawania takiego czy innego pakietu. Jest to losowe.

Misiek - to jak to jest? Nie znacie mechanizmów przyznawania takich "pakietów" czy jest to losowe? Bo to ważne akurat w tej sytuacji. :)
 
Do góry