Sytuacja na świecie Lapitos

DeletedUser24372

Guest
Ludzie gadali i będą gadać- nie ma co się tym przejmować. Diablica zapomniała jak na początku była w Cenzurkach i bez słowa odeszła, a do innych o takie coś się przyczepia. No ale hipokryzja dziś jest popularna bo zacznie sie tlumaczenie ze to zalozyciel itd, można i tak ;)
 

DeletedUser29075

Guest
"Niezłe mi to. A potem? Wszyscy żyli, długo i szczęśliwie. "

Ale o tym, że to jest dominacja i zostaliście fabryką deffa dla śpiochów to ty wiedz. :D
Gratuluję zostania sługusami z własnej woli.

Gratki garudo, robić sługusy z obcych sojuszy do tego stopnia, że są z tego dumni, to już jest jakiś wyczyn hahaha. Elegancko wam to wyszło! :D
Winszuję. :p
 

DeletedUser31856

Guest
Dumny to mogę być z tego jak układa mi się życie a z gry czerpię tylko przyjemność :) A lubię klepać deffa więc w czym problem?
 

DeletedUser29075

Guest
Każdy ma swoje 5 minut, cios jako komediant zostanie na pewno zapamiętany.

I nie praw mi tu morałów życiowych bo takich jak ty to na pęczki jest i z każdego kolejnego tylko większą polewa :D
 

DeletedUser23402

Guest
Mam inną hipotezę Adam kolegi nie zapamiętał z prostego względu słupów się nie pamięta kiedy nic nie grają ot co cała filozofia
 

DeletedUser15806

Guest
"Niezłe mi to. A potem? Wszyscy żyli, długo i szczęśliwie. "

Ale o tym, że to jest dominacja i zostaliście fabryką deffa dla śpiochów to ty wiedz. :D
Gratuluję zostania sługusami z własnej woli.

Gratki garudo, robić sługusy z obcych sojuszy do tego stopnia, że są z tego dumni, to już jest jakiś wyczyn hahaha. Elegancko wam to wyszło! :D
Winszuję. :p
Ajajaj. nie chcem ale muszem. Tuptusie to samo robia. I prosze tego nie odczytywac jako wroga wypowiedz. Taki [USUNIETE - wulgaryzm] jest ten swiat chyba.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31858

Guest
Miałem nadzieję po raz kolejny poczytać jaka to administracja zła bo posty usuwa, albo pośmiać się z napinek internetowych gierkomanów, ale niestety po raz kolejny tylko "puacz"... Z tą różnicą, że w przeciwieństwie do wolnych ustawień świata, puacz zaczął się jakoś szybko.
 

DeletedUser15806

Guest
Tak wogole to my sami psujemy sobie zabawe, tu zakonczenie to dominacja, wygrac moze tylko jeden sojusz. Jeden, a nie glowny, bratni i jeszcze 4 sluzalcze jak to ma miejsce tutaj z obu stron zreszta.
 

DeletedUser31858

Guest
Tak wogole to my sami psujemy sobie zabawe, tu zakonczenie to dominacja, wygrac moze tylko jeden sojusz. Jeden, a nie glowny, bratni i jeszcze 4 sluzalcze jak to ma miejsce tutaj z obu stron zreszta.
Przecież zawsze chodziło o to, żeby [USUNIĘTO - wulgaryzm] innych. Tutaj z racji niedużego limitu członków w sojuszu trzeba też będzie swoich [USUNIĘTO - wulgaryzm] na koniec
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser25516

Guest
"Niezłe mi to. A potem? Wszyscy żyli, długo i szczęśliwie. "

Ale o tym, że to jest dominacja i zostaliście fabryką deffa dla śpiochów to ty wiedz. :D
Gratuluję zostania sługusami z własnej woli.

Gratki garudo, robić sługusy z obcych sojuszy do tego stopnia, że są z tego dumni, to już jest jakiś wyczyn hahaha. Elegancko wam to wyszło! :D
Winszuję. :p

A co wy robicie że Sklepem monopolowym ?
 

DeletedUser31731

Guest
Po wczorajszej akcji w sklepie zabrakło bułek. Oficjalnie stwierdzam iż zostały one ocenzurowane.
 

DeletedUser31856

Guest
Odszedłem, sam garudo to zaproponowałem więc nie płakać.
A tuptusie szkoda że nie napiszecie odpowiedzi na komentarz gmk na temat obcych sojuszy jako sługów. Tony hipokryzji. Szkoda. Wyszedłem poza szereg jak inni i zmieniłem stronę choć w żadnej nie byłem dokładnie.
 
Do góry