Sytuacja na świecie Lapitos

DeletedUser31057

Guest
topowe sojusze już jako tako wyglądają, przynajmniej w eko :D dziś albo jutro w wolnej chwili założę temat o topowych sojuszach, standardowo co jakiś czas uaktualnimy pkt eko, woja i poobgadujemy innych, czyli każdy hejter znajdzie coś dla siebie :]
 
Przecież zawsze chodziło o to, żeby [USUNIĘTO - wulgaryzm] innych. Tutaj z racji niedużego limitu członków w sojuszu trzeba też będzie swoich [USUNIĘTO - wulgaryzm] na koniec
Taki system co zrobić :) Koalicja niby nie otrzyma koronek ale mają swój wkład w wygraną świata, po prostu trzeba zrozumieć to że zrobiliśmy dużo, ale inni zrobili więcej, więc zasługują na miejsce w top 60 bardziej niż my. Co również w przypadku sojuszu złożonego z 2 odłamów powoduje pewną rywalizację kto będzie lepszy więc jak dla mnie na +. A to że osoba nie dostanie koronki czy co tam teraz jest to może mieć pretensje tylko do siebie
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15806

Guest
Taki system co zrobić :) Koalicja niby nie otrzyma koronek ale mają swój wkład w wygraną świata, po prostu trzeba zrozumieć to że zrobiliśmy dużo, ale inni zrobili więcej, więc zasługują na miejsce w top 60 bardziej niż my. Co również w przypadku sojuszu złożonego z 2 odłamów powoduje pewną rywalizację kto będzie lepszy więc jak dla mnie na +. A to że osoba nie dostanie koronki czy co tam teraz jest to może mieć pretensje tylko do siebie
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
Z jednej strony tak, ale ciagle to jest ten sam typ myslenia jak przy cudakach. Czy nie byloby ciekawiej gdyby kazdy sojusz gral dla siebie. 60 osob koniec kropka. Wiem , ze to malo prawdopodobne ale jakie fajne. ...
 

DeletedUser31858

Guest
Taki system co zrobić :) Koalicja niby nie otrzyma koronek ale mają swój wkład w wygraną świata, po prostu trzeba zrozumieć to że zrobiliśmy dużo, ale inni zrobili więcej, więc zasługują na miejsce w top 60 bardziej niż my. Co również w przypadku sojuszu złożonego z 2 odłamów powoduje pewną rywalizację kto będzie lepszy więc jak dla mnie na +. A to że osoba nie dostanie koronki czy co tam teraz jest to może mieć pretensje tylko do siebie
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
Żadne zakończenie świata nie będzie sprawiedliwe, ale rzeczywiście to wydaje się ciekawsze niż te nędzne cuda
 

DeletedUser3480

Guest
Odszedłem, sam garudo to zaproponowałem więc nie płakać.
A tuptusie szkoda że nie napiszecie odpowiedzi na komentarz gmk na temat obcych sojuszy jako sługów. Tony hipokryzji. Szkoda. Wyszedłem poza szereg jak inni i zmieniłem stronę choć w żadnej nie byłem dokładnie.
kolega tu nie chodzi o zmianę strony. To wiadomo dyplomacja - polityka. Raz atakuje się jednych raz drugich normalka.
Ale jak rozumiem tu większość jako kapitan uciekłeś z tonącego statku - a statek zostawiłeś dryfujący ;)
Ale jak się dobrze z tym czujesz to się nie przejmuj. Jeden się napije i bawi się dobrze drugi się napije i jedzie samochodem i spowoduje wypadek. Niby tylko się napili a jaka różnica. Ale każdy się czuje z tym dobrze.
 
Z jednej strony tak, ale ciagle to jest ten sam typ myslenia jak przy cudakach. Czy nie byloby ciekawiej gdyby kazdy sojusz gral dla siebie. 60 osob koniec kropka. Wiem , ze to malo prawdopodobne ale jakie fajne. ...
Zawsze są układy
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
Jeśli nie masz przewagi nad przeciwnikiem to szukasz sojusznika żeby go pokonać bo nikt nie chce przegrać :) Nikt nie ruszy teraz na mocniejszego przeciwnika skoro wiadomo że cię rozjedzie
smiley_emoticons_wallbash.gif

Trzeba zrobić paktuf od hyleruf i wtedy lecieć, potem cię zwyzywają ze lyszcz itd. ale cóż taką mamy taktykę
smiley_emoticons_mttao_schuetze.gif
 

DeletedUser15806

Guest
Pomarzyc mozna. Chcialbym zobaczyc jakis swiat gdzie wygra jakis sojusz a nie koalicja , czy sojusz z bracmi i siostarmi.
 

DeletedUser11944

Guest
Tak wogole to my sami psujemy sobie zabawe, tu zakonczenie to dominacja, wygrac moze tylko jeden sojusz. Jeden, a nie glowny, bratni i jeszcze 4 sluzalcze jak to ma miejsce tutaj z obu stron zreszta.
Po tym jak bardzo dawno temu podano zarys tego jak ma wygladac dominacja, napisalem cos takiego:
"Kto slugasow bedzie mial wiecej - ten wygra, bo bedzie mial znacznie wiecej defa. I wedlug mnie trudno bedzie powiedziec, ze wygral NAJLEPSZY sojusz, kiedy tak naprawde wygra NAJLICZNIEJSZA koalicja. (...) I chcac myslec, aby ta dominacja miala jakikolwiek sens trzeba w pierwszej kolejnosci zwalczyc zjawisko dualizmu i wymyslec reguly ktore sprawia, zeby wspolpraca miedzy sojami byla jak najmniej oplacalna."
No niestety nie pomylilem sie. Skala zjawiska jest zatrwazajaca. A to jak wiele osob jest gotowe pracowac na nie swoj sukces jest bardzo smutne.
Ladna akcja Nie zasniesz.
 

DeletedUser15806

Guest
Po tym jak bardzo dawno temu podano zarys tego jak ma wygladac dominacja, napisalem cos takiego:
"Kto slugasow bedzie mial wiecej - ten wygra, bo bedzie mial znacznie wiecej defa. I wedlug mnie trudno bedzie powiedziec, ze wygral NAJLEPSZY sojusz, kiedy tak naprawde wygra NAJLICZNIEJSZA koalicja. (...) I chcac myslec, aby ta dominacja miala jakikolwiek sens trzeba w pierwszej kolejnosci zwalczyc zjawisko dualizmu i wymyslec reguly ktore sprawia, zeby wspolpraca miedzy sojami byla jak najmniej oplacalna."
No niestety nie pomylilem sie. Skala zjawiska jest zatrwazajaca. A to jak wiele osob jest gotowe pracowac na nie swoj sukces jest bardzo smutne.
Ladna akcja Nie zasniesz.
Smutna prawda, ide po piwo choc pora dla mnie troche wczesna. To Twoja wina Jack . Bylem w nastroju lekko melancholijnym , a teraz jest mi po prostu [USUNIĘTO - wulgaryzm] smutno.....;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Z jednej strony tak, ale ciagle to jest ten sam typ myslenia jak przy cudakach. Czy nie byloby ciekawiej gdyby kazdy sojusz gral dla siebie. 60 osob koniec kropka. Wiem , ze to malo prawdopodobne ale jakie fajne. ...[/QUOTE
Czytam i nie wieżę czy to jest ten sam gmart co grał na pelli gdzie pół świata było w jego sojuszach??? lub na zakrosie gdzie miał 3 lub 4 swoje sojusze???
 

DeletedUser15806

Guest
Arcik, inne zakonczenie. Przy cudakach moze wygrac wiecej niz jeden sojusz. W dominacji nie. Tu Jack ma racje. To swiat gdzie wiekszosc robi za sluzbe nie wiadomo dokladnie czemu.
 

DeletedUser29075

Guest
No chyba, że ktoś ma takich pajacy w sojuszu jak ja, co siedzą cały dzień po to, żeby klepać deffa a na dominacje wioski oddadzą i tak
smiley_emoticons_lol.gif
 
Do góry