Sytuacja na świecie Ialissos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser31336

Guest
Mówisz o tych waszych śmiesznych akcjach typu skanowanie miast,zapisywanie wszystkiego co w miastach mamy?
Mówisz o obstawieniu miast w trakcie wojny?
 

DeletedUser31077

Guest
Mówisz o tych waszych śmiesznych akcjach typu skanowanie miast,zapisywanie wszystkiego co w miastach mamy?
Mówisz o obstawieniu miast w trakcie wojny?

a czytac cie ktos uczył ze zrozumieniem???kopiuj/wklej...

[report]ee5ae78e04f62566db7a279e8934a980[/report]

hehehe złotnicy na gradzie hehehehe,kozacko...ten awatar jest domena ludzi myslacych,postaraj sie

latest
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26727

Guest
ZŁOTY WOJ napisał:
pamiętajcie wszyscy świata nie wygracie a tylko jesteście podnóżkami złotników ,,,, jest Was już w soju sporo za wielu i kto dostanie koronkę ,,,,, przemyśl to chcesz służyć komuś kto Cię wykorzysta a potem wypluje jak zużytą "gumę "

Żenada i akt desperacji ...

JA już koronkę mam nie zależy mi na następnych - tak wiec z chęcią oddam innym
 

DeletedUser31077

Guest
nie żartuj,kupiłeś sobie???wiesz,druga koronka ma inny kolor,bardziej kozacko wygląda,warto kupić hahahaha,no chyba że teraz kupujesz dla tego drugiego konta,co z tego ze na współdzielonym,jedni za złoto katasy do gradowania kupuja,inni na kilka kont kase wydaja hehehehe,jakie to kozackie,jak ta gra upadła,zaniedługo pewnie nie trzeba bedzie grac tylko mozna sobie bedzie taka wypasioną tęczowa koronke zakupić,akurat na parade bedzie jak znalazł heheheheheh
 

DeletedUser31077

Guest
ale cisza i spokój od złotników/multikonciarzy/bociarzy,nigdy nie zrozumiem czemu wy sie tak obstawiacie inwestujac tyle w ta gre???nie wierzcie w to ze masa zlikwidował pokoje dla matołów grajacych na jednorekich bandytach,teraz to "pi" jest a od niedawna "lg",hehehehe logiczne gry hehehehe,masa to jest jednak mistrz w strzyzeniu baranów,a co do zabunkrowanych złotników/multi/bociarzy,krótki raport z kozaka hehehehehehe

[report]3485dd1c80b75bbe809b11167b7f1ddc[/report]
[report]db1fac55839eda104c4d55e1079b3526[/report]
[report]b1370b087958c68743d969e9ed9fb099[/report]

jakby miszcz bakkus sie zjawił i pytał co to to pokazuje i objasniam,kopiuj/wklej i zobacz,wiem ze za złoto bezloczka sie juz nie da wiec "kombinuj dziewczyno nim twe latka przemina"
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
 

DeletedUser20551

Guest
Śmieszy mnie to wszystko co tutaj piszecie ;D
Nie ma to jak tłumaczyć się tym że nie gracie na serio, że przyszliście tutaj się oderwać od rzeczywistości... Baju Baju...
Gdy zaczęło się robić gorąco każde wytłumaczenie jest dobre.

Nie ma co, narzekanie na to kto ile złota wydaje jest po prostu śmieszne.
Nikt nie zakazuje Loczkowi czy komukolwiek wydawać hajsu na grepo, bo oni ten hajs ciężko zarobili - nie siedząc w domu i narzekając tak jak wy, tylko cieżką pracą ;)
Kolego sympatyczny, czemu Cię śmieszy jak ktoś tłumaczy że nie gra na serio? ja wpadłem tutaj popatrzeć sobie, nie podbijam, nie gram aktywnie, po proetu żeby poklikać ze znajomymi
p.s. mam gorąco i mam złoto, ale nie narzekam, aczkolwiek nie gram na serio, w porównaniu do innych światów
czy to naprawdę jest takie śmieszne?
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser31336

Guest
A powiem czemu mnie to śmieszy ;p
Może dlatego że gdybyście nie dostawali po [USUNIĘTO - wulgaryzm] słyszałbym jak to wy jesteście zgraną ekipą.
Raptem jak lekko mówiąc obrywacie, słychać głosy "Ja nie gram na serio" Ha ha ha ;)

Jak tam, świat już pokolorowany na zielono???
Cartel,Top Secret,Komornik
Kogoś jeszcze pominąłem? ;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16311

Guest
Bakkus: Valhalla + Valhalla II + Valhalla III / Athen Hooligans + Athen Hooligans School / Banita i Rzymianie + Rzymskie Regio 35 / Waleczne Serca

Uff ale wypisywania... pominąłem kogoś z Waszych paktów? W sumie 440 osób do słania surki i deffa dla Valhalli, no nie całej tylko tej złotej topki. Za duzo zielonego Bakkuś ;D
 

DeletedUser31336

Guest
Chyba ci się coś pomyliło? Jakie Waleczne? Jaka Banita? Masz złe informacje ';)
Za to Gospio widzę ma ubogie słownictwo, no cóż... nic nie poradzę...
A i dziękuję że się martwisz, zielonego mam pod dostatkiem ;p
 

DeletedUser9349

Guest
Chyba ci się coś pomyliło? Jakie Waleczne? Jaka Banita? Masz złe informacje ';)
Za to Gospio widzę ma ubogie słownictwo, no cóż... nic nie poradzę...
A i dziękuję że się martwisz, zielonego mam pod dostatkiem ;p

Baksik bynajmniej zrozumiałeś ten ubogi wpis. Gdybym napisała inteligentnie, nie zrozumiałbyś o co mi chodzi. A tak widzisz jak szybko pojąłeś...
 

DeletedUser9349

Guest
Bo widzisz Baksik Ci mało inteligentni rozumieją co przekazuję pisząc ... a Ci mega inteligentni muszą się dobrze zastanowić aby wyciągnąć właściwe wnioski. Białe jest czarne a czarne jest białe... Więc może dojdziesz do właściwych wniosków, o ile potrafisz przeczytać ze zrozumieniem co napisałam :)
Prawda jest taka , że żaden absztyfikant od was nie potrafi mi wstawić kolona... Wasza gra polega na zabunkrowaniu miast- mur 25 i lataniu po pustych moich wiochach z gradem których nawet nie odbudowuję bo szkoda czasu. A kolony bul bul tonę - i skąd się to wojsko bierze - co nie ? hehehe
 

DeletedUser31336

Guest
Spójrz na to z innej perspektywy - z takiej iż może twoja gra i miasta nikogo u nas nie obchodzą? Kogo ma obchodzić osoba która nawet nie atakuje ;p
 

DeletedUser9349

Guest
Śmieszy mnie to wszystko co tutaj piszecie ;D
Nie ma to jak tłumaczyć się tym że nie gracie na serio, że przyszliście tutaj się oderwać od rzeczywistości... Baju Baju...
Gdy zaczęło się robić gorąco każde wytłumaczenie jest dobre.

Brawo!!! W końcu jednak wpadłeś na to że ktoś jednak nie gra . Gdybyś zajrzał na mój profil wiedziałbyś to od dawna. Tylko ograniczone rozumowanie, takie jak Twoje dowodzi właśnie, iż wioski w samym centrum zainteresowania sojuszu wrogiego nie są dla niego interesujące. Brawo Brawo Panie Baksik oby tak dalej. Poczekasz sobie trochę , ktoś jeszcze musi popracować - abyś Ty mógł sobie płakać tu na forum na światku 1/2/2 jak nieudolnych masz przeciwników. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser31792

Guest
Dobra, cała ta dyskusja jest niepotrzebna... Wszystko okaże się podczas gry
 

DeletedUser31077

Guest
jakiej gry????????jak nazwac gre gdzie ten co wydaje kase dostaje bonusy które sie normalnemu graczowi który kupuje tylko doradców nie sniły????pytam kto chcacy normalnie pograc w gre dostał wieksza promocje na złoto jak 10% free???a dla tych co wioski kupuja czy serwery 60% a nawet 80% to codziennosc,a pózniej kozacza kupujac wioske za wioska od przeciwnikow i udajac u swoich niwiadomo jakiego stratega hahahaha,albo pokazujac jak sie udało za kase zgradowac wioske,poraz enty pisze(bo suport oczywiscie musi kasowac wpisy w których jest pokazana prawda o tej patologii jaka ta gra jest)ze dopuki nie bedzie utworzony serwer bez złota,dla uczciwych graczy ta "gra" nie bedzie gra a tylko drenaza kieszeni ludzi którzy nie wydaja tyle kasy co kozaczki typu loczek bazujac na potężnych bonusach od inoo

a teraz mozecie juz kasowac
 

DeletedUser31792

Guest
Temat o kupowaniu złota już niejednokrotnie się pojawiał i nie ma już jakiejkolwiek potrzeby pisania o nim, ponieważ to nic nie da. Tyle ode mnie w tym temacie.
 

DeletedUser31336

Guest
Skończcie płakać na forum o to jakie to złoto jest złe, a sami cisnęlibyście w złotko gdybyście mieli możliwości ;)
Czas zacząć grać, a nie uż
smiley_emoticons_auslachen2.gif
alać się jaka to gra nierówna jest ;)
 
Do góry