Sytuacja na świecie Lapitos

DeletedUser28117

Guest
Na "Pospólstwo" napisane bez błędu trzeba sobie zasłużyć. Nikogo indywidualnie nie deprecjonuje (poza śluńską kluską, Banoklesem i loni77 - to stary dziad, nie pani rocznik 77) ale jak na razie zasługują tylko na u otwarte. Otwarte jak ich miasta na moje wojsko.
Riposta jak zwykle cięta. Ciekawe, czy na real się takie 'hop do przodu' przekłada.
Co do reszty układów. Cóż są tu bożkowie którzy lubią jak im się w tyły włazi. Może i coś komuś jeszcze wlezie i nie wyjdzie:D
 

DeletedUser13253

Guest
W realu podobno jeszcze gorzej. Wszystkie kochanki mi to ciągle mówią...
 

DeletedUser13253

Guest
Pochlebstwa od miernot i greposzrotów nie działają na mnie pobudzająco w przeciwieństwie do...
 

DeletedUser28117

Guest
Do poziomu konwersacji? Pukamy już od dawna od spodu? Szkoda mojego czasu na takie potyczki bez polotu.
 

DeletedUser20971

Guest
to jest pikuś w porównaniu do wypowiedzi członka kontr koalicji:) [USUNIĘTE - misiek200200]
gorące pozdrowienia gracza satyryk
wleb.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9983

Guest
Kapitanie Sparow czy dzisiejsze szaraki bawią Cię w stopniu chociaż porównywalnym do tych sprzed kilku dni??
 
No proszę, ale sytuacja się szybko zmienia i ktoś podebrał pomysł na łatwy sposób obrony. Doprawdy niebywałe, że "nie chwal dnia przed zachodem słońca" ma swe odwzorowanie na grepo :)
 

DeletedUser20971

Guest
No proszę, ale sytuacja się szybko zmienia i ktoś podebrał pomysł na łatwy sposób obrony. Doprawdy niebywałe, że "nie chwal dnia przed zachodem słońca" ma swe odwzorowanie na grepo :)
sposób na "obronę" pozostawię bez komentarza natomiast sam gracz nie daje mi spokoju....[USUNIĘTO - misiek200200]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry