[Ulepszenie] Era Cudów a Czas Pokoju

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13316
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem propozycji START/ STOP?

  • Tak, Jestem za wprowadzeniem propozycji

  • Nie, jestem przeciwny START/STOP

  • Obojętne.


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Status
Zamknięty.

DeletedUser31946

Guest
Sytaucja jest nie do przyjęcia, wielu graczy poświęciło czas i pieniądze aby era cudów pokazała zgranie i solidną pracę sojuszu.

Prosimy o natychmiastową interwencję i potraktowanie spraw poważnie!
 

DeletedUser29238

Guest
Niestety, nie ma możliwości zmiany zasad Czasu Pokoju. Zakintos nie jest wyjątkiem. Jeśli Era Cudów schodzi się z Czasem Pokoju, takie są warunki gry.
 

DeletedUser20797

Guest
tak jak innogames chce to zrobic jest bardzo krzywdzace dla wielu graczy kazdy poswieca czas i pieniadze zeby "gora" miala wyplate to my je placimymy nie "wy" nam chcemy tylko sprawiedliwosci jesci chcecie to zablokujcie budowe dla wszystkich w rownym czasie a nie ze 3 dni nas blokujecie proponuje dac nam rozpoczac cuda i wstrzymac zegary na czas pokoju i wznowic je zaraz po zakonczeniu, bo teraz wyglada mi to na jakies jaja niestety
 
Panie Starszy Moderatorzę - możliwości to nie ma przewrócić hełmu na drugą stronę, a na zmiane zasad Czasu Pokoju ZAWSZE są możliwości. Pamietaj, że to MY gramy w tę grę. [ciach] Powtarzam - BŁĘDNYCH I NIEUCZCIWYCH.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31938

Guest
To szanowny panie starszy moderatorze, proszę przekazać komu trzeba, że idiotyczne zasady zmieniać należy i trzeba, po to, żeby w ogóle ktoś tu jeszcze chciał grać i serwery utrzymywać :) padłam, nie ma możliwości xD
 

DeletedUser31940

Guest
Ewidentna jak dla mnie sprawa.
Blokowanie cudu to błąd.
To dokładnie tak jak jedni mogliby atakować i podbijać miasta a inni przez kilka dni mogli by patrzeć i nie reagować.
Co to jest jakiś "ban" dla wszystkich, którzy grali sprawnie i wyprzedzają przeciwnika?
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Proszę o pisanie propozycji zmian, dyskusję na odpowiednim poziomie.
Posty nic nie wnoszące do propozycji zostaną skasowane.

Podobne zasady pokoju panowały już wcześniej, więc nie jest to taka zupełna nowość.
 
Przede wszystkim dzięki za skasowanie mojego całkiem kulturalnego wpisu. Jednocześnie proszę o wytłumaczenie - co ma piernik do wiatraka, czyli co ma czas pokoju do budowania? Może lepiej zmienić zasady i pozwolić na budowanie w czasie pokoju, przynajmniej będzie sprawiedliwie. Skoro mogę budować Magazyn albo Senat, to dlaczego nie cuda? Oczywiście wiadomo, że część graczy wyjeżdża na święta, odpoczywa, jednym słowem nie bierze czynnego udziału w grze, wobec czego optymalny jest CZAS STOP/CZAS START, ale jeśli to kłopot - a czasu zostało super mało, to może zwyczajnie pozwolić na budowanie? Przynajmniej będzie jednakowo dla wszystkich. Rozumiem, że w czasie pokoju nie walczymy, ale budowanie? Chyba kogoś poniosło.
 
Proszę o pisanie propozycji zmian, dyskusję na odpowiednim poziomie.
Posty nic nie wnoszące do propozycji zostaną skasowane.

Podobne zasady pokoju panowały już wcześniej, więc nie jest to taka zupełna nowość.

Za to zupełną nowością jest obecna sytuacja, czyli czasowy zbieg budowania najwyższych poziomów Cudów z czasem pokoju. Z tą prośbą o dyskusję na odpowiednim poziomie też Cię trochę poniosło. Jak dla mnie poziom jest całkiem, całkiem - merytorycznie, kulturalnie. Wcześniej ktoś tam co prawda popełnił błąd językowy, ale pod nickiem miał zielone tło i napis Moderator więc można wybaczyć, poza tym to tylko pomyłka była, ten się nie myli, kto nic nie robi...
 

DeletedUser16197

Guest
To że w tamtym roku i zapewne poprzednich tak było nie znaczy, że jak wada została zauważona to nie należy jej naprawić.
 

DeletedUser7962

Guest
Aaaa, dobra, nie zauważyłem, że to z 2017 xD Przepraszam, mój błąd :)
 

Sapcio

Zespół Grepolis
To była odpowiedz na post kemil6311,
Ogłoszenie pochodzi z 2017.

To że w tamtym roku i zapewne poprzednich tak było nie znaczy, że jak wada została zauważona to nie należy jej naprawić.
Ten temat to propozycja zmian, więc oczywiście wszyscy chętnie słuchamy argumentów i uwag do obecnych stanów rzeczy.
 

DeletedUser13316

Guest
to jest zupełna nowość ,bo wcześniej nikt nie miał zablokowanego nawet jednej budowy a my będziemy mieć ich aż 7 na 7 więc wszystkie to znaczy 100% ,każdy gracz co tutaj zagląda ma takie same zdanie ,zamrażamy czas budowy na czas pokoju ,nic w tym trudnego więc pytanie jest takie czy mieliście już kontakt z obsługą odpowiedzialną za ten bałagan ,czas płynie godzina zero za 35 godz.
 

DeletedUser31938

Guest
Dokładnie, wszystko już zostało napisane wiele razy od wczoraj i chcemy wiedzieć czy support kontaktował się z kimś "z góry" w tej sprawie. Czas goni. Jeśli nie, to napiszcie nam otwarcie, że nie zajęliście się tym i nie zajmiecie, postaramy się skontaktować sami.
 

DeletedUser16197

Guest
Panie Super Moderator, kupiłam/płaciłam za produkt, który posiada wadę ukrytą i jako wasz konsument domagam się jej szybkiego naprawienia. Jeśli moja reklamacja nie zostanie pozytywnie rozpatrzona, będę zmuszona wykorzystać wszystkie inne dostępne środki prawne, włącznie z wstąpieniem na drogę sądową.
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Otwarcie informujemy, że działania na rzecz waszych uwag zostały przez Team podjęte.
Jak będziemy wiedzieli dokładnie co i jak was poinformujemy.
 

DeletedUser31938

Guest
Panie Super Moderator, kupiłam/płaciłam za produkt, który posiada wadę ukrytą i jako wasz konsument domagam się jej szybkiego naprawienia. Jeśli moja reklamacja nie zostanie pozytywnie rozpatrzona, będę zmuszona wykorzystać wszystkie inne dostępne środki prawne, włącznie z wstąpieniem na drogę sądową.
Podobnie jak co najmniej 59 innych osób dodam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry