[Ulepszenie] Era Cudów a Czas Pokoju

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13316
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem propozycji START/ STOP?

  • Tak, Jestem za wprowadzeniem propozycji

  • Nie, jestem przeciwny START/STOP

  • Obojętne.


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Status
Zamknięty.

DeletedUser31937

Guest
Macie poczucie humoru zmieniajać odpowiedzi w ankiecie,
Pozycja 4 było wczoraj- to jest niesprawiedliwe a Wy po sowim maintenence zmienilisćie na "nie mam zdania"
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Przepraszam bardzo.
Wyniki ankiety zostały skasowany i proszę jeszcze raz zagłosować.
Spowodowane jest to zmianą ankiety z wielokrotnego wyboru na jednokrotnego.

Oczywiście wyniki głosowania poprzednie zostały odnotowane.
 

DeletedUser13316

Guest
to może zrób sobie swoją ankiete i ją dostosuj a nie prowadzisz rozmowy kontrolowane to pytanie była bardzo ważne ,aby wywierać presję na zmianę reguł czasu pokoju
 

DeletedUser7962

Guest
Ankieta powinna być zgodna z regulaminem działu. Więc, ją dostosowałem.

Skoro już się czepiamy regulaminu, to
§4. Każda propozycja musi posiadać sondę jednokrotnego wyboru, zawierającą opcje "za", "przeciw" oraz "obojętne". Czas zakończenia sondy ma mieć wartość 0, aby sonda nie została zamknięta automatycznie po pewnym czasie.
Obojętność, to również jakieś zdanie i jest komuś obojętne co wyjdzie, a "nie mam zdania" oznacza, że kogoś nie obchodzi co z tego wyjdzie i pewnie nawet nie zajrzy do tego tematu. Więc jak już się czepiamy regulaminów, to róbmy to porządnie ;)
 
KASA KASA KASA i jeszcze raz KASA. Kto mi odda 400 golda za doradców których -ze względu na oszustwo jakie wprowadzacie- będę musiał przedłużyć albo walnąć szaraka i nigdy więcej już tu nie zaglądać?
 

DeletedUser27401

Guest
Adam sami zaczeliście Erę cudów więc to wy jesteście odpowiedzialni za to i sami daliście złapac w slepy zaułek regulaminu więc do kogo te pretensje tylko sami do siebie że istnieje mozliwość że przegracie.Mogę nadmienic że to my przez to że świat wystartował mieliśmy opóźnienie jak bym to powiedział oliwa zawsze sprawiedliwa nie ma to jak mieć ambicje i przegrać na finiszu każdy zna regulamin i każdy go akceptował może jeszcze atakujmy sie w czasie pokoju
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31959

Guest
Witam, za kilka dni zaczyna się czas pokoju jak co roku na święta ,wiec dostaliśmy wiadomość systemową o regułach jakie będą tam obowiązywać ,nic nowego tylko ze akurat nam wypada era cudów na święta i jest tam takie zdanie:
Rozbudowa:* Blokowana będzie rozbudowa, jeżeli przewidziany czas jej zakończenia przypadnie na czas pokoju, lub jeśli w czasie rozbudowy będzie trwał pokój.
Więc to oznacza że jak mamy budowę na 10 poziomie która trwa 89 godz. a do czasu pokoju zostało 88 godz. nie będzie możliwe rozpoczęcie budowy ,wiec teorytycznie dla nas czas pokoju zacznie się prawie 4 dni wcześniej ,a w tym czasie sojusz który jest z budową o poziom niżej i jego budowa trwa tylko 71 godz. będzie mógł spokojnie budować i jeszcze nasypać surowca na ostatni poziom w ten sposób zniweluje całą stratę jaka miał przed czasem pokoju,czy to nie wygląda jak ingerencja w rozgrywkę która jest celem każdego świata ,rozwiązanie jest bardzo proste wystarczy zrobić CZAS STOP -24 grudnia 2018 o godzinie 18:00 i CZAS START -26 grudnia 2018 o godzinie 23:00. ,wtedy wszyscy są traktowani na takich samych warunkach i nie ma ingerencji w końcową rozgrywkę ,proszę o szybkie wypowiedzi na ten temat ,ponieważ za kilka dni ingerencja sapportu w końcową rozgrywkę stanie się faktem dokonanym


nie mogę w to uwierzyć, tacy miszczowie i zaczynają się mazgaić
Spokojnie, nie //ciach//, zbudujecie sobie spokojnie te 7 cudaków
 
Adam sami zaczeliście Erę cudów więc to wy jesteście odpowiedzialni za to i sami daliście złapac w slepy zaułek regulaminu więc do kogo te pretensje tylko sami do siebie że istnieje mozliwość że przegracie.Mogę nadmienic że to my przez to że świat wystartował mieliśmy opóźnienie jak bym to powiedział oliwa zawsze sprawiedliwa nie ma to jak mieć ambicje i przegrać na finiszu każdy zna regulamin i każdy go akceptował może jeszcze atakujmy sie w czasie pokoju

Nie no, za całym szacunkiem należnym przeciwnikowi - raczysz żartować. Jasne - gra to gra, zabawa to zabawa, więc bić się pewnie nie będziemy, ale są pewne granice tego czegoś. Skoro jest jakiś wyścig - a jest, to nie może być tak, że jednych się zatrzymuje, a drugim pozwala zasuwać. Twoja oliwa ze sprawiedliwością ma tyle co Kargul i Pawlak z sądami :) Ale jak widać jest jak jest i jest opcja, że niektórym przyfarciło :))

Za to widzę, że darisz się wykazał słowotokiem. Jeszcze nie tak dawno mówiłeś "my", a teraz mówisz "wy". Nie ma to jak zmana barw co?.
 

DeletedUser31959

Guest
NApiszcie do pajaców w Bruxeli
Gram na tym świecie 17 miesięcy. Zainwestowałam w tą grę tutaj mnóstwo swojego czasu i kasy, i nie życzę sobie, żeby ktoś swoimi nierozważnymi i nieprzemyślanymi decyzjami w jednej chwili zmarnował to wszystko, na co tutaj pracowałem.
Powiem krótko. Albo właściciele gry zmienią z dotychczasowe zapisy w regulaminie i pozwolą nam rozegrać ten świat uczciwie albo ja zrezygnuję z Grepolis i bezsensownego wydawania moich pieniędzy i marnowania czasu tutaj.
TAk jest to jest skandal, napisz w tej sprawie do Bruxeli, owczarki niemieckie powinny się tym zająć
Można by jeszce poprosić KOD o interwencje w tej sprawie, może jakać mała demonstracja pod sejmem
 

DeletedUser31959

Guest
Sytaucja jest nie do przyjęcia, wielu graczy poświęciło czas i pieniądze aby era cudów pokazała zgranie i solidną pracę sojuszu.

Prosimy o natychmiastową interwencję i potraktowanie spraw poważnie!
Tak sytuacja jest nie do przyjęcia, proponuje na znak protestu walnąć szaraka, pokazaliście zgranie i zaangażowanie, napewno zostanie to wyryte złotymi zgłoskami w historii GREPOLIS
 

DeletedUser31959

Guest
Niestety, nie ma możliwości zmiany zasad Czasu Pokoju. Zakintos nie jest wyjątkiem. Jeśli Era Cudów schodzi się z Czasem Pokoju, takie są warunki gry.

Słyszeliliście co napisał starszy stopniem, takie są zasady i bez dyskusji, jak się komuś nie podoba to pakować zabawki i do innej piaskownicy
 

DeletedUser27401

Guest
Wiecie tak czytam i powiem że o te cudaki to takiego ciśnienia macie że poprostu aż przykro czytać to tylko zabawa boicie się że wyzłoce łaski na cudaka i wam zabierzemy chwałe świata który jest najgorszym na jakim grałem i bez urazy to tylu słupów nie spotkałem z dotychczasowych gram bo muszę dla swoich przyczyn na tym świecie a nazłość wam skrócę za golda łaski i nic nie zrobicie poprostu możecie patrzeć jak siła golda wam zabiera wygraną
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
smiley_emoticons_hecheln.gif
smiley_emoticons_mttao_wassermann.gif
no dobra żartuję ,albo nie ha ha ha ha
 
Słyszeliliście co napisał starszy stopniem, takie są zasady i bez dyskusji, jak się komuś nie podoba to pakować zabawki i do innej piaskownicy

Co Ty darisz? Ty naprawdę tak na serio? Strasznie się spinasz. My oczywiście atakujemy support, ale tylko ich. Nikt tu złego słowa o Was nie napisał. W grze jest ewidentny błąd, o którym wcześniej nikt nie pomyślał i ktokolwiek by był na naszym miejscu reagowałby tak samo. Nie słyszałem co prawda, co napisał starszy stopniem, ale miałem okazję przeczytać. I cóż z tego wynika? Przecież nie napiszą - sorki, wtopiliście kasę i czas, a My popełniliśmy błąd, bo nikt o takiej sytuacji nie napisał. Zresztą - tak czy inaczej błąd powinien zostać poprawiony. Wam to się nie opłaca, więc powinniście nas wesprzeć po zamknięciu świata, bo to może trafić każdego, a skoro teraz Wam się to nie opłaca, więc czasem lepiej nic nie pisać niż pisać głupoty. [Ciach-Sapcio]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27401

Guest
A ty wiesz że to są oszczerstwa które mają nawet w grze paragrafy prostaku jeden
 
Dobra ta wasza ankieta taka jednostronna była hehe
I niestety ale prawda jest jedna cudaki przyśpieszyły na wasze,życzenie ;) więc po co ta spina ;)
 

DeletedUser27401

Guest
to była groźba od pana który ma kilka nicków ,pytanie od którego ,mulard,grenwar,czy sadoch
Człowieku [ciach-Sapcio] tyle razy ci pisałem że nie mam nic wspólnego z Sadochem poprostu boisz się że przegrasz cudaki - tak będę złodziejem i ukradnę ci cudaki prawie jak Jacek i Placek księżyc
smiley_emoticons_irre.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31959

Guest
Co Ty darisz? Ty naprawdę tak na serio? Strasznie się spinasz. My oczywiście atakujemy support, ale tylko ich. Nikt tu złego słowa o Was nie napisał. W grze jest ewidentny błąd, o którym wcześniej nikt nie pomyślał i ktokolwiek by był na naszym miejscu reagowałby tak samo. Nie słyszałem co prawda, co napisał starszy stopniem, ale miałem okazję przeczytać. I cóż z tego wynika? Przecież nie napiszą - sorki, wtopiliście kasę i czas, a My popełniliśmy błąd, bo nikt o takiej sytuacji nie napisał. Zresztą - tak czy inaczej błąd powinien zostać poprawiony. Wam to się nie opłaca, więc powinniście nas wesprzeć po zamknięciu świata, bo to może trafić każdego, a skoro teraz Wam się to nie opłaca, więc czasem lepiej nic nie pisać niż pisać głupoty. Tylko idiota nie zauważy, że to coś, co się wydarzyło to błąd, a przecież idiotami nie jesteście. Podobnie jak ekipa supportu zresztą.

Przede wszystkim witam serdecznie wszystkich graczy, zajrzałem na to forum pierwszy raz od paru lat bo dostałem info że dzieją się tu straszne rzeczy, czołowi gracze najlepszego sojuszu płaczą jak dzieci że dzieje się im tu straszna krzywda, nie mogłem to uwierzyć i postanowiłem się przekonać

NA początek ważne pytanie zanim zaczne tu coś pisać: czy można tu //ciach// czy też nie bardzo ?? (może są kobiety, dzieci lub starcy)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
proste jeżeli ktoś nazywa cię oszustem i złodziejem też byś się zdenerwował jakiś czubek który się spina a nawet grać niepotrafi

Rozumiem, ale przecież wiesz - to WSZYSTKO to jest gra, jak całe życie. Po co nerwy. Jedni reagują tak inni inaczej, ale jest jak jest. Poza tym jedni są na cenzurowanym, a inni nie. Zresztą - Ty też zrozum pozostałych. Dla zdecydowanej większości włącznie ze mną, kasa którą w to pakujemy jest na tyle duża, że nie chcemy tego przegrać tylko dlatego, że support nie wie jak rozwiązać problem. Dla jednego stówa to tylko stówa, a dla drugiego stówa to wszystko, co akurat może wydać. Bez żadnych wycieczek osobistych oczywiście.
 
Status
Zamknięty.
Do góry