[Ulepszenie] Era Cudów a Czas Pokoju

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13316
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem propozycji START/ STOP?

  • Tak, Jestem za wprowadzeniem propozycji

  • Nie, jestem przeciwny START/STOP

  • Obojętne.


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Status
Zamknięty.
Przede wszystkim witam serdecznie wszystkich graczy, zajrzałem na to forum pierwszy raz od paru lat bo dostałem info że dzieją się tu straszne rzeczy, czołowi gracze najlepszego sojuszu płaczą jak dzieci że dzieje się im tu straszna krzywda, nie mogłem to uwierzyć i postanowiłem się przekonać

NA początek ważne pytanie zanim zaczne tu coś pisać: czy można tu //ciach// czy też nie bardzo ?? (może są kobiety, dzieci lub starcy)

Chyba nie bardzo... I to nie z powodu płci, czy wieku. A Ty jak sądzisz? :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27401

Guest
Wiem rozumiem i wcale niechciałem sę wtrącać ani złocić może trochę by chłopakom dać 1 cudaka i się z wami dogadali ale ten człowiek przegina na całego ja nie mam nic wspólnego z tym co robi inno więc dlaczego ktoś rzuca bezpodstawnymi oszczerstwami w moją osobę niepozwolę sobie na to
 
Wiem rozumiem i wcale niechciałem sę wtrącać ani złocić może trochę by chłopakom dać 1 cudaka i się z wami dogadali ale ten człowiek przegina na całego ja nie mam nic wspólnego z tym co robi inno więc dlaczego ktoś rzuca bezpodstawnymi oszczerstwami w moją osobę niepozwolę sobie na to

Ale jak sobie nie pozwolisz? To wirtualny świat, który rządzi się swoimi prawami. Można pisać różne rzeczy i nikt nic nie zrobi, chyba, że łamie regulamin. Po prostu nie można wszystkiego brać do siebie. Może wszyscy wyhamujmy i tylko przypilnujmy, aby błąd został poprawiony - na tym świecie się już nie da, więc jest to w interesie wszystkich i tyle. Może za wyjątkiem mnie, bo pewnie już w to nie zagram, choć to nigdy nie wiadomo.
 

DeletedUser27401

Guest
Ale wiesz to było oczywiste że do swiąt niezdążycie przed pokojem
 

DeletedUser29866

Guest
NApiszcie do pajaców w Bruxeli

TAk jest to jest skandal, napisz w tej sprawie do Bruxeli, owczarki niemieckie powinny się tym zająć
Można by jeszce poprosić KOD o interwencje w tej sprawie, może jakać mała demonstracja pod sejmem
E widzę że kolega z tych patriotów co to Bruksela bee , a godny naród z kolan wstaje. Te komentarze to może zostaw na fora narodowe bo tu o grze mówimy i nikt o polityce i Twoich preferencjach czytać nie chce
 

DeletedUser29866

Guest
Dobra ta wasza ankieta taka jednostronna była hehe
I niestety ale prawda jest jedna cudaki przyśpieszyły na wasze,życzenie ;) więc po co ta spina ;)

Nie łapię tematu. Oświeć mnie. Piszesz razem z Mulardem że cuda wystartowały bo "przyspieszyliśmy" . Znaczy jak ?
Ilość punktów była odpowiednia , świat wkroczył w erę cudów, sojusz miał zajęte wyspy. W momencie kiedy support wystartował zaczelimy sypać. Znasz jakiś inne magiczne metody przyspieszania... Ja znam opóźniania poprzez wychodzenie graczy z sojuszu , ale przyspieszania za cholerę. Daj znać jak to zrobić to będę na przyszłość widział i regulował jak tak można ..
 

DeletedUser31959

Guest
E widzę że kolega z tych patriotów co to Bruksela bee , a godny naród z kolan wstaje. Te komentarze to może zostaw na fora narodowe bo tu o grze mówimy i nikt o polityce i Twoich preferencjach czytać nie chce
a rzeczywiście, przepraszam, zachowałem się jak gówniarz , tak mi jakoś to się automatycznie zapodało
 

DeletedUser31943

Guest
To że mamy przewagę wynika z tego, że my gramy w wy tylko płaczecie, że jest was mało jak by wam ktoś bronił tego ,żeby was było dużo. Ja grałem w CF które składało się z 14 osób nie mieliśmy żadnych paktów, walczyliśmy ze wszystkimi i nikt nie płakał, tak jak wy to robicie tutaj. Więc skończ się mazać i weź się za grę lepiej, bo samo się nic nie wybuduje.
 

DeletedUser31311

Guest
Jak najbardziej CZARNA PERŁA jest za START/STOP niech SBVN już tak nie krzyczy bo kolonów też nie można wysyłać 24h przed pokojem i nikt nie robi z tego jakiegoś wielkiego problemu. Jeżeli jesteście tak bardzo zaniepokojeni zatrzymaniem budowy, że Perła was prześcignie, a wy mimo wydawanych pieniędzy za daleko nie odskoczyliście jest to śmieszne, my nie gramy dla wydawania kasy ale aby była to super zabawa. Ta opcja nie jest od tego roku tylko dużo wcześniej była wprowadzona, a że cuda wystartowały akurat w tym czasie to nie jest wina supportu, każdy chce spędzić święta w gronie rodzinnym, a nie myśleć co będzie z cudami.

Pozdrawiam
Ewro01
CZARNA PERŁA
Zakintos
 

DeletedUser31954

Guest
Jak najbardziej CZARNA PERŁA jest za START/STOP niech SBVN już tak nie krzyczy bo kolonów też nie można wysyłać 24h przed pokojem i nikt nie robi z tego jakiegoś wielkiego problemu. Jeżeli jesteście tak bardzo zaniepokojeni zatrzymaniem budowy, że Perła was prześcignie, a wy mimo wydawanych pieniędzy za daleko nie odskoczyliście jest to śmieszne, my nie gramy dla wydawania kasy ale aby była to super zabawa. Ta opcja nie jest od tego roku tylko dużo wcześniej była wprowadzona, a że cuda wystartowały akurat w tym czasie to nie jest wina supportu, każdy chce spędzić święta w gronie rodzinnym, a nie myśleć co będzie z cudami.

Pozdrawiam
Ewro01
CZARNA PERŁA
Zakintos

Tylko to tak czy inaczej nie zagości już na tym świecie więc nie wiem czego to jest kierowane prosto w SBVN :)
 
Nie łapię tematu. Oświeć mnie. Piszesz razem z Mulardem że cuda wystartowały bo "przyspieszyliśmy" . Znaczy jak ?
Ilość punktów była odpowiednia , świat wkroczył w erę cudów, sojusz miał zajęte wyspy. W momencie kiedy support wystartował zaczelimy sypać. Znasz jakiś inne magiczne metody przyspieszania... Ja znam opóźniania poprzez wychodzenie graczy z sojuszu , ale przyspieszania za cholerę. Daj znać jak to zrobić to będę na przyszłość widział i regulował jak tak można ..
Sam sobie odpowiedziałeś Ilość punktów była odpowiednia - jeżeli wiesz,że opóźnia się przez wychodzenie graczy z sojuszu to powinieneś się domyślić że przez przyjmowanie graczy do sojuszu się ten czas przyśpiesza to raz a dwa to ilość punktów zależy od ilości miast i ich wielkości a Wy budowaliście miasta pod cuda a tym samym przybliżaliście się do wartości pożądanej i przyśpieszyliście erę budowy cudów .
 

DeletedUser29067

Guest
to jest 60 osob w sojuszu ktory zostal w jawny sposob pozbawiony wygranej pomimo przewagi ktorej w zaden sposob nie dalo sie odrobic bez ingerencji zarzadzajacych ta gra . gram w wiele innych gier ale takich rozwiazan nigdzie nie ma gdzie wygrywajacy poprzez ingerencje prowadzacych serwer przegrywaja . Nie sadze aby to zostalo bez echa
 

DeletedUser29067

Guest
ludzie wydali mase realnej kasy aby wygrac i uzyskac to co bylo przed czasem pokoju i wszystko poszlo na marne - to sie nie da sprzedac jako gre
 

DeletedUser29067

Guest
nie pomoga reklamy w TV - facebok gora :) nie da sie tam kasowac postow
 

DeletedUser19924

Guest
Jak się nie da kasować postów na fejsie? Wszystko się da...nawet bany nakładać :)

A sama EC była już wykorzystywana wcześniej przy budowie, rozmowy na temat jej wykorzystania prowadzono długo przed jednymi cudami i podczas budowy...gdzie przyspieszyć, a gdzie można sobie pozwolić zwolnić, bo przeciwnik nie zdąży odpalić. Element "strategii" podczas budowy, który można wykorzystać...jak się umie, to bardzo pomocny...byście sobie wyliczyli wszystko, odpuścili cuda dzień, czy dwa i teraz byście się śmiali z przeciwników, którzy nie mogliby odpalić 9 poziomu, a Wy byście zbierali na 10 na spokojnie.
 

DeletedUser13316

Guest
Jak się nie da kasować postów na fejsie? Wszystko się da...nawet bany nakładać :)

A sama EC była już wykorzystywana wcześniej przy budowie, rozmowy na temat jej wykorzystania prowadzono długo przed jednymi cudami i podczas budowy...gdzie przyspieszyć, a gdzie można sobie pozwolić zwolnić, bo przeciwnik nie zdąży odpalić. Element "strategii" podczas budowy, który można wykorzystać...jak się umie, to bardzo pomocny...byście sobie wyliczyli wszystko, odpuścili cuda dzień, czy dwa i teraz byście się śmiali z przeciwników, którzy nie mogliby odpalić 9 poziomu, a Wy byście zbierali na 10 na spokojnie.
masz za mało informacji o stanie budowy aby nam rady dawać ,bo to co napisałeś ma się nijak do naszej sytuacji
 

DeletedUser19924

Guest
Nie ja tu pisałem, że Wy nie możecie rozpocząć budowy 10 poziomu, a przeciwnicy mogą w tym czasie postawić 9 poziom i zebrać na 10 poziom surkę...
 

DeletedUser13316

Guest
takie rozwiązanie jest możliwe tylko wtedy jak masz ponad poziom różnicy a na najważniejszych budowach nie mamy tej różnicy
 

DeletedUser7962

Guest
Sam sobie odpowiedziałeś Ilość punktów była odpowiednia - jeżeli wiesz,że opóźnia się przez wychodzenie graczy z sojuszu to powinieneś się domyślić że przez przyjmowanie graczy do sojuszu się ten czas przyśpiesza to raz a dwa to ilość punktów zależy od ilości miast i ich wielkości a Wy budowaliście miasta pod cuda a tym samym przybliżaliście się do wartości pożądanej i przyśpieszyliście erę budowy cudów .

Ty się dobrze czujesz? Bo zaczynasz już głupoty pisać. Do punktacji o stracie cudów wlicza się 50 sojuszy, więc jakim cudem można przyspieszyć cuda przyjmując nowych graczy, czy robiąc fuzje z innymi sojuszami, jak na Zakintos jest ledwo 10 sojuszy... A budowanie domków pod cuda to chyba normalna sytuacja i każdy tak robi.
 
Ty się dobrze czujesz? Bo zaczynasz już głupoty pisać. Do punktacji o stracie cudów wlicza się 50 sojuszy, więc jakim cudem można przyspieszyć cuda przyjmując nowych graczy, czy robiąc fuzje z innymi sojuszami, jak na Zakintos jest ledwo 10 sojuszy... A budowanie domków pod cuda to chyba normalna sytuacja i każdy tak robi.

No może 50 nie pamiętam, dawno tego info o cudach nie widziałam ;)
Ja dobrze się czuję ale jak chcesz to łopatologicznie ;)
1. Przyjmujesz do sojuszu gracza, który gra poza sojuszem lub jego sojusz zajmował 59 pozycje w rankingu zwiększasz tą wartość
2, Fuzja - Gracze którzy są obecnie w waszej akademii byli w sojuszu se7en i gdyby nie fuzja ( oczywiście ze szwadronem) to połowa z nich po stracie 2 czy 4 miast strzeliła by szaraki i nie wróciła na Zakintos .
3 Budowanie miast pod cuda ok. każdy tak robi ( no prawie ) zwiększa sumę punktów miast należących do 1 z 50 sojuszy czym przyśpiesza cuda .

NA ZAKINTOSIE JEST W CHWILI OBECNEJ 60 SOJUSZY - OSTATNI MA 175 PKT -

 
Status
Zamknięty.
Do góry