Sytuacja na świecie Lapitos

niby na zimę ludzie tłuszczem obrastają, a ja tak ładnie odchudzony :cool:
gratuluje akcji :)
Mamy dobrych dietetyków.
Umówić cię na kolejny termin???
smiley_emoticons_smilenew.gif



p.s Tylko szybko się decyduj, bo w kolejce już kilku chętnych.
 

DeletedUser30415

Guest
Te miasto to dno i wodorosty.....
Nawet badań nie było zrobionych :eek:
 

DeletedUser30541

Guest
Chodzi Ci o te, które wam zabraliśmy :D ?
Musisz w takim razie chwilę poczekać, bo żeście zapuścili te miasta że hoho.
Sam kurz i pajęczyny i do tego ten niemiły zapach stęchlizny.

ehh, zapomniałem że to FO i tu nie można z kulturą i na luzie, bo zawsze znajdzie się ktoś, kto puści brzydkiego bąka w towarzystwie
 

DeletedUser4218

Guest
Gratki panowie i panie z przeciwnego obozu za obronę do końca!
Początek super obrona, później coś jakby pękło i na koniec znów mobilizacja.

Raz pod wozem, ran na wozie - walczymy dalej :)
 

DeletedUser25516

Guest
ehh, zapomniałem że to FO i tu nie można z kulturą i na luzie, bo zawsze znajdzie się ktoś, kto puści brzydkiego bąka w towarzystwie
To było na luzie.
Myślałem, że grając z Milordem rozumiecie takie żarty :D
Zacznijmy w takim od nowa ;)
Jaki stopień wysmażenia Pan preferuje ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26609

Guest
Pogratulowałem już akcji.
Inni też od Nas pogratulowali.

To teraz wypadałoby pogratulować Świętoszkowatym, a poinformować niezaangażowanych, że czerwona dla Tuptusiów koalicja leci sobie na wspomaganiu. Wspomaganie polega na jednym :) - posługiwanie się kretami.
Prosiłbym więc, aby wszyscy Ci, którzy tak pier-ten-tego-lili o tym jakie te Tuptusie na tym czy innych światach były złe, popatrzyły na poczynania swojej koalicji.

Przez to kretowisko, autentycznie przestaje smakować w jakikolwiek sposób smakować gra..
Aż tak słabi jesteście, że sięgać musicie po takie środki? Szmaciarstwo - jednym zdaniem.

A teraz ...3 - 2 - 1 ...
 

DeletedUser30713

Guest
Odkąd mnie uświadomiliście, że nie należy mieć honoru, to już nie będę Wam prawił morałów, a Wy będziecie mogli zacząć mi. Weszliście na świat z jednym kretem, a teraz macie kilku kolejnych po przyjęciu sklepu do siebie. Nawet kohorcie się udało Wam szpiega wstawić niewielkim kosztem.

PS: Kpr.Gunik nie był szpiegiem i jak napisał, że odda nam miasta, to z chęcią je wzięliśmy, po tym jak Wy przejęliście w ten sposób miasta od naszego gracza.
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
"kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie"
smiley_emoticons_winken4.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29757

Guest
Mówiąc o koalicji masz na myśli także nas jak rozumiem. Zapewniam Cię że nie mamy i nie mieliśmy żadnego kreta.

A teraz panie święty Darioshu opowiedz nam historię Helenki, która oddała wam miasta na naszych startowych wyspach, na każdej waszej akcji na nas miała po 3-4 bunty w obronie których nam nie pomagała bronić a wręcz przeszkadzała. Nigdy nie uwierzę że ona z Wami nie współpracowała - była kretem. Tylko w ten sposób umieliście nam zabrać miasta, a teraz jeszcze wytykacie innym że mają kretów...

OBŁUDA, WSTYD i ŻENADA

a już zaczynałem myśleć że macie trochę klasy...
 

DeletedUser30415

Guest
Sami mieliście kreta a teraz płaczecie, a może jeszcze macie jakiegoś? Zresztą co ja pytam na pewno macie kretów w koalicji przeciwnej
 
Otwieram konkurs z dedykacją dla gerczixa, mianowicie konkurs na najbardziej honorowy sojusz na tym świecie

Tuptusie
Najlepszy sojusz jaki istniał, jaki istnieje, lepszego nigdy nie będzie, złożony z najlepszych graczy, każdy z graczy wygląda jak bóg, niektórych możecie zobaczyć w świątyni w swoim mieście, prawdopodobnie któregoś z nich czcicie.

Zalety:
- Już same nicki dowodzących budzą szacunek i strach u przeciwnika...
- W sojuszu urzęduje Mistrz Haszek
- Na forum sojuszu, można doświadczyć różnych dyskusji na każdy temat, szczególnie na tematy filozoficzne, każdy członek sojuszu posiada ogromną wiedzę na każdy temat
- Sojusz z tradycjami i poważany na całym globie
- Nazwa pochodzi od królika tuptusia, nie ma szybszego od niego, nieustannie dąży do celu...

Nie zaśniesz
Dziwny twór, grupa osób chorych na narkolepsje, grupa wsparcia dla chorych na tę chorobę, nazwa sama w sobie ma im przypominać o ich celu na tym świecie i w życiu... Mają nie zasypiać

Wady:
- Nazwą muszą sobie przypominać o chorobie, więc prawdopodobnie mają krótką pamięć, skoro nie potrafią zapamiętać tego,żeby nie zasypiać...
- Nick założyciela pisany jest małą literą, zdecydowanie nie wzbudza to szacunku i strachu u przeciwnika...
- Boją się tuptusi
- Któryś z nich prawdopodobnie ma pamięć chomika, przez co zapomniał loginu i hasła do swojego konta i w ten sposób na starcie serwera, założył przypadkiem 50 kont na wyspach obok kolegów

Coś się wymyśli
Grupa mało kreatywna, nie potrafili nawet wymyślić nazwy sojuszu...

Wady:
- Ich założyciel jest niemy
- Te nazwę prawdopodobnie wymyślali kilka dni
- Proszą kolegów,żeby pomogli im budować miasta, bo sami za bardzo nie potrafią, a misje na początku bardzo przyśpieszają budowę...
- Boją się tuptusi

Ocenzurowali
%*(#W&$*(@&$

Wady
-*%(#&*()&$)#&&$#@$()
-()*$@#
-()%*#)(@&$*(&@#($&()

I teraz rozstrzygnięcie wyników...
Uwaga...
Wygrywają Tuptusie! Gratulacje dla nowego najbardziej honorowego sojuszu w grepolis!
 
Do góry