Sytuacja na świecie Nysa

DeletedUser27908

Guest
Bogus co ci to przeszkadza ze se zloci, przeciez jak umiesz grac to ci nie podbije miasta, a tylko punkty da zarobic ;P
Jakie znaczenie mają umiejętności gry na samym początku?Wojska na cofki,kliny jak ktoś go nie skraca po prostu braknie.A kupionego i skróconego za surowce nie.Myślałem że ta niebotycznie wielka średnia 4.75 osiągnięta w liceum czy tam technikum pozowaliła Ci na wykoncypowanie tego.Abstrahujac zastawiałeś się nad pracą w google?Bo to iście podchodzi pod geniusz.Nie trzeba umiejętności gry by bić na oślep tym wyzłoconym wojskiem.Cała moja wcześniejsza wypowiedź nie odnosi się nawet do sum jakie on wydaje,ale do mentalności graczy którzy mu na to przyklaskują.Niszcząc po prostu równowage w grze.Kura to atencjusz,nie ma uwagi i pięknych eufemizmów to nie ma i jego.Niestety jest kółko wielbicieli którzy będą głosić jego wspaniałość,takie pryszczate młokosy jak mistrzunio i też doświadczone osoby które robią to najpewniej w celu osiągnięcia profitów.Jak się mawia,każdy ma swoją cene.Niektórym widać wystarcza waluta w mało popularnej grze przeglądarkowej.Przykre ale prawdziwe.Rozumiem też twoją próbę obrony jego osoby,w końcu sam sporo na nim zyskałeś.Czy tam może go lubisz.Nie wiem,nie wnikam.Ja osobiście nie lubię go jako gracza(człowieka),stylu gry w postaciu kupowania wszystkiego a także gardzę postawą graczy którzy pozwalają mu na taki styl gry.
 

DeletedUser15394

Guest
Nie pamiętam żebym go kiedyś bronił - gram z nim drugi świat w sumie pierwszy cały, wcześniej 2-3 razy przeciw i wiem o czym mówisz - tak go nie szanujesz a jakoś na lindos skasowałeś soja i grałeś z nim z tego co pamiętam
smiley_emoticons_irre.gif
w sumie lepiej jak ktoś Cie szybko podbije tym goldem niż żeby ktoś miał fejkować 24/7
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser27908

Guest
Nie pamiętam żebym go kiedyś bronił - gram z nim drugi świat w sumie pierwszy cały, wcześniej 2-3 razy przeciw i wiem o czym mówisz - tak go nie szanujesz a jakoś na lindos skasowałeś soja i grałeś z nim z tego co pamiętam
smiley_emoticons_irre.gif
w sumie lepiej jak ktoś Cie szybko podbije tym goldem niż żeby ktoś miał fejkować 24/7
smiley_emoticons_lol.gif
Tak wytrzymałem tam aż parę dni.Tak zacnie było.Nie bawię się więcej w sojusze , bo to prawdziwa udręka,gram jedynie ze znajomymi.Poza tym kurka nie zabrała mi miasta a bywała obok.Zapewne dlatego że on sam dogrywał i nie miał funfli którzy by mu celowali wtedy.
 

DeletedUser32013

Guest
Ale to po co wprowadzają w błąd ludzi podając na początku taki czas podboju. Wstawisz klocka i cały świat może Ci polecieć na tą okupkę przy takiej prędkości
smiley_emoticons_afraid.gif
 

DeletedUser31182

Guest
Śmiechu warte... 24h?? Zobaczyli grenwara to odrazu błąd znalezli zeby mogl wszystko zbic nawet na drugim koncu swiata... rozumiem ze 8h to malo ale no 10h czy 12h to jeszcze do zaakceptowania... ale 24h na predkosci 3/3/3? To juz im sie w dupa** po przewracało od złota mularda...chcą zabić swiat to smialo bo jak okupacja 24h zostanie to ten swiat do smieci jedynie,szary swiat ;)
 

DeletedUser27908

Guest
Mulard już sypnął grosiwem żeby mógł dolatywać na każdą okupkę.To ustawienia zmienione.Rozumiem taki czas na 1/1/1 bo tam faktycznie te ataki z daleka nie doleca przy prędkości 1.Ale przy 3/3/3?Znajac tendencje do paktowania to będą latali po pół serwera na 1 okupkę.Nie wiem jak reszta graczy ale ja osobiscie czuje się oszukany.Jak można zmienić zasady w trakcie,graczę świadomie wchodzili zaznajomieni z czasem tego bonusu nocnego i okupacji.To jest jawne naplucie graczom w twarz.Jaka jest oficjalna droga do zmiany czasu tej okupacji do 10/12?Ankieta?Bo rozumiem że supporterzy mogą się uprzeć gdy wcześniej ustalaja jakiś czas przed serwerem,czy tam dostają odgórnie.Jeśli tego nie zmienią,a taki czas okupki wam nie odpowiada proponuje by się wyszarzyć masowo,inaczej zawszę będą robili co chcieli i nic nie konsultowali.Niech sobie Kura walczy z szarakami,na miarę swoich możliwości.I tak kupuje wioski wiec bez różnicy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23685

Guest
Mulard już sypnął grosiwem żeby mógł dolatywać na każdą okupkę.To ustawienia zmienione.Rozumiem taki czas na 1/1/1 bo tam faktycznie te ataki z daleka nie doleca przy prędkości 1.Ale przy 3/3/3?Znajac tendencje do paktowania to będą latali po pół serwera na 1 okupkę.Nie wiem jak reszta graczy ale ja osobiscie czuje się oszukany.Jak można zmienić zasady w trakcie,graczę świadomie wchodzili z świadomością tego bonusu nocnego i czasu okupacji.To jest jawne naplucie graczom w twarz.Jaka jest oficjalna droga do zmiany czasu tej okupacji do 10/12?Ankieta?Bo rozumiem że supporterzy mogą się uprzeć gdy wcześniej ustalaja jakiś czas przed serwerem,czy tam dostają odgórnie.Jeśli tego nie zmienią,a taki czas okupki wam nie odpowiada proponuje by się wyszarzyć masowo,inaczej zawszę będą robili co chcieli i nic nie konsultowali.Niech sobie Kura walczy z szarakami,na miarę swoich możliwości.I tak kupuje wioski wiec bez różnicy.

No czas okupacji jest śmieszny, bo tak można było grać bez moralowców po prostu na synchro wieczorne i okupka w bonusie, a teraz bez morala nic nie zrobisz tak na dobrą sprawe :) I oni i tak już robią co chcą, a na grepo im tak nie zależy, Inno ciśnie w plemiona
 

DeletedUser27908

Guest
No czas okupacji jest śmieszny, bo tak można było grać bez moralowców po prostu na synchro wieczorne i okupka w bonusie, a teraz bez morala nic nie zrobisz tak na dobrą sprawe :) I oni i tak już robią co chcą, a na grepo im tak nie zależy, Inno ciśnie w plemiona
Grałem na Francuskim serwerze w trakcie trwania katanii bo nie widziałem sensu na kopanie się z kronikowymi wałkami i złotem kury.Tam na prośbę graczy zniesiono nawet morale,wiec nie jest tak że firma zaniedbuje akurat ten projekt.Kwestia tego że albo my jako gracze nie potrafimy się konsolidować albo polska osbsługa gry ma nas 4.
 

DeletedUser29290

Guest
Jeśli nie będzie zmiany to ja raczej rezygnuje głupota ludzka nie zna granic 8h bylo spoko zamykanie okupek w bonie kazdy mialby szanse podbic nawet sojusze ktore są niby slabsze i w dzien by nie utrzymaly kolona a teraz na 24h to numer roku jaki mogli zrobić ręce opadają
 

DeletedUser23685

Guest
Drodzy Gracze,

Jak już pewnie się dowiedzieliście czas okupacji został zmieniony na 24h. Wprowadzono nas w błąd, bo w momencie startu serwera widzieliśmy w ustawieniach 8-godzinną okupację.

W związku z powyższym, proszę każdego zainteresowanego o wysłanie wiadomości do Supportu, w której kwestionujemy wprowadzenie nas w błąd i wyrażamy chęć przywrócenia początkowych ustawień tj. 8h, ewentualnie 12h okupacji.

Z racji tego, że sporo z Was może nie mieć czasu, aby redagować własne wiadomości, przesyłam szablon, którego możemy użyć wysyłając zapytanie do Supportu.

Wszystko fajnie tylko to trzeba na świecie nagłośnić, nie tutaj gdzie zaglada kilkanaście/kilkadziesiąt osób z serwera
 

DeletedUser29238

Guest
Prośba dotycząca zmiany czasu okupacji jest obecnie rozpatrywana. Wkrótce pojawi się informacja na ten temat.
 

DeletedUser27401

Guest
Jakie znaczenie mają umiejętności gry na samym początku?Wojska na cofki,kliny jak ktoś go nie skraca po prostu braknie.A kupionego i skróconego za surowce nie.Myślałem że ta niebotycznie wielka średnia 4.75 osiągnięta w liceum czy tam technikum pozowaliła Ci na wykoncypowanie tego.Abstrahujac zastawiałeś się nad pracą w google?Bo to iście podchodzi pod geniusz.Nie trzeba umiejętności gry by bić na oślep tym wyzłoconym wojskiem.Cała moja wcześniejsza wypowiedź nie odnosi się nawet do sum jakie on wydaje,ale do mentalności graczy którzy mu na to przyklaskują.Niszcząc po prostu równowage w grze.Kura to atencjusz,nie ma uwagi i pięknych eufemizmów to nie ma i jego.Niestety jest kółko wielbicieli którzy będą głosić jego wspaniałość,takie pryszczate młokosy jak mistrzunio i też doświadczone osoby które robią to najpewniej w celu osiągnięcia profitów.Jak się mawia,każdy ma swoją cene.Niektórym widać wystarcza waluta w mało popularnej grze przeglądarkowej.Przykre ale prawdziwe.Rozumiem też twoją próbę obrony jego osoby,w końcu sam sporo na nim zyskałeś.Czy tam może go lubisz.Nie wiem,nie wnikam.Ja osobiście nie lubię go jako gracza(człowieka),stylu gry w postaciu kupowania wszystkiego a także gardzę postawą graczy którzy pozwalają mu na taki styl gry.
Boguś gram za swoje i korzystam z opcji gry więc zostaw swoje uwagi dla siebie ,bo ja przynajmniej nie robię multikont ,a zazdrość to jest choroba polaków i ty na nią jesteś chory idz się leczyć na nogi bo na głowe zapóźno
smiley_emoticons_wallbash.gif
 

DeletedUser27908

Guest
Drodzy Gracze,

Jak już pewnie się dowiedzieliście czas okupacji został zmieniony na 24h. Wprowadzono nas w błąd, bo w momencie startu serwera widzieliśmy w ustawieniach 8-godzinną okupację.

W związku z powyższym, proszę każdego zainteresowanego o wysłanie wiadomości do Supportu, w której kwestionujemy wprowadzenie nas w błąd i wyrażamy chęć przywrócenia początkowych ustawień tj. 8h, ewentualnie 12h okupacji.

Z racji tego, że sporo z Was może nie mieć czasu, aby redagować własne wiadomości, przesyłam szablon, którego możemy użyć wysyłając zapytanie do Supportu.

Prośba dotycząca zmiany czasu okupacji jest obecnie rozpatrywana. Wkrótce pojawi się informacja na ten temat.
Człowieku masz tupet,prośba o zmianę?My w tej chwili żądamy nie prosimy,jesteśmy klientami firmy dla której wykonujesz czynności moderatora.Czas został zmieniony bez żadnej konsultacji z graczami.Każdy szanująca się administracja powinna przywrócić dawny czas i jeszcze przeprosić graczy za takie niedbalstwo.
 
Do góry