Sytuacja na świecie Nysa

DeletedUser27401

Guest
Macie rację że zmiana ustawień świata to jest karygodne zaniedbanie Inno powiniśmy szaraki walnać jak nie cofna poprawek
 

DeletedUser27908

Guest
Boguś gram za swoje i korzystam z opcji gry więc zostaw swoje uwagi dla siebie ,bo ja przynajmniej nie robię multikont ,a zazdrość to jest choroba polaków i ty na nią jesteś chory idz się leczyć na nogi bo na głowe zapóźno
smiley_emoticons_wallbash.gif
Niczego nie zazdroszczę,ja się po prostu z Ciebie śmieje.Musisz nauczyć się odróżniać.Na Byllisie miałeś odpoczynek,wiec chyba robisz coś innego :oops:.Proponuje też odebrać elementarne wykształcenie Polaków piszemy z dużej,za późno rozdzielnie.Nie moja winna że jakiś pgr z kurami Ci sprywatyzowali i teraz prowadzisz ;).
 

DeletedUser27401

Guest
Grałem na Francuskim serwerze w trakcie trwania katanii bo nie widziałem sensu na kopanie się z kronikowymi wałkami i złotem kury.Tam na prośbę graczy zniesiono nawet morale,wiec nie jest tak że firma zaniedbuje akurat ten projekt.Kwestia tego że albo my jako gracze nie potrafimy się konsolidować albo polska osbsługa gry ma nas 4.
Widzisz i tu się zgadzam z Tobą masz racje bo polskie Inno ma nas w powazaniu
 

DeletedUser23685

Guest
§10) Pozostałe


W razie potrzeby, InnoGames w każdej chwili może zmienić część lub całość (włączając usunięcie lub modyfikację) kont, światów, ustawień i innych aspektów gry, łącznie z zasadami gry


Hmm bardzo wygodny ten regulamin :)

"W razie potrzeby" fajnie zdefiniowali swoje widzimisie
rotfl.gif
Jednakże jeżeli wbijasz na coś na określonych zasadach z góry ustalonych to tak średnio, np 3 dni przed w ogłoszeniach by dali spoko, teraz ludzie wbili na tych ustawieniach wbili rozwalili golda i nic nie możesz ugrać teraz z tym, bo regulamin jasno mówi, że mogą robić z tą grą co chcą w każdej chwili
 

DeletedUser27401

Guest
Niczego nie zazdroszczę,ja się po prostu z Ciebie śmieje.Musisz nauczyć się odróżniać.Na Byllisie miałeś odpoczynek,wiec chyba robisz coś innego :oops:.Proponuje też odebrać elementarne wykształcenie Polaków piszemy z dużej.Nie moja winna że jakiś pgr z kurami Ci sprywatyzowali i teraz prowadzisz ;).
Ty się potrafisz tylko mądrować bo myślisz że mądry jestes , pomyłka nikt z nas mądry nie jest kto gra w tą grę która zajmuje tyle czasu ja sie bawie nią a ty
 

DeletedUser27908

Guest
Ty się potrafisz tylko mądrować bo myślisz że mądry jestes , pomyłka nikt z nas mądry nie jest kto gra w tą grę która zajmuje tyle czasu ja sie bawie nią a ty
Czy ja kiedykolwiek napisałem że uważam się za mądrego?Ja się bawię grając na własnych zasadach,kiedy chce,kiedy mam czas i kończąc kiedy chce.W twoim złoceniu nie było by nic złego gdyby te dwulicowe łasicę nie kładły Ci płatek róż pod stopy byle dostać walutę w grze.To jest żałosne.Psujesz innym ludziom grę sponsoringiem , musisz to zrozumieć.Nie swoim własnym złoceniem.
 

DeletedUser27401

Guest
Boguś dla takich ludzi jak ty powinny być globale do konca waszych dni na tej grze , jestes poprostu żałosnym małym człowieczkiem który wini zawszystko innych
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser27908

Guest
Boguś dla takich ludzi jak ty powinny być globale do konca waszych dni na tej grze , jestes poprostu żałosnym małym człowieczkiem który winy zawszystko innych
smiley_emoticons_irre.gif
Za wszystko.Po prostu.To zapłać.Przecież to zawsze działa :D
 

DeletedUser27401

Guest
Odpuśccie sobie kłótnie chociaż na czas rozstrzygnięcia naszego wspólnego problemu.
Niech Support widzi solidarność, a nie ciągłe walki.
To dlaczego ktoś taki pisze głupoty że to moja wina dla mnie osobiście Inno zrobi co będzie chciało na Katani dominacja miała się rozpocząć po 90 dniach , już jest 120 i dalej nic wielkie G
 

DeletedUser27401

Guest
No i era dominacji wystartowała z tym że twój sojusz nie ma wymaganej kontroli 40% wysp oznaczonych jako dominacyjne :)
Generalnie było więcej osób przeciągnąć i naobiecywać bajek to szybciej skończycie.
I teraz kto głupszy ci co poszli czy ci namawiali :)
Tak czy inaczej zjebaliście sobie i innym server teraz klepcie festyny i nie marudźcie :)
Sorki ja nikogo nienamawiałem do gry z nami , a po 90 dniach miało to spadać co 14 dni i też inno sie wycofało z tego oni nawet nie wiedzą kiedy to się rozpocznie taka dostałem odp
 

DeletedUser29689

Guest
My tu gadu gadu a ja jestem ciekaw czy do fejków na mnie dolaczy Laxia z swoimi mulciakami kiedy juz w imieniu Turka zaczne go rozbierac z miast
 

DeletedUser27908

Guest
Chociaż lepszy fun z zabrania Mulardowi miasta,jak wyłacza apke w nocy bo mu jego Karyna każe żeby nie budził Dzejsiki i Brajanka.Dobre ekko tyle że port i koszary na 1.
 

DeletedUser12258

Guest
Jeżeli ktoś nie wie to jest na forum ankieta ile ma trwać okupacja
 
Jakie znaczenie mają umiejętności gry na samym początku?Wojska na cofki,kliny jak ktoś go nie skraca po prostu braknie.A kupionego i skróconego za surowce nie.Myślałem że ta niebotycznie wielka średnia 4.75 osiągnięta w liceum czy tam technikum pozowaliła Ci na wykoncypowanie tego.Abstrahujac zastawiałeś się nad pracą w google?Bo to iście podchodzi pod geniusz.Nie trzeba umiejętności gry by bić na oślep tym wyzłoconym wojskiem.Cała moja wcześniejsza wypowiedź nie odnosi się nawet do sum jakie on wydaje,ale do mentalności graczy którzy mu na to przyklaskują.Niszcząc po prostu równowage w grze.Kura to atencjusz,nie ma uwagi i pięknych eufemizmów to nie ma i jego.Niestety jest kółko wielbicieli którzy będą głosić jego wspaniałość,takie pryszczate młokosy jak mistrzunio i też doświadczone osoby które robią to najpewniej w celu osiągnięcia profitów.Jak się mawia,każdy ma swoją cene.Niektórym widać wystarcza waluta w mało popularnej grze przeglądarkowej.Przykre ale prawdziwe.Rozumiem też twoją próbę obrony jego osoby,w końcu sam sporo na nim zyskałeś.Czy tam może go lubisz.Nie wiem,nie wnikam.Ja osobiście nie lubię go jako gracza(człowieka),stylu gry w postaciu kupowania wszystkiego a także gardzę postawą graczy którzy pozwalają mu na taki styl gry.
Myslisz ze w tej grze musisz byc geniuszem by cos osiagnac? Sami gramy nieczysto a Grzesiek stosuje niby uczciwa taktyke ale brudna. Nikogo nie bronie po prostu, tyle razy byl ten temat poruszany a ty i tak piszesz o jednym jakbys nie mial co do roboty.
 

DeletedUser15394

Guest
Tak jak wcześniej pisałem Boguś był dobrym złotnikiem jak mularda nie było ;p teraz musi sie jakoś usprawiedliwiać
 
Do góry