Sytuacja na świecie Lapitos

Dobra.
Bede kolega bo szukanie nie wychodzi.
Gdzies w tym szambie jest post arta bodajze.
Cos, ze krzyczal na swoich bo INO 15 miast zabrali na podczas akcji.
Jak poszukasz ten post to poczytaj inne z tego okresu.
 

DeletedUser31146

Guest
Hejooo wszystkim
smiley_emoticons_winken4.gif

Podpowie ktoś, czy Telmach z szermierzami to dobry wybór jako miasto do atakowania?
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser9983

Guest
Pora na zmianę samochodu.. Ktoś ma jakieś rozsądne propozycje??

P.S. Pytanie do fanatyków motoryzacji bo wybredny jestem...
 

DeletedUser32045

Guest
Co taka cisza ?? Wszyscy przyczajeni przed sobotą ? Iko na kogo lecicie ? Przyznaj sie ...
 
[USUNIĘTO]
Ja jeżdżę rowerem :)
Uważaj z tym plaskaczem, bo Milord kiedyś pisał, że kawal dzika z niego :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30415

Guest
Tak komuś najwyraźniej się nudzi. Ikollini w internecie każdy może pisać co mu się podoba. A ja jestem burneika więc lepiej cicho tam.....;):D
 

DeletedUser13253

Guest
A ja jestem burneika więc lepiej cicho tam.....;):D

Te, Adaś z OPS-u, zasiłek pobrany? Tatuaż Ci się rozmazał. Masz Pitbulla/Rodwajlera co wygląda jak jamnik i zapewne nałogowo oglądasz "Śmierć w Wenecji" Viscontiego.
I nie smaruj pastą swoich sojuszników.
Ale i tak zapraszam do siebie. Johny Walker z kranu gwarantowany.
 
Ciebie nie znam w ogóle? Kim jesteś przyjacielu? Nick i obrazek wskazuję na nic nie znaczącego randoma, ale książek nie wolno oceniać po okładce! Tak więc opowiedz jaką to fascynującą osobą jesteś.
równie dobrze mogę tak o tobie powiedzieć..nic nie znaczący no name..Zanim zaczniesz kogoś oceniać patrz na siebie..
A gracz, co do którego się wypowiadałeś potrafi grać i to o wiele lepiej od ciebie..przypadkowy graczu
 

DeletedUser30713

Guest
No i wrócił Wielki Wódz Napinacz. Przeczytaj tę wiadomość jeszcze z 10 razy, to może zrozumiesz jej żartobliwy wymiar.
 
Do góry