Rozsypanka

Status
Zamknięty.
Witam. Pierwszą rozsypankę układałem ponad 4 godziny. Męczyłem się nad nią jak większość osób, które to układało. A teraz wy mówicie, że ona jest za trudna i dajecie łatwiejszą rozsypankę? Nie jest to chyba dobre rozwiązanie. Uszanujcie naszą pracę. Jest to konkurs, to chyba samo za siebie mówi, że trzeba się nad nim trochę pomęczyć żeby wygrać, tak? Jest to kompletnie nie fair wobec tych, którzy ułożyli pierwszą rozsypankę. Na dodatek drugą, którą daliście nie działa, ani po włączeniu aktualnego rozszerzenia flash, ani na innych przeglądarkach. Sprawdzałem to na dwóch komputerach, nic.
Wniosek?
Pierwsza rozsypanka działała, ale była trudna (Jak żeby o to nie chodziło w konkursach), więc daliście drugą, która teraz nie działa.
Po tym wszystkim mam wątpliwości, czy w ogóle da się wygrać w tym konkursie.

Pozdrawiam,
Hamdam
 
Witam. Pierwszą rozsypankę układałem ponad 4 godziny. Męczyłem się nad nią jak większość osób, które to układało. A teraz wy mówicie, że ona jest za trudna i dajecie łatwiejszą rozsypankę? Nie jest to chyba dobre rozwiązanie. Uszanujcie naszą pracę. Jest to konkurs, to chyba samo za siebie mówi, że trzeba się nad nim trochę pomęczyć żeby wygrać, tak? Jest to kompletnie nie fair wobec tych, którzy ułożyli pierwszą rozsypankę. Na dodatek drugą, którą daliście nie działa, ani po włączeniu aktualnego rozszerzenia flash, ani na innych przeglądarkach. Sprawdzałem to na dwóch komputerach, nic.
Wniosek?
Pierwsza rozsypanka działała, ale była trudna (Jak żeby o to nie chodziło w konkursach), więc daliście drugą, która teraz nie działa.
Po tym wszystkim mam wątpliwości, czy w ogóle da się wygrać w tym konkursie.

Pozdrawiam,
Hamdam

Wszystko będzie zrobione tak aby każdy był możliwe jak najbardziej zadowolony, wasze pracę i czas zostaną docenione.

Wrzuciłem rozsypankę ponownie i podaje nowy link, jeżeli błąd z brakiem widocznej rozsypanki by się dalej powtarzał, proszę o informację. Link


// Problem z wyświetlaniem jest po stronie strony z generatorem rozyspanek, niestety nie mamy wpływu na to kiedy i czy zostanie to naprawione gdyż strona nie jest "nasza", proszę o cierpliwość i wyrozumiałość.
 
Ostatnia edycja:
Wrzuciłem rozsypankę ponownie i podaje nowy link, jeżeli błąd z brakiem widocznej rozsypanki by się dalej powtarzał, proszę o informację. Link


// Problem z wyświetlaniem jest po stronie strony z generatorem rozyspanek, niestety nie mamy wpływu na to kiedy i czy zostanie to naprawione gdyż strona nie jest "nasza", proszę o cierpliwość i wyrozumiałość.

Rozsypanka dalej niestety nie działa.
 

DeletedUser13773

Guest
Coś ta nasza rozsypanka jest pechowa :(
Spróbujmy jeszcze raz: link do rozsypanki

Wiem, że ta wersja rozsypanki jest tylko po to, żeby pomóc tym którym nie działa poprzednia, ale ta wersja jest dużo łatwiejsza pod względem układania co niesie kolejne wątpliwości jeśli chodzi o sprawiedliwość konkursu

EDIT: Mam na myśli drugą wersję drugiej układanki:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wiem, że ta wersja rozsypanki jest tylko po to, żeby pomóc tym którym nie działa poprzednia, ale ta wersja jest dużo łatwiejsza pod względem układania co niesie kolejne wątpliwości jeśli chodzi o sprawiedliwość konkursu

Zgadzam się z tobą w 100%. Druga rozsypanka była o wiele łatwiejsza (i to delikatnie mówiąc) od pierwszej. Drugą ułożyłem w około 12minut, pierwszą w około 5 godzin...
 

DeletedUser29184

Guest
Co nie zmienia faktu że jak ułożyłes 1 tzn że zrobiłeś to wcześniej od tych co ułożyli drugą więc pewnie będziesz na lepszej pozycji do wygrania nagrody aniżeli Ci co ułożyli drugą rozsypankę
 
Co nie zmienia faktu że jak ułożyłes 1 tzn że zrobiłeś to wcześniej od tych co ułożyli drugą więc pewnie będziesz na lepszej pozycji do wygrania nagrody aniżeli Ci co ułożyli drugą rozsypankę

5. Pod uwagę nie będzie brany czas przesłania odpowiedzi zawierającej zrzut ekranu oraz hasło. Nagrody zostaną przyznane wylosowanym osobom z poprawną odpowiedzią.

Zwycięstwo jest losowe. To, że ułożyłeś i pierwszą i drugą raczej nie ma znaczenia. Osoba która ułożyła tylko jedną ma takie same szanse na zwycięstwo jak osoby które się męczyły również z pierwszą. Więc zachowanie ze strony moderatorów jest bardzo nie fair.
 

DeletedUser31829

Guest
Mhm, czyli kilka godzin siedzenia nad rozsypanką nr 1 poszło się [Usunięte]? Poza tym to chyba też tak średnio jak kilka osób dostaje 2x 1000 golda.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22975

Guest
Konkurs się odbył, nagród odebrać nie można...
 
Status
Zamknięty.
Do góry