[Wyjaśnione] Sygnatura+cytaty

Status
Zamknięty.
Witam,
chciałem zapytać czy legalne jest umieszczenie w sygnaturze zabawnego cytatu z członka teamu grepolis [USUNIĘTO], a jeśli jest to nielegalne, to który podpunkt regulaminu forum to łamie.

Pozdrawiam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29238

Guest
Zamieszczony cytat pochodził z ticketa, czyli rozmowy administratora gry z graczem. Tego robić nie wolno. Poza tym sam cytat jest wyrwany z kontekstu.
 

DeletedUser30713

Guest
Misiek Ty wiesz coś na temat prawa cytatu, czy podesłać Ci linka do rządowej strony z polskim prawem? Serio myślisz, że możesz sobie dowolnie ocenzurować czyjś cytat?
 
Proszę też o wytłumaczenie dlaczego został ocenzurowany mój pierwszy post, skoro nie podałem tam nawet autora słów?
Czy sformułowanie "przez innego, ale tego samego gracza" jest w jakiś sposób wulgarne? Zawiera jakieś ukryte przesłanie? Nawołuje do nienawiści? Jest niepoprawne politycznie?
Bo ja się już całkowicie pogubiłem.
 

DeletedUser30713

Guest
To był cytat z ticketa. Być może również z FO, ale z ticketa także. Dlatego został usunięty z sygnatury.

"Tylko ten nie popełnia błędów, kto nic nie robi.

Napoleon Bonaparte"

Wyślę to komuś w tickecie do supportu i będziesz musiał to usunąć w takim razie. Chyba, że Ciebie to nie będzie dotyczyło? Ciężko się przyznać do błędu Misiek? Trzeba tuszować wszystko? Takie zachowanie przypomina mi tylko psiarskich.
 
Nie wiem na jakiej podstawie mam wiedzieć, że było to zdanie z ticketa, skoro znalazłem je na forum w poście członka teamu.
Jeśli coś zostało umieszczone zarówno na forum jak i w tickecie to albo przestajemy takie zdanie chronić i usuwać z forum, albo należałoby ocenzurować członka teamu grepolis, który sam siebie zacytował.
Ponadto posługując się takimi argumentami można wszystko ocenzurować, cytatem z ticketa jest też zdanie"Nie jest to prawdą", bądź słowo "Nie", bo jestem przekonany, że co najmniej raz takie sformułowania zostały użyte.
 
Misiek, a czemu mi posta skasowales?
Pewnie nieświadomie ticket zacytowałeś
smiley_emoticons_hust.gif
 
Misiek czy ty zawsze musisz uprzykrzyć komuś dzień? Odpuść sobie czasem, a nie zawsze starasz się "szeryfa zgrywać"
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odpowiedz na pytanie z 1 postu została udzielona.
Jeśli ktoś uważa, że moderator lub administrator przekroczył swoje uprawnienia do serdecznie zapraszamy do skorzystanie z opcji kontaktu z supportem lub ewentualnie do mnie na PW. W zgłoszeniu proszę podać jak najwięcej szczegółów dotyczących skargi.
Dyskusja na temat pracy członków Teamu jest zabroniona na forum.

Temat zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry