Sytuacja na świecie Lapitos

DeletedUser26609

Guest
Zamiast prężyć się na FO pokaż coś na grze wielki wojowniku. No chyba, że jesteś kolejnym wielkim warriorem, który to już udowodnił swoją waleczność na grepo i nie musi jej teraz udowadniać. Albo top 500 to już jest próg nie do przeskoczenia dla śliniaka z FO :) Bardzo prawdopodobne bo gdyby nie 4 wiochy od swoich to Wielki Dario byłby jeszcze niżej.
Jak na deffowca grającego od 19.12 chyba nieźle :) chcesz bym miał więcej PW - proszę bardzo leć :D

No proszę jaką kolega ciekawą wiedzę ma.
Rolka, z zasady, to przejęcie miasta przed kolonem przeciwnika.... nie zauważyłam, żebym jakieś bunty miała.
Najpierw niech mnie ktoś atakować zacznie
smiley_emoticons_lol.gif


smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif
poczekam na kolejne Twoje ciekawe przemyślenia.
To Ty jesteś mityczną Panią Myślicieli? Wybacz, nie wiedziałem, po aktywności sądziłem, iż Malina Nią jest :) a to ona wczoraj leciała z roleczką dla liderki Reinkarnacji. Bo to o nich mowa. I to oni lecieli na mnie :D gołymi transami.
A ich liderka, gdy dodać jej gazu z płaczem leci do Was po rolkę.... Myślałem, że szukacie choć troszkę niezależnych sojuszników :D

a tu nie jakość, a ilość...
Jak to się mówi Nieważne z kim, ważne by przetrwać?
 
Jak na deffowca grającego od 19.12 chyba nieźle :) chcesz bym miał więcej PW - proszę bardzo leć :D

To Ty jesteś mityczną Panią Myślicieli? Wybacz, nie wiedziałem, po aktywności sądziłem, iż Malina Nią jest :) a to ona wczoraj leciała z roleczką dla liderki Reinkarnacji. Bo to o nich mowa. I to oni lecieli na mnie :D gołymi transami.
A ich liderka, gdy dodać jej gazu z płaczem leci do Was po rolkę.... Myślałem, że szukacie choć troszkę niezależnych sojuszników :D

a tu nie jakość, a ilość...
Jak to się mówi Nieważne z kim, ważne by przetrwać?


Ty się serio szczycisz podbojami na Reinkarnacji która jest top 15 na świecie????
smiley_emoticons_auslachen2.gif

Fenomenalne wypowiedzi gracza sojuszu top 1.
Łoooo matko.... m35 to takie wyzwanie, że padam do stóp za wasze osiągnięcia.
Poczekaj jak się tam wprowadzę :D

I następnym razem nie pisz skrótów myślowych, tylko użyj pełnych zdań.
Język polski jest bogaty.


A jeśli nie wiesz kto jest szefem czy szefową to zainteresuj się bardziej, bo trochę wstyd mężczyzn kobietami nazywać :)
Nie ważne z kim byle przetrwać... popatrz proszę kto ci się świeci na zielono i pogadamy ok? :)
 

DeletedUser32159

Guest
Witam wszystkich bardzo serdecznie,
Dariosh widzę, że nie tylko masz problemy z odróżnieniem mężczyzny od kobiety, a również ogni od transów :)
Pozdrawiam Przemek :)) ps. moze z imienia ogarniesz w końcu moją płeć o ile jesteś aż tak inteligenty w co wątpię :)
 

DeletedUser15806

Guest
Jak na deffowca grającego od 19.12 chyba nieźle :) chcesz bym miał więcej PW - proszę bardzo leć :D

To Ty jesteś mityczną Panią Myślicieli? Wybacz, nie wiedziałem, po aktywności sądziłem, iż Malina Nią jest :) a to ona wczoraj leciała z roleczką dla liderki Reinkarnacji. Bo to o nich mowa. I to oni lecieli na mnie :D gołymi transami.
A ich liderka, gdy dodać jej gazu z płaczem leci do Was po rolkę.... Myślałem, że szukacie choć troszkę niezależnych sojuszników :D

a tu nie jakość, a ilość...
Jak to się mówi Nieważne z kim, ważne by przetrwać?
Ja osobiscie jak i moj sojusz mam w glebokim powazaniu kto z kim sie bije i w jakiej koalicji jest ale tego nie strzymalem. W Tuptusich gra wielu dobrych graczy i rozsadnych ludzi , a Ty takimi tekstami tylko wstyd im przynosisz. Ten sojusz Reinkarnacja podejrzewam nie jest silniejszy w calosci ode mnie samego , a Ty sie szczycisz podbojami. Gdybym ja byl liderem Tuptusi to Ty bys juz jako Tuptus niczego wiecej na FO nie napisal. To jest zenada co wypisujesz.
 

DeletedUser30713

Guest
Za dużo treści dla niego. Ograniczcie się do krótkich zdań i wypowiedzi, żeby był w stanie to dzisiaj rozszyfrować. I bez obrażania Dariuszka proszę! Każdy z nas miał kiedyś te 12 lat
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser32134

Guest
skoro tuptusie chcecie tak wszystko w cztery oczy to zapraszam, ja do ukrycia nic nie mam, a że prawda w oczy kole nie moja sprawa, buty macie zabyt ciasne to i sami do błędów się nie przyznacie, kto z was załatwia darmowe urlopy własnym graczom??
 
Lepiej podaj publicznie swój nick na FO, żeby osoby z innych sojków też Cię poznały, skoro już tutaj piszesz bajki jako anonim i odbijasz piłeczkę, a niby nic do ukrycia nie masz. Urzekła mnie twoja historia XDDD
 

DeletedUser15806

Guest
A to tez lipa po calosci. Pisac jako anonim, jak malo szacunku dla siebie samego trzeba miec. Ech
 

DeletedUser32134

Guest
Przecież to ja nie poznajecie?? Kilka postów wyżej wiecie kim jestem a teraz już nie? Urzekła mnie wasza historia jak zakazywaliście graczom dyskusji na FO, bo przecież prawo głosu ma tylko garstka prawda czy fałsz??
 

DeletedUser15806

Guest
Mnie to lotto. Ale Dariuszowi bym zabronil, a Ty jestes po prostu tchorzem.
 
Przecież to ja nie poznajecie?? Kilka postów wyżej wiecie kim jestem a teraz już nie? Urzekła mnie wasza historia jak zakazywaliście graczom dyskusji na FO, bo przecież prawo głosu ma tylko garstka prawda czy fałsz??
Chodziło mi, żebyś się reszcie przedstawił, ale widocznie masz coś do ukrycia, skoro brniesz w zaparte i odbijasz piłeczkę. Tylko brakuje mi kilku twoich ulubionych słów. Cóż, z tchórza bohatera nie zrobisz, a tak lubisz się rozpisywać, jak to źle itd. :p
 

DeletedUser13253

Guest
Przecież to ja nie poznajecie?? Kilka postów wyżej wiecie kim jestem a teraz już nie? Urzekła mnie wasza historia jak zakazywaliście graczom dyskusji na FO, bo przecież prawo głosu ma tylko garstka prawda czy fałsz??

Proszę.... nie... rozkazuje mnie w to nie mieszać i nie pisać mi privów. Miszczunio nie ma nic z tym wspólnego. Miszcz nigdy się nie ukrywa i pisze zawsze co chce i kiedy chce. Pod niepowtarzalnym nickiem którego tutaj nie wypowiem, bo jest napisane pismem Mordoru.
 

DeletedUser32084

Guest
Tak w międzyczasie jeżeli ktoś tu jest z Don Kichot, to polecam zmienić przestarzały już opis, bo okazuje się, że jednak "kogoś" tam sługusem się jest:oops:
 

DeletedUser30713

Guest
Tak w międzyczasie jeżeli ktoś tu jest z Don Kichot, to polecam zmienić przestarzały już opis, bo okazuje się, że jednak "kogoś" tam sługusem się jest:oops:

a kogo mają lać? Z Dezerterami mają najlepszy front, więc nie dziwota, że są najlepszym celem dla Don Kichotów. Jakby w miejscu CK był jakikolwiek inny sojusz, to z nimi by się bili.
Tak wgl to CK samo doprowadziło do wojny z Kichotami, zabierając im sojusz do lania, którym byli awanturnicy. Jedyne 2 niezależne sojusze się ze sobą biły, to trzeba było to zepsuć...
 
Do góry