Dyskusja na temat nowego świata

DeletedUser15394

Guest
Kiedy ostatnio był szybki stary system bez morali? z 3 lata temu?
 

DeletedUser29607

Guest
Kiedy ostatnio był szybki stary system bez morali? z 3 lata temu?
Każdemu nie dogodzisz, wyszło na nowy i jest nowy. Szybki stary system był ostatnio, fakt, że morale były no ale trudno. Grepo powoli umiera, więc nie ma co oczekiwać gruszek na wierzbie. Kiedyś wychodziły 2 światy, oba pełne teraz wychodzi 1 i prawie pusty, dzięki polityce Inno :/
 

DeletedUser15394

Guest
Grałem byllis - morale , dyme - morale, katania- morale, nysa-morale jedziemy dalej a już nie będę tu wypisywał nowego systemu ile razy było bez morali, nowym graczom nie polecam grać na nowych systemach nie ma to najmniejszego sensu - zjedzą was od razu
 

DeletedUser19421

Guest
Jeśli tak jest, że widziałaś jak się ugadywali, to gdzie byłaś w trakcie głosowania i dlaczego nie zostało to zgłoszone?
A wy od czego jestescie? Chociaż, co ja wymagam, niektórzy mają problem z odróżnieniem starego systemu z nowym xD Przy Nysie była farsa z długością okupki, najpierw 8, potem 24 a skonczylo sie na 12 bo nie daliscie graczom mozliwości wyboru 8 godzin tak jak na początku zostało obwieszczone. Przecież to jest co najmniej śmieszne.
 

DeletedUser11944

Guest
Grałem byllis - morale , dyme - morale, katania- morale, nysa-morale jedziemy dalej a już nie będę tu wypisywał nowego systemu ile razy było bez morali, nowym graczom nie polecam grać na nowych systemach nie ma to najmniejszego sensu - zjedzą was od razu
No nie do konca tak jest, ale fakt, ze to stary system jest bardziej pokrzywdzony moralami, ale to pewnie przez to, ze wiecej zlotnikow na starym i przy morale wydadza wiecej hajsu na zloto. Od 2017 byla Rizinia bez morale, potem 8 swiatow z rzedu z morale. Na nowym systemie od 2017 tylko 2 swiaty bez morale (Cytera i Lapitos), teraz dzieki ankiecie bedzie trzeci. Ale w tym czasie bylo tez 5 swiatow na nowym z morale. Swiata obfitosci nie licze. Ogolnie na ostatnich 16 swiatow tylko 3 byly bez morale.
 

dorocia

Zespół Grepolis
Nie wiem dlaczego, ale mnie wychodzi inaczej, a właściwie po równo
Lapitos - nowy system - bez morale
Cytera - nowy system - bez morale
Rizinia - stary system - bez morale
Oropos - stary system - bez morale
Lindos - stary system - bez morale
Kos - nowy system - bez morale
Idalium - nowy system - bez morale
Gela - stary system - bez morale

Dalej już nie będę pisać, bo nie chcę się cofać do początków Grepo i pierwszego świata ale może zaglądnijcie na stronę https://wiki.pl.grepolis.com/wiki/Światy i sprawdźcie jak to jest w rzeczywistości. Po co się kłócić, zestawienie "czarno na białym", można policzyć.
 

DeletedUser11944

Guest
Dorocia, nie umiesz liczyc, ostatnie 16 swiatow: 3 bez morale i 13 z morale, to jest wlasciwie po rowno?
8 ostatnich swiatow starego systemu jest z morale i to jest tez wlasciwie po rowno?
smiley_emoticons_lol.gif
 

dorocia

Zespół Grepolis
Jeżeli chodzi o ścisłość to od powstania Grepolis otwartych zostało 76 światów.
W tej liczbie 29 było bez morale - 17 ze starym systemem podboju, 12 z nowym systemem podboju.
Jeżeli zaczniemy liczyć w jakimś zamkniętym wycinkowym okresie czasu to nie rozumiem, dlaczego to liczenie zaczyna się 16 światów temu a nie 6, 25 czy 60...
 

DeletedUser11944

Guest
Moze dlatego, ze graczy interesuje obecna sytuacja, a nie czasy prehistoryczne? Nie dziw sie frustracji graczy starego systemu, ktorzy 2 lata czekaja na nowy swiat bez morale. Teraz rozumiesz?
 

dorocia

Zespół Grepolis
Rozumiem od początku.
Nie pisałam o "po równo" w odniesieniu do światów z morale i bez, lecz bez morale stary i nowy system podboju. I jak doliczysz Oropos (3 miesiące przed Rizinią) to już jest po równo - 2 stary i 2 nowy. Bez morale.

Już się nie odzywam bo nie gram od pewnego czasu. I wolę nowy system podboju ;)
 

DeletedUser32004

Guest
No kiedyś to było fajnie bo swiaty wychodzi
Rozumiem od początku.
Nie pisałam o "po równo" w odniesieniu do światów z morale i bez, lecz bez morale stary i nowy system podboju. I jak doliczysz Oropos (3 miesiące przed Rizinią) to już jest po równo - 2 stary i 2 nowy. Bez morale.

Już się nie odzywam bo nie gram od pewnego czasu. I wolę nowy system podboju ;)
hahhah ja to widze w ten sposób tak czy siak dla mnie to samo morale czy bez morale tylko róznica jest w tym ze złotnik nie zbuduje 10 k miasta i 2 palików na 5 k do konca ochronki i nie polata po mniejszych graczach co graja bez złota a tym bardziej jak przejmie jeszcze 2 miasta
Ale Dorocia no ja ze 20 swiatów na grepolis to może 3 razy grałem na starym systemie nie kręci mnie to
 

DeletedUser32004

Guest
5 starych systemów szybkich macie za to od 20 17 roku a nowy system ma 3 włącznie z olintem swiaty licze od parametrów 333 wyżej
 

DeletedUser15394

Guest
To że więcej złotników na starym systemie to bym się trochę kłócił
 

DeletedUser29607

Guest
To że więcej złotników na starym systemie to bym się trochę kłócił
Patrzysz przez pryzmat swojego doświadczenia na stary system. Prawda jest taka, że nowy jest dużo przyjaźniejszy dla nowych graczy, bo mogą łatwiej miasto zająć i łatwiej się zbunkrować deffem. Nowy gracz leci w deffa, zrobi bunkier, uczy się gry i mu można miasta pooddawać, żeby się nauczył grać.
 

DeletedUser32226

Guest
A ja jestem w miarę nowym graczem, bo gram 2 miesiące około. I mój pierwszy świat to był świat Lapitos. Zacząłem grę miesiąc po starcie serwera, ale jakoś specjalnie trudno nie było się rozbudować i podbić kilka miast. Nie wiem tylko o co Wam chodzi z tymi moralami, ale zaraz poczytam. Tutaj też będę grał, bo tam zostałem między młotem a kowadłem i nie chce mi się przenosić na inne morze :p
 
Do góry