Sytuacja na świecie Nysa

DeletedUser30644

Guest
Brak szacunku i manier. Ty pasujesz idealnie do rady gangu słodziaków. Zgłoś się.

Może z radą przesadziłem, ale do 95% graczy od nich :d
 

DeletedUser29689

Guest
Spadek do drugiej ligi
smiley_emoticons_drunk.gif

Chyba można powiedzieć że poszedł awansik do pierwszej ligi już.
 

DeletedUser19851

Guest
haha, tak czytam te Wasze wypociny i śmiać mi się chce. zachowujecie się jak ta "krowa, która dużo ryczy, a mało mleka daje"
astrolus wypisuje swoje mądrości, jak zwykle ubliżając członkom innych sojuszy. Dziecko drogie, nie ucz nas kultury. My szkoły pokończyliśmy, przed Tobą jeszcze długa droga...Mistrzdiablo nazywa mój sojusz swoją akademią, haha, za całe złoto grepo nie bylibyśmy akademią sojuszu, w którym grają oszuści, krętacze, krety. Więc dajcie sobie spokój. idźcie czarować i pluć jadem gdzie indziej.
 

DeletedUser30644

Guest
Przecież ja nikogo nie obrażam >.<

Dla takich jak wy to zaszczyt być naszą akademią :/
 

DeletedUser30644

Guest
Ach lukaszek, przecież jako akademia mistrza na pewno dostaniecie jakieś miejsca na dominacji. Tylko musicie zrobić selekcję. Z taką ilością graczy najwyższego kalibru zabraknie miejsca na inne sojusze >.<
 

DeletedUser31463

Guest
Weszlam sobie poczytac co się dzieje ciekawego na tym świecie i miłe zaskoczenie spotkac kompanów. lukaszek pozdrawiam Cię. Jak Wam idzie ?
 

DeletedUser28174

Guest
Jak Chodź Tu nie lubię tak przynajmniej o astrze mądrze pisze
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser30644

Guest
Bycie podobnym do rady vvv to chyba nic złego? :3

Chodź tu akurat zasłużył na to co dostał.
 

DeletedUser32016

Guest
No chyba jednak coś złego

Jeśli miałbym ochotę to mogę nadal grać, ty i wasze rady nic nie znaczycie. A ty jesteś hipokrytą bo jak był potrzeby deff to wiedziałeś do kogo napisać
 

DeletedUser15394

Guest
Moja akademia chyba nie wie że wygrywa ten co ma więcej miast ;/ a wypowiadają się tu ci co maja mniej pw ode mnie a miałem chyba najwięcej 6 miast
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser30644

Guest
Jak nie umiałeś podbić miasta to też wiedziałeś do kogo napisać xD
 
Do góry