Dyskusja na temat Giełdy.

yakamoz

Zespół Grepolis
Już 12.04.2019 do gry zostanie wdrożona ogromna zmiana.
Dotychczasowa funkcja wymiany złota zostanie zastąpiona nową Giełdą.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami i podzielenia się z nami swoją opinią.
 

DeletedUser23967

Guest
Czyli nie da się już opychać 200k sury za 50 golda na lewo a na targu tylko płacić za dostawy tak jak bylo to na PL grepolis dozwolone czy nic się w tej kwestii dalej nie zmieni i też da się opychać poza targowiskiem ?
 

DeletedUser30644

Guest
Pomysł sam w sobie ciekawy. Z tego co rozumiem ilość surowców będzie się zwiększała wraz z wiekiem serwera? Ale pewnie i tak będzie handlowane poza giełdą.
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Pomysł sam w sobie ciekawy. Z tego co rozumiem ilość surowców będzie się zwiększała wraz z wiekiem serwera? Ale pewnie i tak będzie handlowane poza giełdą.
Ciężko będzie handlować po za, bo już gracz nie może sobie wybrać do kogo pójdzie złoto.
Wszystko idzie na giełdę.
 
Giełda od kilku lat jest w plemionach tylko tam pod nazwą rynek.
Na pewno na plus że każdy będzie mógł zarobić złoto bez większego trudu, nie trzeba mieć znajomości. Osoby które kupują surowce za złoto będą szczęśliwe bo będzie surowca pod dostatkiem, nie trzeba załatwiać swoich własnych handlarzy.
Duży minus to taki że nie będzie się dało przesyłać złota między graczami :( chyba że wprowadzą jakieś podarunki
 

DeletedUser23967

Guest
Ale to jak to tak? Ssacze nie będą miały zarobku, skonczy się handel wiochami za golda, punktami walki, czarami, informacjami, kontami i te wszystkie krzywe zagrywki za internetową walutę? i granie na krzywy ryj na teksty pożycz na zarządcę bo akurat nie mam i tak od kilku lat?

^^ za piękne to by było bo połowa kont straci sens istnienia na grze :D
 

DeletedUser30644

Guest
Kupić kogoś zawsze idzie, jak nie złotem to paypal'em.

Mnie denerwują 2 rzeczy:

1. Brak możliwości przesyłania golda między graczami,

2. Pewnie kolejność sprzedaży surowców będzie zależała od kolejności przesłania ich do giełdy. Nie podoba mi się, że nie można wybrać od kogo się kupuje. Średnio chcę czerwonych zaopatrywać w golda.
 
Skoro nie wiadomo od kogo kupujemy to ile surka będzie leciała do miasta ? Mam nadzieję, że nie trafi od razu do kupującego bo tak to tzw ,,złotnika'' będzie trudno podbić, będzie mógł sobie złocić wojsko od tak
 
i już pierwszy błąd związany z giełdą .... po zakończeniu przepływu surka za gold bez odświeżenia przeglądarki nie odświeża się pojemność handlowa
 

DeletedUser27405

Guest
ale syf z tą giełdą...mam nadzieje że inno strzeliło sobietym w kolano...hahahahahahaha
 
Do góry