Sytuacja na świecie Nysa

DeletedUser30644

Guest
Jeśli coś było rozbijane to nic o tym nie wiem, wklej jak znajdziesz.
 

DeletedUser32018

Guest
No, mamy tyle kretów u nas, że to co się u nas dzieje wie większość sojuszy
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser30644

Guest
Śmieszna sprawa ogólnie. W veni zabawy nie brakuje.

Co tam u was? Jak samopoczucie po tym jak luzaki wprost na was plują przyjmując berserków?
 
Śmieszna sprawa ogólnie. W veni zabawy nie brakuje.

Co tam u was? Jak samopoczucie po tym jak luzaki wprost na was plują przyjmując berserków?
Cóż wolny rynek jest przecież :D Nie nasza to sprawa aby o tym wgl rozmawiać :D natomiast słyszałem ze Berserks to wam ostro napluło bo do was miały trafić :D:D:D:D

A no w sumie moje samopoczucie jest ok:) Dziękuje że pytasz u ciebie jak tam ?
 

DeletedUser32460

Guest
Widać że dzieciaczek jeszcze przez ciebie przemawia oplucie przez Berserków ?
Moim zdaniem jak coś z kimś ustalam i nie dotrzymuje umowy to co najwyżej jak bym pluł pod wiatr .

Zresztą to jest tylko gra w której jedyne co mamy wartościowe to słowo/czyny więc dla mnie po tym co mistrzunio napisał to ty nie masz nic
i na pewno nie chciał bym po czymś takim nigdy widzieć cię ani na zielono a tym bardziej na niebiesko .


PS: Jak bardzo jeszcze się poniżycie prosząc o darmowe wioski ? Shock może skoro taki wygadany jesteś opowiesz sam jacy z was wielcy wojownicy :)
 
Widać że dzieciaczek jeszcze przez ciebie przemawia oplucie przez Berserków ?
Moim zdaniem jak coś z kimś ustalam i nie dotrzymuje umowy to co najwyżej jak bym pluł pod wiatr .

Zresztą to jest tylko gra w której jedyne co mamy wartościowe to słowo/czyny więc dla mnie po tym co mistrzunio napisał to ty nie masz nic
i na pewno nie chciał bym po czymś takim nigdy widzieć cię ani na zielono a tym bardziej na niebiesko .


PS: Jak bardzo jeszcze się poniżycie prosząc o darmowe wioski ? Shock może skoro taki wygadany jesteś opowiesz sam jacy z was wielcy wojownicy :)
Nie znam cie,nawet nie wiem kim jesteś a tym bardziej twoje zdanie po mnie spływa....
Kto mnie zna ten wie że zawsze staram się dotrzymać słowa że nigdy nie uciekam do paktowicza, że nigdy nie uciekam do czerwonych bo to tylko miasta..

Ej a o których wojownikach mówisz???
Ja siebie nigdy tak nie nazwałem i nie uważam się za wojownika:)
Jestem zwykłym słupem i tyle :)

O jakich darmowych wioskach mówisz ???
 

DeletedUser32016

Guest
Obstawiam że ktoś z Berserkerków to jest. Może Armagedon czy ktoś. Albo Turek wbił XDDDD
 

DeletedUser32015

Guest
Arma i turek to zdrajcy mielismy isc do vvv a poszlismy do jakis luzako botow
 

DeletedUser32015

Guest
Na dodatek vvv w ciagu tych paru dni pokoju pomoglo berserkerom bardzo duzo militarnie a berserkersi nie i takie vvv ma podziekowanie


Wstyd i hanba
 

DeletedUser32016

Guest
Fajni Ci luzacy. Jeden dostał 2 klocki ode mnie i wyszarzał :D;)
 
Do góry