Sytuacja na świecie Nysa

DeletedUser32016

Guest
Jaka szkoda. Pokazali charakter i zaangażowanie więc los ich nagrodził chociaż Ajaxowi także finał się należał
 

DeletedUser32016

Guest
Tutaj xd
 

Załączniki

  • IMG_20190508_235852.png
    IMG_20190508_235852.png
    126,9 KB · Wyświetlenia: 39

DeletedUser32016

Guest
Z kim ja muszę żyć

Obok avatara masz 2 takie dymki. Kliknij na nie i powinieneś znaleźć xd
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32225

Guest
Jak tam sytuacja? Dzieje się coś ciekawego? Coś tu ucichło...
 

DeletedUser29689

Guest
Spokojnie jak na wojnie, ciekawostką może być to że np. wstawiłem właśnie pake birem co mogę uznać za sukces miesiąca a ucichło bo skończyła się żywność na serwerze i zostaliśmy zmuszeni wybić wszystkie ptaki oraz psy co szczekają wiadomo czym.
 

DeletedUser27401

Guest
o tym pisałem już po słynnej akcji z Kalidonu, kiedy Anka dostała taką ilość ataków przed pólnocą, że serwer skończył mielić raporty o 1.40. dotyczyło to w ogóle wydajności serwera bo nawet jeśli nie ma w takiej paczce fejków to i tak grać się nie da, nawet po wyłączeniu dodatków.
obiecano, że technicy rozwiążą ten problem.

":dziękuję za kontakt z obsługą gry.

Na ten moment poprawki jeszcze nie zostały wprowadzone, ale w ciągu najbliższych tygodni będziemy mieć więcej informacji na ten temat, zachęcam do śledzenia forum, w szczególności działu z ogłoszeniami.

Czy miał Pan w ostatnim czasie przypadek uniemożliwienia gry z powodu wysokiej liczby ataków?

Pozdrawiam serdecznie
Shannqa, Co-Community Manager
Grepolis Team"

to odpowiedź z lutego 2017. Wprawdzie zgodnie z poleceniami śledze forum ale nic nie wyśledziłem do tej pory.



A przechodząc do sytuacji na Nysie
zauważyłem, że VVV i wszystkie ich drugie pochodne uwielbiają nazywać sojusze łacińskimi sentencjami.
Mam propocyzję aby Veni Vidi Vici, zastąpić "Non Omnis Moriar" z wyjaśnieniem: bo połowa pójdzie do Luzaków
Hej Zeusik dla twojej wiadomości nikt nie pójdzie do Luzaków po za paroma wyjątkami tz. zdrajcami którzy więcej sojuszy zaliczyli na jednym świecie co ja odpoczątku jak gram , jeszcze będzie walka spokojnie 15 czerwieć już blisko w końcu zacznę pykać
smiley_emoticons_mttao_wassermann.gif
 
Do góry