[Naprawiony] Dźwiek w apce

Status
Zamknięty.
Z czego może wynikać fakt, że mimo wyłączenia w ustawieniach dźwięku na apce dalej po logowaniu mam włączony? Pytam, bo odklikuje go co i rusz i nadal chodzi, mimo że totalnie mi to do szczęścia na aplikacji niepotrzebne ;/
 

DeletedUser29238

Guest
Błąd był naprawiony w wersji 2.187. Proszę sprawdzić i zaktualizować aplikację do najnowszej wersji. W telefonie można wyłączyć dźwięk oddzielnie dla aplikacji i oddzielnie dla telefonu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Błąd był naprawiony w wersji 2.187. Proszę sprawdzić i zaktualizować aplikację do najnowszej wersji. W telefonie można wyłączyć dźwięk oddzielnie dla aplikacji i oddzielnie dla telefonu.

zaraz po wpisaniu tego tematu - skasowałam apkę, zainstalowałam ponownie... i to samo? ze każde włączenie apki = włączony dźwięk, mimo że go wyłączyłam xd
 

DeletedUser29238

Guest
Trzeba jeszcze chwilę poczekać. Powinna być lada dzień z naprawionym błędem.
 

DeletedUser29238

Guest
Link który podałem powinien udostępnić wersję poprzednią bez błędu.
 
Dobrze jutro to ogarnę, jak będę jechać na tę nieszczęsną uczelnie xD dam znać czy działa, czy przypadkiem walnęło mi aktualizację z automatu... bo w sumie też nie wiem ale mi czasem bez puszczenia aktualizacji apka w ogóle nie chciała chodzić
 

DeletedUser29689

Guest
Dźwięk powiadomień można zmienić poprzez program który jest dostępny w sklepie google. Jest to bodajże program MegaSound
 
nie miałam kiedy zajrzeć, ale na wcześniejszej rzeczywiście działa, tylko w takim razie, co z aktualizacjami?
 
Status
Zamknięty.
Do góry