Sytuacja na świecie Pandosia

DeletedUser30644

Guest
Sam złociłem kolony żeby manewrować między atakami. Najwidoczniej dostajesz to co chcą żebyś dostawał. Mniej więcej w moim wieku a taki głupi >.<

Co do twojego życie to nie mogę mieć bardziej wy... w to co robisz. Ale jak już ktoś zaczął temat to sobie napisałem co o tobie wiem/zauważyłem :)
 

DeletedUser32016

Guest
Sam złociłem kolony żeby manewrować między atakami. Najwidoczniej dostajesz to co chcą żebyś dostawał. Mniej więcej w moim wieku a taki głupi >.<

Co do twojego życie to nie mogę mieć bardziej wy... w to co robisz. Ale jak już ktoś zaczął temat to sobie napisałem co o tobie wiem/zauważyłem :)
XD nie napisałem nic o złoceniu więc naucz się czytać. Była mowa o mieście z kolonami na złomowanie. Kto jest głupi w takim razie?


No i nie masz w... czy co tam miałeś na myśli hipokryto skoro wyraziłeś zdanie na jego temat
 

DeletedUser30644

Guest
Ale głupi xd

Chodziło o kolony na podmiany, jeśli nie zrozumiałeś to też mówi to sporo o twoim poziomie gry.
 

DeletedUser30644

Guest
Paczki były do walenia woja, to było nawiązanie do kolonów „na żywca”.
 

DeletedUser24372

Guest
Coś na niedzielę :)

Gloria to naprawdę wszystkich traktuje jednakowo, gość stracił wioskę to został wywalony z sojuszu, statystyki muszą się zgadzać przecież ^^
 

DeletedUser32016

Guest
"SOJUSZ Valar Morghulis ZOSTAŁ STWORZONY Z TOPOWYCH GRACZY, KTÓRZY MAJĄ JEDEN, JASNY I KONKRETNY CEL JAKIM JEST WYGRANIE ŚWIATA."

XD a połowę z tych "topowych graczy" można w nocnym czyscic (czekam na płacz że w nocy się nie atakuje)
 

DeletedUser24372

Guest
1. Mój sojek to była masowka która z koalicja i tak dała radę pokonać czerwonych przypomnę Ci, a Twój dostaje tylko i wyłącznie baty :)

2. Ja nigdzie nie zapowiadałem wtedy rozwalenia czerwonych, natomiast z Twoich wpisów na fb jak to za miesiąc ludzie będą bici i mają kończyć grę tutaj śmieje się pół grepo :)

3. Nie straciłem tutaj miasta chyba że liczysz palika do nabijania pw 3 morza dalej ale rozumiem zabrać takie coś mi to dla Was osiągnięcie dekady, gratuluję :)

4. Sojusz który miał rozwalić wszystkich dostaje lanie, cóż gdzie jest hipokryzja niech ludzie ocenia
 

DeletedUser32016

Guest
Uwaga, sparrow prowadzi w konkursie na Dzbana miesiąca. Niezwykle wyrównana rywalizacja już w pierwszej edycji. Oby tak dalej, powodzenia.
 
Mi ubito Gryfy jak robiłem sobie jeść
smiley_emoticons_frown.gif

Nie da się stworzyć sojuszu z samych TOPowych graczy ;) a jeśli takich graczy jest zbyt wiele... wtedy taki sojusz staje się gigantem na glinianych nogach, który długo nie wytrzyma
smiley_emoticons_candle.gif
Oczywistym jest, że najsłabsze ogniwa trzeba
smiley_emoticons_scream-if-you-can.gif
 

DeletedUser11447

Guest
1. Mój sojek to była masowka która z koalicja i tak dała radę pokonać czerwonych przypomnę Ci, a Twój dostaje tylko i wyłącznie baty :)

2. Ja nigdzie nie zapowiadałem wtedy rozwalenia czerwonych, natomiast z Twoich wpisów na fb jak to za miesiąc ludzie będą bici i mają kończyć grę tutaj śmieje się pół grepo :)

3. Nie straciłem tutaj miasta chyba że liczysz palika do nabijania pw 3 morza dalej ale rozumiem zabrać takie coś mi to dla Was osiągnięcie dekady, gratuluję :)

4. Sojusz który miał rozwalić wszystkich dostaje lanie, cóż gdzie jest hipokryzja niech ludzie ocenia

Sparrow przyjacielu z innych serwerków weź Ty wyluzuj chłopaku bo serio Ci wszystkie żyłki popękają. Nie widzisz w swojej wypowiedzi totalnego trolowania? Sądziłam, że stać Cię na coś głębszego a nie jakieś durnowate przytyki, że ktoś jest lany. Jak na razie to zdaje się, że Wasz sojusz więcej miast traci więc chłopie - trochę obiektywizmu
 

DeletedUser28174

Guest
Sparrow przyjacielu z innych serwerków weź Ty wyluzuj chłopaku bo serio Ci wszystkie żyłki popękają. Nie widzisz w swojej wypowiedzi totalnego trolowania? Sądziłam, że stać Cię na coś głębszego a nie jakieś durnowate przytyki, że ktoś jest lany. Jak na razie to zdaje się, że Wasz sojusz więcej miast traci więc chłopie - trochę obiektywizmu
Valar potrafiło odbić u glorii okupke na 15k białych. Gloria u valarow już niestety nie :(
 
Do góry