Sytuacja na świecie Pandosia

DeletedUser24372

Guest
A podobno mają działać przez 98 % czasu, jakby akcje co wieczór byly to co wieczór będą padać :D
 
myślę że z osobą niestabilną emocjonalnie jak Ty też mało kto chciałby się spotkać :)
A kto grający w grepo i biorący to na poważnie jest stabilny psychicznie ;) ?
Tylko ktoś nienormalny i skrzywiony jak wielu z nas jest wstanie tu wytrzymać
smiley_emoticons_irre.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser32539

Guest
Ten chomik co Wam serwery napędza zdechł czy jak? ;d nie mogę nawet szpiega puścić bo mi wyskakuje to potężne kółeczko z literką "G" w środku :p

lagi w grach się zdarzają - to rzecz oczywista.

jednak jeśli chcesz zgłosić błąd, który polega na braku możliwości wysłania szpiega, to polecam w dziale błędy, lecz zanim to zrobisz, to zaleca się zapoznanie z zasadami forum oraz działu błędy.
 

DeletedUser23929

Guest
lagi w grach się zdarzają - to rzecz oczywista.

jednak jeśli chcesz zgłosić błąd, który polega na braku możliwości wysłania szpiega, to polecam w dziale błędy, lecz zanim to zrobisz, to zaleca się zapoznanie z zasadami forum oraz działu błędy.

Codziennie wieczorem? To juz prawie tradycja. 10 minut sciagam surke z wiosek rolniczych, nie oblece wszystkich wysp, a juz gotowe do kolejnego zbierania. Ostatnio rapki spadly po 3 minutach, i cos zjadlo polecenia. Co chwile sa jakies problemy...mozna wymieniac i wymieniac.
 

yakamoz

Zespół Grepolis
Wczorajszego wieczoru dokonałam testu na tym świecie i gra działała mi bez zarzutów.
Poprosiłam jednak techników o sprawdzenie problemu.
 
a o której konkretnie "tego wczorajszego wieczoru" , bo jak wiadomo problem nie trwa godzinę tylko kilka minut ... pojawił się już 3 raz (z tego co zaobserwowałem w godzinach 21-22 ) ikonki kręcocego się "grepo" nie ma końca ;) i tutaj najlepsze tylko na tym świecie ,
na innych światach w tym samym czasie wszystkie operacje odbywały się normalnie ...
 

DeletedUser29238

Guest
Będzie stosowne ogłoszenie. Proszę śledzić informacje na Forum Ogólnym i w grze.
 
Do góry