Dyskusja na temat aktualizacji gry.

DeletedUser28174

Guest
Czyli teraz zamiast braku dźwięku po aktualizacji dostaliśmy to że apki się nawet włączyć nie da? No nie powiem, tym razem to się popisaliście z naprawieniem błędów, może będą normalnie powiadomienia przychodzić :DD
 

DeletedUser28174

Guest
Drogi Ex1le,

Informujemy, że gra została zaktualizowana do wersji 2.190.

W tej aktualizacji dokonaliśmy pewnych zmian, aby łatwo pokazać transakcje z Giełdą w sekcji raportów i powiadomień. Naprawiliśmy także kilka błędów!

NOWOŚCI:
-Nie musisz się już przejmować brakiem powiadomień na telefon! Teraz aplikacja nie będzie się wcale włączać, twój problem został rozwiązany!
 

DeletedUser28612

Guest
Zamiast tworzyc i wymyslac, cofnijcie aktualizacje o 4-5 do tylu i juz nic nie robcie..
 

DeletedUser28174

Guest
To teraz kiedy zgłosicie problem że nie da się wcale wejść na apke? Czy może "problem już został zgłoszony technikom i działają żeby to naprawić" :p bo nie wiem czy będe mógł dziś spokojnie spać.
 

DeletedUser30713

Guest
potusek, grepolife i inne strony ze statystykami opierają się na bazu danych od inno. Najprawdopodobniej sypnęła im się baza danych, lub zmienili prawa dostępu. potusek i grepolife działa poprawnie, tylko nie mają danych na których mogą operować.
 

DeletedUser32160

Guest
faktycznie, np. plik
https://pl78.grepolis.com/data/player_kills_all.txt
od 5 dni nie zmienia swojej zawartości

technicy kiedy naprawicie?
telefon.gif
 

yakamoz

Zespół Grepolis
Jest to błąd, który został zgłoszony i czekamy na jego naprawę.
Prosimy o cierpliwość.
 

DeletedUser23929

Guest
Niby aktualizacja, a zgłaszane błędy jak były tak będą...
 

DeletedUser31632

Guest
Jest to błąd, który został zgłoszony i czekamy na jego naprawę.
Prosimy o cierpliwość.
Ile trwa cierpliwość?
17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 czerwca.10 dni cierpliwości.
Czy Państwo z równą cierpliwością będą czekać na wpłaty za premkę, a na razie dostaniemy kredyt? Taki dziesięciodniowy?
Czy po 10 dniach możemy uzyskać jakąś informację poza wygenerowanym przez system komunikatem?
Błąd został zgłoszony, ble ble ble. Prosimy o cierpliwość ble ble ble.
ptaszki.gif
ptaszki.gif
ptaszki.gif
ptaszki.gif
 
Ile trwa cierpliwość?
17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 czerwca.10 dni cierpliwości.
Czy Państwo z równą cierpliwością będą czekać na wpłaty za premkę, a na razie dostaniemy kredyt? Taki dziesięciodniowy?
Czy po 10 dniach możemy uzyskać jakąś informację poza wygenerowanym przez system komunikatem?
Błąd został zgłoszony, ble ble ble. Prosimy o cierpliwość ble ble ble.
ptaszki.gif
ptaszki.gif
ptaszki.gif
ptaszki.gif
Koleżanka ma rację. Zresztą Ona ma zawsze rację, nawet kiedy ja myślę, że mam rację, a nie mam racji. Ale żeby nie komplikować Wam modki życia - weźcie się za robotę i zróbcie coś z tym.
 

DeletedUser29238

Guest
Proszę o pełny zrzut, a nie wyrywkowy, przekażemy do tłumaczenia.
 

DeletedUser30644

Guest
Starczy wejść w post yamakozy xd

Dzięki nowemu podświetleniu ataki są bardziej widoczne. <-- tak +/-
 
Do góry