Ramnus - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser30713

Guest
Black Fish chyba musimy zmienić nazwę sojuszu, bo ogórki w realu stawiają jakikolwiek opór jak się je wyrywa. Na tym świecie ciężej znaleźć ładne miasteczko niż je przejąć. Może Sezon na grzyby? :)
 

DeletedUser32739

Guest
Witam wszystkich serdecznie.Krystian kilka latek na grepo.Szukam sojuszu na morzu 45 do dobrej i zgranej,wspólnej gry.
 

DeletedUser30713

Guest
Dobra, mam zadanie dla śmiałka. Proszę zaprosić tutaj "Lorda" Artta. Chciałbym podyskutować z nim na temat Imperium Cucumis Sativus.

Powtórka z Historii dla Lorda
Imperium_Cucumis_Sativus.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26360

Guest
Coś cicho na tym forum na innych takie debaty dyskusje a tu nic cisza
 

DeletedUser29990

Guest
Co śmieszne gerczix chyba szuka punktu zaczepienia :) Całkiem sprawnie mu to idzie :D
 

DeletedUser30647

Guest
A gdzie tam Gerard nie jest taki żeby kogoś zaczepiać ;)
 

DeletedUser30713

Guest
Panienki na ulicy chętnie zaczepiam, ale może przerzucę się na chłopców, bo to w modzie teraz :cool:
 
to nie moda, to wynaturzenie, jeszcze kilkadziesiąt lat temu uznawane za chorobę psychiczną leczoną elekrowstrząsami w celu zresetowania mózgu
nikt nigdy nie słuszałł o takich sklonościach wśród innych ssaków chyba xd

to nie moda, to wynaturzenie, jeszcze kilkadziesiąt lat temu uznawane za chorobę psychiczną leczoną elekrowstrząsami w celu zresetowania mózgu
nikt nigdy nie słuszałł o takich sklonościach wśród innych ssaków chyba xd

polecam się doedukować zanim następnym razem dasz głos
[USUNIĘTO]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29747

Guest
Nikt Ci nigdy nie uzna pracy napisanej na podstawie Wikipedii, jeśli ukończyłeś już podstawówkę. Niby jest napisana na podstawie źródeł-źródeł, których nawet nie czytałeś, ale wierzysz, że tak tam jest napisane. Autor wpisu na Wikipedii może dowolnie wybrać treści z danej lektury, pomijawszy inne, również istotne dla danego zagadnienia ze względu na swój własny światopogląd lub na światopogląd, który zarzucił mu ktoś inny, choćby media.
 
to nie moda, to wynaturzenie, jeszcze kilkadziesiąt lat temu uznawane za chorobę psychiczną leczoną elekrowstrząsami w celu zresetowania mózgu
nikt nigdy nie słuszałł o takich sklonościach wśród innych ssaków chyba xd

COOO XDDDD

Przeraża mnie fakt, że takie osoby jak Ty mają prawa do głosowania i mogą decydować o przyszłości młodych ludzi :d
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
za 50 lat nie będzie wikipedii i nie będziesz miał skąd czerpać swojej oszałamiającej wiedzy z podawaniem linków tu na forum, na szczęście pousuwanych przez moderatora XD
 

DeletedUser26360

Guest
Ogórki i pomidory wymiatają świat ja weszłem i się pobawię mam chęć wejść na m54 się bawić
 
Do góry