Sytuacja na świecie Nysa

No dojdzie i już ale to wy pierwsi "czerwonych" zaczeliscie przyjmować z założeniem że przydadzą się właśnie na dominacje więc gang nie zrobił nic gorszego od was
Jeżeli patrzysz na cała historię grepo na nysie to każdy sojusz brał graczy :) przeciez przez zegarków i gang to się przewinęło sporo graczy którzy mieli czerwone barwy i tyle.. :) nie wiem o co teraz ci dokładnie chodzi :)
 

DeletedUser32016

Guest
A Ci o co chodzi z tymi przejściami bandy do gangu? Skoro przechodzenie czerwonych jest takie pospolite to nie ma się czego czepiać. To czy przeszli podczas dominacji czy też nie ma jeden cel dla sojuszu,wygranie świata
 
A Ci o co chodzi z tymi przejściami bandy do gangu? Skoro przechodzenie czerwonych jest takie pospolite to nie ma się czego czepiać. To czy przeszli podczas dominacji czy też nie ma jeden cel dla sojuszu,wygranie świata
No jak byś się spiął i przeczytał dokładnie co tam jest napisane to byś wiedział o co mi konkretnie chodziło :)
 

DeletedUser32016

Guest
No ale tym wpisem sprobowales zwrócić uwagę na fakt zaiscia tego zdarzenia więc można uznać to za uczepienie się tego w celu uzyskania jakichś tam korzyści. Prowokacji etc.
 

DeletedUser32016

Guest
Lubie też pospać ale Ty znowu mnie od tego planu oderwaleś ale teraz już zmykam. Kolorowych Lizaku
 

DeletedUser29238

Guest
Pytaj tych co pływają. Siemka i dobranoc, bo rano do pracy trzeba.
 

DeletedUser11474

Guest
Patryk zawiodlem sie na Tobie ....;) kto to widzial tyle kolonow wpuszczac ....:(
 
Do góry