Sytuacja na świecie Nysa

Grzesiu skoro to twoi ludzie to czemu są w gangu przecież znaczna część % tej dominacji to twoi ludzie :)
Gang was zabrał do siebie jeszcze podarował na tacy miasta na wyspach dominacyjny i nawet wygląda że wasze 3 soje potrafią się dogadać i razem grać :)
to chyba ty byś w takim rozstawieniu dyktował warunki :D
A tak to nie są twoi ludzie tylko już Gangu :)
A ja myślałem że wy na koniec się dogadacie i będziecie razem grać jak kiedyś :)
 

DeletedUser23967

Guest
część vvv też jest w luzakach tak żeby nie być ślepym, też dostali miasta na tacy jakby nie patrzeć więc każdy coś dostał a nie jedna strona, jedni zbierali cały serwer od czerwonych inni dostali coś teraz, jedni szukali 2 miesiące wcześniej, inni nie pisali wcale, niektórzy piszą na privy bo się cofneli w rozwoju do czasów przedszkola i szukają kumpla do piaskownicy wyzywając, kolejni olewają dziecinadę, zależy co kto lubi
 

DeletedUser27401

Guest
Grzechu, myślę ze przeciętna ekipa lub zbieranina nie przetrwała by takiej klęski jaką mieliśmy pod koniec lutego gdy support wysyłał sojusz na wakacje idp idp. A jednak żyjemy i mamy sie dobrze :D
Wiesz Vari ja myslę ze jakbym gral to po takich banach by luzakow niebylo ,lecz rzady ktore sprawował znany wszystkim kOZAK pozwolilo sie wam odrodzic , nie mowie ze adek i adzikowa nie maja charakteru - bo maja i za to czapki z glow , ale nie jest to jakis wysmienity sojusz przeciw kronice wiesz co by bylo
 

DeletedUser27401

Guest
wypraszam sobie Grzesiu, jakbyśmy grali u Ciebie to tak sobie możesz mówić, a m.in. z Twojego powodu z Veni wyszliśmy
Ludi ty dzieki mojemu sojuszowi jeszcze grasz bo cie przygarnal astra jak psa zbłąkanego a mówiłem mu by cię zostawił na pastwe Adka bo ci sie należało , a z twojej ekipy tylko Avi jest reszta to ja ich przyjmowalem do soja lub ktos kto rzadził w moim imieniu
 

DeletedUser29689

Guest
Jakbym odnalazł Scottera to miałbyś równego przeciwnika dla siebie :D raz jednego dnia wydal 10 tys. I wszystko wydał :p
 

DeletedUser27401

Guest
Mulard jest 1 pamietaj o tym ,przychodza inni na jeden serwer moze 2 i znikaja bo brakuje na goldzika a ja jestem i bede moze na jesien nie bede gral na polskim bo chce zlac ruskich i angoli .Vari przyjacielu mozesz isc ze mna
 

DeletedUser9820

Guest
Dla przypomnienia był już polski team, który zlał resztę świata :D
 
Do góry