Sytuacja na świecie Nysa

DeletedUser9820

Guest
Pozdrawiam siebie
e46ee7ffac2db7dfd5d17673d5d67695.jpeg
 

DeletedUser32016

Guest
Kij z tym waszym złomem i moralowcami. Mi to żal osób które omamił Astra na tym świecie. Pozdrawiam
 

DeletedUser9820

Guest
Nie rozumiem dlaczego nie możemy rozstać się w przyjaźni... Podać sobie rąk, pogratulować gry i życzyć najlepszego na przyszłość.
 

DeletedUser32016

Guest
Nie rozumiem dlaczego nie możemy rozstać się w przyjaźni... Podać sobie rąk, pogratulować gry i życzyć najlepszego na przyszłość.
Gratuluję złomowania na wysokim poziomie i być może, być może. Podkreślam wygrania tego świata ale ta wygrana to jak porażka więc nie zazdroszczę
 

DeletedUser9820

Guest
Gratuluję złomowania na wysokim poziomie i być może, być może. Podkreślam wygrania tego świata ale ta wygrana to jak porażka więc nie zazdroszczę
oj wypraszam sobie wszystkie moje zmysły poszły na rozbijanie okupek więc pw w ataku jest moje i tylko moje!
 

DeletedUser32016

Guest
oj wypraszam sobie wszystkie moje zmysły poszły na rozbijanie okupek więc pw w ataku jest moje i tylko moje!
No przecież nie każdy luzak to zły gracz, broń Boże. Znajdą się w waszych szeregach spoko mordeczki z którymi mam dobre relacje i oni o tym wiedzą ze to co pisze tutaj nie jest kierowane do nich. Pozdrawiam
 

DeletedUser9820

Guest
Wygląda tak jakbyś mnie osobiście atakował jak ja nawet nie jestem w luzakach
 
Do góry