[Wyjaśnione] kontrowersyjny temat - boty

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18962
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser18962

Guest
Witam;
Mam proste pytanie - kiedy w koncu immo zabierze się konkretnie za graczy korzystających z botów?
Wiem że temat jest kontrowersyjny, ale myślę że trzeba w końcu go poruszyć - a nie tylko kasować wpisy i banować na forum graczy którzy o tym mówią...
W imieniu uczciwej społeczności grepo domagam się wzmocnienia i to mocno wykrywania botów u graczy. Nie może być tak, że gracz x traci dużo złota na budowę np. muru, który gracz y botem mu niszczy.
Przeanalizowałem dosyć mocno sytuacje i to jest paranoja, programistycznie immo przetwarza premium lokalnie na przeglądarce gracza, nie na serwerach gry, dopóki tak jest dopóty boty będą rządzić. Domagam się przeniesienia całkowitej obsługi premium (za którą dostajecie kasę) na serwery dostawcy - wtedy będzie duuuuużo więcej kontroli
 

DeletedUser29238

Guest
Jeśli są podejrzenia co do korzystania z botów przez jakiegoś gracza, proszę zgłaszać do administratorów gry, a nie przez Forum Ogólne. Tam sprawa zostanie wyjaśniona. Link do panelu zgłoszeń znajduje się TUTAJ. Temat zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry