Stare Bractwo Stali

  • Rozpoczynający wątek Pl-Gimli
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
w tym Temacie chciałbym prowadzić rozmowy na temat mojego sojuszu czyli Starego Bractwa Stali <odpowiem na każde pytanie x) >
Chciałbym również nadać ogłoszenie o następującej treści :
Sojusz Stare Bractwo Stali Poszukuje co najmniej 2 niewiast do sojuszu, poszukujemy dziewczyn zdecydowanych,stanowczych ale również opiekuńczych oraz ambitnych, niebojących sie wyzwań, jednym słowem do przysłowiowego Tańca i Różańca.
Oferujemy bezpieczeństwo duże możliwości rozwoju oraz miłą atmosferę.
Oczekujemy,zdecydowania,poczucia humoru oraz chęci do długiego spamowania na naszym forum.
Kandydatki mile widziane z terenów m76,m75 oraz m66 i m56 lub m46
stan posiadania oraz doświadczenie w grze nie ma dla nas większego znaczenia
wszelkie podania kierować do mnie na pw x)
 

DeletedUser6062

Guest
Czy SBS planuje wstąpienie lub utworzenie jakiejś koalicji?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
NBS czytaj Nowe Bractwo Stali nie wiem x}
S-B-S czytaj Stare Bractwo Stali.. nie wykluczamy tego ale jak już powiedziałem w poprzednim temacie nie dołączymy do wielkiej wojny, w każdym bądź razie nie do głównych stronnictw
gdyby zaistniał jakiś konflikt z jakimś członkiem koalicji, miał by on jedynie charakter lokalny. mam nadzieje, że nie będzie w takim wypadku obcych interwencji.

Co do NBS chodz moja opinie na temat tej frakcji wyraziłem na profilu S-B-S
i nigdzie indziej, od wczoraj otrzymuje od nich nieprzyjemne wiadomosci na pw, albo sie boja albo no wlasnie.. nie wiem co.
Ale wszystko wskazuje na to że tych Bractw jest za dużo i to nie jet tylko moja opinia ale też tej drugiej strony
 

DeletedUser

Guest
Czy jak S-B-S będzie juz dobrze rozwinięte to zaatakuje N-B-S?
 

DeletedUser

Guest
sbs nie uznaje i nigdy nie bedzie uznawać nbs ani ich akademi. to nastawienie moze ulec zmianie tylko przez traktat pokojowy.
odpowiadajac na twoje pytanie Tak bedziemy to robic przy kazdej okazji
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
A czy S-B-S działa i bedzie działało na innych swiatach?
 

DeletedUser6062

Guest
Całe fate do was przejdzie czy tylko ci z waszego rejonu?
 

DeletedUser

Guest
Jako ze zostałam oddelegowana na udzielenie tutaj niektórych informacji bo czynnie biorę w nich udział ...to odpowiedz na twoje pytanie Daro brzmi:
Nie , nie przechodzi cale Fate do S-B-S tylko gracze z bliskiego rejonu a mianowicie z morz 50+,60+70+
 

DeletedUser

Guest
No właśnie dzisiaj coś mi się tu ich namnożyło...Rosną jak grzyby po deszczu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
ty masz jakiś problem ze sobą kolego fate juz od dawna nie było z wami ze wzgledu na ANGEL.

prosze moderatora o usuniecie wszystkich postów liczac od Wczoraj, 20:43
Ten temat nie służy dla spamu tylko do rozmowy na temat sbs i tego co sie dzieje z tym sojuszem niestety zaczeli sie tutaj wypowiadac członkowie NBS i zaczeły sie kłutnie jezeli chcą prowadzić rozmowy na temat nbs to niech założą własny temat a na sprawy związane z wojna koalicji jest też osobny temat a TEN SOJUSZ CZYLI STARE BRACTWO STALI NIE BIERZE W NIEJ UDZIAŁU.
Robi sie bałagan.

Ok, zrobione. Resztę możecie dokończyć gdzie indziej //Danielo381
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Czy S-B-S ma jakiś wrogów czy są do każdego nastawieni neutralnie
 

DeletedUser

Guest
Mamy bardzo złe relacje z NBS i jeden z tamtejszych radnych dba o to by tak zostało, Z ich akademią mamy utarczki ale to nasza wina.

Jest jeszcze ANGEL które atakowało graczy fate, po fuzji ataki nie ustały wręcz sie nasiliły np na m67 i moi gracze nie zostają dłużni

Fate walczyło jeszcze z armią Smoków ale dogadaliśmy sie z nimi bardzo łatwo.
nie licząc tych sojuszy wszystkie pozostałe z top 10 to albo pony albo oficjalne sojusze obecnie jest tego po połowie ;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry