Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser30330

Guest
Mimo, że to bezcelowe napiszę trochę o tym, co się wczoraj wydarzyło, co by osoby postronne(jeśli w ogóle jakoś przebrną kiedykolwiek przez poprzednie 1300 wiadomości) miały podgląd sytuacji z dwóch stron, a nie tej jednej, mocno naciąganej. Mianowicie wczoraj faktycznie Komedia Frontowa wbiła Blenderom kolona, oczywiście jednego, bo na nic więcej nie mogli liczyć. Od razu chcę pochwalić przeciwnika za niemalże perfekcyjne synchro, ataki, a następnie wsparcia wchodziły sekunda po sekundzie, jednej osobie jedynie AT wywalił atak o 2min do przodu i niestety przypieprzył w okupkę. Faktycznie Komedii udało się utrzymać kolona do bonusu, z 3-4k tysięcy zostało 900.
Tym faktycznie różni się sojusz 30-osobowy od sojuszu 90-osobowego, ponieważ gdy Komedia miała zaplanowaną akcję na to miasto, gracze byli umówieni i wiedzieli, że mają wtedy być na grze. Tymczasem dla Blenderów był to dzień jak każdy inny, w dodatku ognie wracały z innej odbijanej okupki, także czas wsparć i ataków był nierówny, Komedia miała ze swoimi wsparciami znacznie bliżej, a część naszych ogni płynęły za długo, żeby dotrzeć przed bonusem, co za tym idzie dysponowaliśmy ułamkiem(trudno powiedzieć jakim) naszej floty. Plan na grę obydwu sojuszy jest również inny. Komedia polega na cofkach/klinach, obstawianiu okupek oraz sojusznikach z Woźnych, czyli typowy profil defensywny. Tymczasem my nie jesteśmy wyspecjalizowani. Mam czelność twierdzić, że gdyby to Komedia dostała kolona do miasta, tak jak poprzednio, nie próbowałaby nawet odbijać
Tak czy owak rano faktycznie płynęły ataki od dwóch sojuszy+jednego gracza Jonów, ostatecznie te 900 birem padło na 2 paczki ogni, ilość którą Blendery również dysponowały, czyli pomoc innych nie była potrzebna, jednak zaplanowaliśmy to na wypadek, gdyby Woźne znowu wysłały wsparcie na okupki Komedii.
Rozgoryczenie wynika chyba z tego, że nic wam nie zostało za bardzo-dlatego właśnie, że sojusz jest zgrany i 30-osobowy. Powiedz lepiej o tym, jak dzisiaj cofaliście klocki, widząc ataki od Nas :)
Nie wołaliśmy całego świata na pomoc. Mamy pakt, na którym możemy polegać, my również lecieliśmy na okupację Woźnych u Pomidorów, rozbicie jej było prawdopodobnie powodem braku wsparcia dla Komedii.
Był czas kiedy nie mieliśmy ani jednego paktu-czas, gdy zajmowaliśmy dwa pierwsze miejsca(lub 1 i 3).

Tym sposobem dotarliśmy do jedynego sensownego postu opisującego sytuację na świecie.- Dziękuję za hejt! -
"What doesn't kill you makes you stronger"

Zapomniałem dodać. Jak tam strata 3k biremel 4 strzalami?
 

DeletedUser27580

Guest
mbJV4BD.png

Panie zeusownia tu mieliście szansę się wykazać, obiecałem Ci tego screena i masz, z 3 sojuszami + słupy siwego które się nie zmieściły na screenie :)
Jakaś koalicja bociarzy czy co?
 

DeletedUser32840

Guest
Yo. Tak sobie wysłałem massa Dla chętnych kto by chcial wysłać wsparcia . Tak że żadna to koalicja wazonik
Takie słupy że robisz pod siebie i tylko przeszkadzać potraficie żebyśmy nie podbili większych miast.
Ale spokojnie małe też się budują . I kiedyś będą większe.
 

DeletedUser27908

Guest
Yo. Tak sobie wysłałem massa Dla chętnych kto by chcial wysłać wsparcia . Tak że żadna to koalicja wazonik
Takie słupy że robisz pod siebie i tylko przeszkadzać potraficie żebyśmy nie podbili większych miast.
Ale spokojnie małe też się budują . I kiedyś będą większe.
A wypoczynek jak na Katanii pieróg i złoty na Nysie planują?Czy zmienili oprogramowanie?
 

DeletedUser27908

Guest
Chyba pomyliłaś mnie z kimś innym .
A Ty za ile szaraki strzelisz? Przecież to modne u Ciebie
Wy też gustujecie w tej modzie.Upodobaliście sobie ten stan na Oroposie.Nie mylę.Grasz z nimi,także sądzę że jesteś świadomy kiedy udali się na udany wypoczynek do Kuala lumpur.
 
Nie nie, my to na majorke latamy ładniej tam i lepszy klimat. Swoją drogą ciekawe że 4 ludzi wzbudza zainteresowanie na Fo skoro się o nich pisze :D zobaczymy jak się fochniesz Boguś na devila że nie poleci Ci wiochy odbijać kiedyś i w szare pójdziesz tak jak to na tebach było :D
 
Do góry